Şimdi Ara

İmamoğlu İstanbul'lular İçin İstedi Ama Reddedildi... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
254
Cevap
1
Favori
36.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakalım göreceğiz gerçekten iyi şeyleri destekleyecek misiniz diye. Desteklerseniz güzel ama partinzanlık yaparsanız, sırf "bakın chp döneminde böyle" demek için uğraşırsanız o zaman halk cezasını keser.

Bunca yıldır tanınıyorsunuz ve bu konuda güven vermiyorsunuz bilgin olsun. Umarım dedikleriniz gene sözde kalmaz.
  • kaptan666 kullanıcısına yanıt
    Anla ama şu kafan bir yere insin sonra.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    bakın desteği şöyle açıklayayım. sizin halk yararına gördüğünüzü ben görmeyebilirim.

misal su fiyatlarında indirim, rakamları araştırıyorum su tüketimine ne kadar etkisi olmuş göreceğiz.
    bazı ürünlerde iktisadi anlamda aşırı ucuzlaştırma israfa yol açabilir.
    su için böyle düşnüyorum şahsi olarak. çünkü bugün İstanbul da su tüketiminin %10 bile artması uzun vadede ciddi bir kaynak kaybına yol açar.
    bu kaynak da hepimizin sonuçta.

ama öğrenci indirimini doğru buluyorum.

misal bayram günleri tamamen ücretsiz olmasını da eleştiriyorum.
    neden derseniz sembolik de olsa bir ücret olmalı 50 kuruş vs gibi.
    en azından beleş gel bineyim mantığı olmasın. işi olanın da işine yarasın.
    adam eş dost akraba ziyareti yapacak ama bayramda iett de yer yok.
    ha sefer sayısını artır o zaman ücretsiz yap kimse mağdur olmasın o zaman buna da eyvallah.

yani ak partinin de yaptığı şeyleri eleştirdiğim çok oldu.
    misal Öcalan ın kardeşinin trt ye çıkarılması doğru değil. ta o zaman söyledim. yahut binali mi sisi mi tabiri de.
    bu şekilde çok var. lakin chp lilerin söyle bir özelliği var, tecavüzcü sapık ensar dan olunca forumda 1 numaralı başlık, chp li metrobüscü ise gündeme bile gelmez.

guzel hizmetleri alkışlayacağız dediysek alkışlarız.
    takipte kalınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Anla ama şu kafan bir yere insin sonra.
    Türkler olarak bütün çabamız kafamızı yere indirmemek değil mi zaten? Fransızlara bıraksan giyotinle sepete koymak ister, ingilizlere bıraksak maşayla kafamızı koparmak ister, Ruslara bıraksak sıcak denizlerde balıklara yem yapmak ister. Bu formda da sen istiyorsun kafamızı indirmek. Biz senle anlaşamayacağız...

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    İnsanlar akpyi de akplileri de tanıyor. İşine geldiği gibi davranmakta, yalanlar da falan sanki hiç işiniz yokmuş gibi davranıyorsun. Sen bile benim yanlış dediğim şey üzerinden yalan ve iftira partisi chp derken bizzat rtenin söylediği yalanlar için aynısını demek yerine yanlış yapmış diye olayı geçiştirdin. O yüzden o konulara hiç girme derim.

sonuç olarak alkışlarsanız görürüz. sonra biz alkışlarız demedik al kışla dedik falan demeyin gene. takipte olacağız.
    Yaşın ufak herhalde.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Söz

CHP memleket hayrına bir iş yapsın alkışlamazsam elim kırılsın

• Organismus O kullanıcısına yanıt
    Aklınca eğleniyor herhalde.
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    5 yıl var. Merak etme, rahat ol. Ama bu memleket hayrına değil deme sonra.

Böyle olursa sorun kalmaz zaten. En azından sizin kendi içiniz hariç.
  • sertace kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim ülkeyi hep sağ yönetti diyorsun shp dsp nin koalisyonlarda yıllarca yönettiğini hatırlatırım

• kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Ancak bu anlattıklarınız insan kanununda geçerli. Eğer Müslüman iseniz, "Mülk Allah'ındır" sözünü neden görmezden geldiğinizi sormak istiyorum. Eğer mülk Allahın ise ve bu insanlara emanetse, bu emaneti olabilecek en kötü şekilde kullanmak, emanete hıyanet olmaz mı? Düşünce tarzınız anlaşılmayacak derecede değil, sadece sorgulamanızı rica ediyorum. Bahçeli evler falan yapılsın demedim hiçbir yazımda, betonlaşmadan bahsettim ve bu, dünyanın doğal dengesini bozan etkenlerden sadece bir tanesi. "İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın" diyenler var, peki dengesini bozduğumuz doğada insan ne kadar kaliteli yaşayabilir? O partiden veya şu partiden değilim, partilerin yüceltilmesinden nefret ediyorum. Hemen hemen herkes, muhalif görüşler görünce direkt olarak "muhalif partiden" etiketini yapıştırıyor fakat sizden anlayış bekliyorum. Doğaya düşman olursanız, o da size düşman olacaktır.

• Yazıklar olsun amaç para kazanmak falan değil İmamoğlu'nu çalıştırmamak.
  • Yazacak o kadar şey var ki nereden başlasam bilemiyorum. 17 yıllık hatta reisi de katarsak 25 yıllık İstanbul belediye başkanlığı döneminde o kadar çok şey değişti ki hangisine değinelim bilemedim.

Bir keresinde şu köprüler bakanlıkların elinde olması aşırı saçma. Savaş mı var kardeşim hayırdır karışıyorsun. Bırak belediye tamir edip yenilesin veya ücretini düşürebilsin.

Sonrasında Avrasya tünelini japonlara verdiler bakanlık kontrol etsin dediler neden? çünkü gene biz yaptık reklamları..

Sizlere birinci ağızdan çok vahim bir şey söyleyeceğim. Metro inşaatlarını planlarını her şeyini Büyükşehir belediyeleri iştirak şirketlerine yaptırırdı. Ama İstanbul'da gene rant ve oy için bakanlığa verdiler. Bakırköy'de yaşıyorum, bizim sokağa gelen Çizim yapan mühendis arkadaşla tanıştım. Kirazlı - Bakırköy hattı için çalışıyorlardı gecenin yarısında..

Dedim ki ne zaman biter kaç sene geçti? Ohooo daha 5 yıl sürer çünkü ulaştırma bakanlığı yaptırıyor, büyükşehir yaptırsaydı çoktan bitmişti dedi. Çünkü bakanlığın prosedürleri gereği 20-30 kat daha fazla işin içine adam ve basamak giriyor, kontrol giriyormuş. (hangi parti olursa olsun farketmez) Güya seçim reklamlarında 2019'da biteceği söyleniyordu.

Böyle otu b*ku her şeyi bakanlığa sevk ederlerse, böyle kedi köpek kavgalarını her gün yaşarız. Daha yazacak çoook şey var çoook.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Yaşın ufak herhalde.
    Sen o cümleleri kurabildiğine göre benim ne demek istediğimi de gayet iyi anlamışsındır. Anlamazlıktan gelme yeni CHP nin genlerinde var, başka türlüsünü beklemezdim zaten. Bükemediğin eli itibarsızlaştırma gayretleri de var. Sen tam yeni Chp'liymişsin.

He öyle he. Laf çeviren, kelime oyunları yapmaya çalışan, anlamamazlıktan gelenin kim olduğunu biliyoruz değil mi? Tipik akplisin işte.

Bak yaş konusunda bile bir şey diyemedin. Şu forumda hepiniz mi aynı olur yahu?
  • Enteresan

• Kimin kim ile iş tuttuğu görülüyor artık. Beraber yürüyemiyoruz artık... Farklı dünyaların insanlariyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dk 1 gol 1
    bu tarz goller çok yazacak daha, tabii bunu halka anlatabilmek lazım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.