Şimdi Ara

Imac ve macbook air hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onlina storeda eğitim indirimi ile 3571 gözüküyor?indirim oranları magazada farklımı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.hikmet

onlina storeda eğitim indirimi ile 3571 gözüküyor?indirim oranları magazada farklımı acaba?

3300 yazmısım 3400 yazcaktım bilmiyorum taksitlendirmeyle alakalı olabilir
  • size havale fiyatından vermişler valla bende sırf gidip rahatca incelemek için istanbula gitmeyi planlıyorum....olmayacak böyle çok arada kalıyorum...
  • quote:

size havale fiyatından vermişler valla bende sırf gidip rahatca incelemek için istanbula gitmeyi planlıyorum....olmayacak böyle çok arada kalıyorum...

olabilir 3 taksit yaptırdım bide belki ondandır siz bencede bir apple magazısına uğrayın eğer imac alırsanız kutusu kafam kadar:))
  • sorun şuki mekan antalya?
  • quote:

sorun şuki mekan antalya?

antalyada apple store hariç apple bayiliği yokmu?
  • tvt var ama apple store tadı yok
  • quote:

tvt var ama apple store tadı yok

hocam apple storelarla mağaza arasında çok fark yok model olarak bence hiç gerek yok istanbula gelmene
  • APPLE iMac ME089TU/A Core i5 3.4GHz 8GB 1TB 2GB GTX755M 27" Mac OS X All-In-One PC
    bende bu ürünü alacağım hem müzik çalışmalarımda hemde grafikte kullanmayı düşünüyorum.
    http://www.n11.com/apple-me089tua-imac-27-34ghz-qc-i52x4gb1tbgtx-775m-2gb-P21217603
    yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • soulflymax kullanıcısına yanıt
    Apple strode 5900 bence ordan alın derim değişim konusunda fln daha iyi olabilir bence eğitim indirimden de Yararlanabilirsiniz tanıdık varsa yada öğrenci iseniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Apple strode 5900 bence ordan alın derim değişim konusunda fln daha iyi olabilir bence eğitim indirimden de Yararlanabilirsiniz tanıdık varsa yada öğrenci iseniz?

5.500 tl ye 500 tl hediye çeki var ayrıca 100 tl maxiumum veriyor 5.090 TL ye gelecek.ve 9 ay taksitle almış olacağım.Fakat halen kararsızlık sürüyor.
  • soulflymax kullanıcısına yanıt
    Graik için çok iyi terich bence ilerleyen zamnlardada ssd takarsınız süper olur hatta tadından yenmez?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulflymax

APPLE iMac ME089TU/A Core i5 3.4GHz 8GB 1TB 2GB GTX755M 27" Mac OS X All-In-One PC
    bende bu ürünü alacağım hem müzik çalışmalarımda hemde grafikte kullanmayı düşünüyorum.
    http://www.n11.com/apple-me089tua-imac-27-34ghz-qc-i52x4gb1tbgtx-775m-2gb-P21217603
    yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

ah birde 16gb ram olsa dadından yenmez. Bende grafikerim, bence imkanın varsa rami 16 yap.

• Çok alakasız karşılaştırma. Ben size macbook pro ve evinize monitör öneririm. Ssd'si büyük macbook alırsınız evinize de çok fazla para vermeden (apple thunbolt display 2500'den yüksek bence fazla pahalı) güzel bir led monitör alırsınız iki işlemide tek cihaz üzerinden yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum. Macbook pro aldım iş yerinde dei kişisel olarakta kullanıyorum, eve aoc mönitör aldım apple klavye, mouse, trackpad felan hepsini aldım ayrıca logitech'in çok iyi mouse'u ve klavyeside vaar çok memnunum. Bir de böyle kullanmayı düşünün bence 2 cihaza çok fazla para vermenize gerek kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Çok alakasız karşılaştırma. Ben size macbook pro ve evinize monitör öneririm. Ssd'si büyük macbook alırsınız evinize de çok fazla para vermeden (apple thunbolt display 2500'den yüksek bence fazla pahalı) güzel bir led monitör alırsınız iki işlemide tek cihaz üzerinden yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum. Macbook pro aldım iş yerinde dei kişisel olarakta kullanıyorum, eve aoc mönitör aldım apple klavye, mouse, trackpad felan hepsini aldım ayrıca logitech'in çok iyi mouse'u ve klavyeside vaar çok memnunum. Bir de böyle kullanmayı düşünün bence 2 cihaza çok fazla para vermenize gerek kalmaz.

senin dandik çin malı aoc monitörün imac ekranıyla bir olmaz..

macbooka aoc ekran bağla, bilmemne örümcek ağı gibi kablolar...

birde örümcek adam duvar kağıdı koysan tam olur...

ahahaha..

ya bomboş işlerle uğraşıyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Haci78

quote:

Çok alakasız karşılaştırma. Ben size macbook pro ve evinize monitör öneririm. Ssd'si büyük macbook alırsınız evinize de çok fazla para vermeden (apple thunbolt display 2500'den yüksek bence fazla pahalı) güzel bir led monitör alırsınız iki işlemide tek cihaz üzerinden yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum. Macbook pro aldım iş yerinde dei kişisel olarakta kullanıyorum, eve aoc mönitör aldım apple klavye, mouse, trackpad felan hepsini aldım ayrıca logitech'in çok iyi mouse'u ve klavyeside vaar çok memnunum. Bir de böyle kullanmayı düşünün bence 2 cihaza çok fazla para vermenize gerek kalmaz.

ahahaha..

Komiksin, sakin ol ve başa dön yeniden oku. Ben Aoc ile Apple Thunderbolt'u zaten bir tutmadım. Bence fazla pahalı dedim ben aoc aldım ve çok memnunum dedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ahahaha..

Komiksin, sakin ol ve başa dön yeniden oku. Ben Aoc ile Apple Thunderbolt'u zaten bir tutmadım. Bence fazla pahalı dedim ben aoc aldım ve çok memnunum dedim.

ben sana bir tuttun demedim ki.. onu nereden çıkardın şimdi?
    sen imac alacak adama macbook al gerekirse evde aoc monitörle kullanırsın demiyor musun?
    bence thunderbolt olayı da örümcek adamın bilgisayarı gibi oluyor.

yani aoc marka dandik çin malı monitör değil tek mesele..
    dizüstü bilgisayarın kullanım amacı belli, imacin kullanım amacı belli..
    harici ekran kullanan adamın evde imac konforundan vazgeçmesi lazım bunu demek istiyorum..
    alsın masaüstü pc o zaman kablolar filan örümcek adam sticker'ı da yapıştırır kasaya orjinal olur hiç olmazsa...
    böyle şeyler hep parası yetmeyen adamların, apple da israr etmesinden kaynaklanıyor..
    başlık bile saçma.. imac mi alayım macbook mu?..

elma mı alayım armut mu?..

halbuki parası olan adam her ikisine de ihtiyaç duyuyorsa eve imac alır, dışarıya macbook..
    doğrusu da bu...

iMac ve Macbook Air arasında kalınmış. Bende tavsiye olarak macbook pro al evde harici monitöre bağla dedim. Bu illa aoc al yada imac alma demek değil ki sadece tavsiye ben böyle kullanıyorum ve memnunum dedim. Bana cevap vermek yerine arkadaşa tavsiye verebilirsiniz. Bu forumdaki amaç tartışmak değil insanların birbirine verdiği tavsiyelerdir. Herkes kendi kullanımlarından farklı tavsiyeler verir ve tavsiye ihtiyacında olan kişi farklı tavsiyeler üzerinden kendisine en uygun olanını seçebilir yada seçmez, konu budur aslında.
    Ayrıca herkesin doğrusu farklıdır. Tek doğru yoktur kesinlikle. İster maddi durum deyin ister zevk deyin buna. isteyen macbook alır isteyen imac alır beni ilgilendirmez. Ama tavsiye ihtiyacında kişiye kendi kullanımımı öneririm buda beni ve tavsiye alacak kişiyi ilgilendirir sizin gibi üçüncü şahısları ilgilendirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 13 Aralık 2014; 13:54:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ahahaha..

ben sana bir tuttun demedim ki.. onu nereden çıkardın şimdi?
    sen imac alacak adama macbook al gerekirse evde aoc monitörle kullanırsın demiyor musun?
    bence thunderbolt olayı da örümcek adamın bilgisayarı gibi oluyor.

yani aoc marka dandik çin malı monitör değil tek mesele..
    dizüstü bilgisayarın kullanım amacı belli, imacin kullanım amacı belli..
    harici ekran kullanan adamın evde imac konforundan vazgeçmesi lazım bunu demek istiyorum..
    alsın masaüstü pc o zaman kablolar filan örümcek adam sticker'ı da yapıştırır kasaya orjinal olur hiç olmazsa...
    böyle şeyler hep parası yetmeyen adamların, apple da israr etmesinden kaynaklanıyor..
    başlık bile saçma.. imac mi alayım macbook mu?..

elma mı alayım armut mu?..

halbuki parası olan adam her ikisine de ihtiyaç duyuyorsa eve imac alır, dışarıya macbook..
    doğrusu da bu...

iMac ve Macbook Air arasında kalınmış. Bende tavsiye olarak macbook pro al evde harici monitöre bağla dedim. Bu illa aoc al yada imac alma demek değil ki sadece tavsiye ben böyle kullanıyorum ve memnunum dedim. Bana cevap vermek yerine arkadaşa tavsiye verebilirsiniz. Bu forumdaki amaç tartışmak değil insanların birbirine verdiği tavsiyelerdir. Herkes kendi kullanımlarından farklı tavsiyeler verir ve tavsiye ihtiyacında olan kişi farklı tavsiyeler üzerinden kendisine en uygun olanını seçebilir yada seçmez, konu budur aslında.
    Ayrıca herkesin doğrusu farklıdır. Tek doğru yoktur kesinlikle. İster maddi durum deyin ister zevk deyin buna. isteyen macbook alır isteyen imac alır beni ilgilendirmez. Ama tavsiye ihtiyacında kişiye kendi kullanımımı öneririm buda beni ve tavsiye alacak kişiyi ilgilendirir sizin gibi üçüncü şahısları ilgilendirmez.

maddi durum değil fakirlik...

beni tabii ilgilendirmez ama kişilere açık public forum işte..

madem öyle özelden filan konuşun yorum yapılmasını istemiyorsanız...

mesela bana pm geliyor özelden soruyorlar hacı abi ne alalım diye..

bende diyorum karde$im şunu al tamam abi sağol diyorlar...

ben özel bi konuşma göremiyorum burada fikrimi yazıyorum böyle şeyler fakirlikten oluyor işte...

adam fakir parayı zar zor denkleştiriyor tek cihazla tüm işim görülsün diyor ama öyle şey olmaz işte...

fakirse gitsin pc alsın bide yanına dizüstü...

yok zenginse hem imac alır hem macbook...

heh zengindir dizüstüne ihtiyacı yoktur sadece imac alır onu da forum köşelerinde zaten sormaz...

yani burnuma fakir kokusu geliyor işte napayım yazmadan duramıyorum kardeş buda bi hastalık işte saklayamıyorum içimden geçeni ama doğruları yazarım her zaman...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haci78 -- 13 Aralık 2014; 17:26:12 >

• Haci78 H kullanıcısına yanıt
    Ugrasamam seninle tamam. Biz tercihlerimizi yaparken pm atmayiz forumda yorum yapariz. Fakirlik maddiyat degildir sadece fakirlik akil eksikligidirde aslinda. İyi forumlar. Arkadasa sistem onerelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sistem önerdim zaten arkadaşa pek sayın akıl yönünden zengin kardeşim...

gitsin pc alsın... imac bu arkadaşı bozar...

imac alabilecek güç ve kuvvette olan biri hangisi diye sormaz..

sonuçta 5000 tl çakıyosun ve bilgisayar alıyorsun...

belki arkadaş taksitle alacak ömrü boyunca taksit ödeyecek...

belki arabasını sattı sırf imac yüzünden 99 fiesta alacakken 95 hyundai alacak..

değmez...

bak bende imac, macbook, ipad ipod, iphone... ev apple store gibi...

ama param var...

bi mac pro yok onuda profesyönel kullanım amaçlı cihaz diye satın almadım...

amacım fakirleri aşağılamak tepeden bakmak değil ayrıca...

fakir olmak suç değil... %98 fakir zaten çok normal bişey canım kardeşim..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.