Şimdi Ara

İmamoğlu'na bir provokasyon daha (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu akp tayfası iyice sıktı bee. Bel altı, bel üstü, kitapta ne kadar hile hurda varsa yapmaya başladı adamlar. Bu kadar ayağa düşülmez. Siyaset bu kadar yozlaştırılmaz.

• Hayatım boyunca hiçbir gruptan bu kadar korkmadım. Herşey beklenir bu siyasal islamcılardan. Ahlaksızlık diz boyu,yapacaklarının sınırı yok. Lakin sorsanız ahlak, namus bunların tekelinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 20 Mart 2021; 3:28:37 >
  • Adamın tek suçu istanbulu kazanması tek dertleri bu ya bizi saf sanıyolar ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 20 Mart 2021; 3:55:23 >
  • Kim ne derse desin, halk imamoglunu istememektedir. İstanbula hayal kırıklığı yaşatmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: btk06

Kim ne derse desin, halk imamoglunu istememektedir. İstanbula hayal kırıklığı yaşatmıştır

halk dediğin akpliler tabi. o yüzden kim ne derse desin değil mi?

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    İmamogluna veripte pişman olan büyük bir muhalif kitle var. çok yakınımda bile ekrem için balon kelimesini kullanan arkadaşlarım var. Hdp ile olan abi kardeş ilişkilerinden dolayı kandırılmış hissediyorlar kendilerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: btk06

İmamogluna veripte pişman olan büyük bir muhalif kitle var. çok yakınımda bile ekrem için balon kelimesini kullanan arkadaşlarım var. Hdp ile olan abi kardeş ilişkilerinden dolayı kandırılmış hissediyorlar kendilerini

o kitle akpli işte. Çünkü anketler farklı bir durum gösteriyor. Zaten olay hdp falan olsaydı rte ve akp çoktan siyasetten silinirdi. O günler ülkedeki siyaset yapış şeklini kökten değiştirdi.

O anketler chp binasının önünde yapılıyor hocam. Halk bugüne bakarak, heykel dikip hdp lilerle kol kola gezenlere değil, iha ve sihaları geliştirilmesine öncülük edenlere oy veriyor.
  • Erdoğan'a yapılmış olsa korumalar onu moleküllerine ayırırdı, hasbelkader protesto edenler bile ertesi gün korkudan dönme dolaba taş çıkartıyorlar

Bence orada İmamoğlu ananı al da git demeli, korumalar da tekme tokat bir kaç kemiğini kırmalıydılar

Bu halk dayaktan anlar, bu halk kabadayılıktan anlar, bu halkı en iyi anlatan söz: deveye diken insanı s...en yarar

Biraz reyizi örnek alın yahu!

• btk06 kullanıcısına yanıt

Akp binasından bakılınca öyle gözüküyor, öyle olması umuluyor ama hayat farklı işte. Bu şekilde gerçeklerden uzaklaşıp, kendinizden olmayanı halk olarak görmemekten vazgeçmezseniz sizin için pek parlak siyasi gelecek olmaz. Kendinize ayrı başkalarına ayrı değerlendirme yaptığınızı halk görüyor. Belediyeleri tam olarak bu yüzden kaybettiniz ama hiçbir ders çıkarmadınız. Yapacak bir şey yok.

• Ben çok netim eğer benim bulunduğum bir ortamda Ekrem İmamoğlu'na benzer bir provakasyon yapılırsa , yapana ağız-burun dalacağım.

Ben neyi kaybetmişim hocam. Her chp yi eleştireni akp li mi zannediyorsunuz. Siz yoksa chp li misiniz
  • btk06 kullanıcısına yanıt

Chpye bu kadar nefret duyup gerçekten kopan ama akpye ses edemeyen senin gibilere çok inanasım gelmiyor. Forumdaki başka mesajlarını da biliyorum, hep aynı tarz.

• Konudan bağımsız olarak bir şey söylemek istiyorum;

Savunduğunuz insan, kimilerinin cumhurbaşkanı olarak görmek istediği insan, resimdeki sağdan dördüncü insanla birlikte poz vermiş bir insan.
    İmamoğlu'na bir provokasyon daha

Türk milleti kadar unutkan başka bir millet daha yoktur. Son olaylara kadar İmamoğlu'nu Cumhurbaşkanı olarak görmek isteyen bir insan olarak söylüyorum bunuhttps://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143131190

• O değilde chp iktidara gelince ben olsam bu kişileri tek tek haklarında kanuni işlem yaptırırdım yaptıkları yanlarına kar kalmasın

• Organize işler bunlar

Başımıza işler bunlar

Senin benim dinlemez

İstanbul'u dişler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 21 Mart 2021; 19:3:25 >
  • Ellerine kamera alıp ona buna duyar kasarak ona buna dalaşarak adamlık yaptıklarını sanıyorlar. Bunlar mı ülkenin geleceğini düşünüyor ? Tam bir komedi işleri güçleri tiyatro yapmak başka hiç bir şey değil. CHP li olmaya bilirsin ben hiç bir partiyi desteklemiyorum. Gidip de onu bunu kışkırtmıyorum. Orada ekram imamoğlu yerine cumhurbaşkanı olsa idi başka bir vatandaş aynısını yapsa idi görürdüm onu ve elindeki kamerayı.

• Adam resmen İmamoğlu karşılık versin diye tahrik ediyor,birde şov yapma diyor akıl fukarası birileri git tahrik et başkanın ağzından kötü bir laf çıksında üstüne gidelim demiş ama adam ne diyeceğini bilemiyor bul beni Ekrem nedir la

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.