Şimdi Ara

ILoveChocolateMilk (Edana) Slayt!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar server gitti can sıkıntısından yaptım ..

Şimdiden soleyim Slayt gösterisidir..(Tamamen Resimlerden..)

Beni bilen biliyor..

Umarım Begenirsiniz...

İyi Seyirler ..

http://www.youtube.com/watch?v=TK6W_7Yhb3M

Bu zmn'a gelmemde yardımcı olan arklara tşk ederim..

• Güzel.
  • saol allah razı olsun
  • güzel olmus town basma falan

kantutarı cok iyi tanıyorum. 70 soulumu yemişti vs de 32 np için Sonunda almıstım ama

bi benim clanın ismi yok orda bea PostMortem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rîtchîe Blackmore -- 12 Eylül 2007; 22:54:08 >
  • o gun ozellikle 1sey atmamıstım oturdum yanında bekledim baska adamlar geldi onlarla ilgilendi ben hala oturdum sonra bana daldı benimde kafam attı zati muzik son ses bende ona girdim ^^
  • Benide bilen bilir : PesslmlstlckfaLL

(upidi)

• eet arklar baska yorum ?
  • güzel ama humanların alayı debuff kardeşim yaw hepiniz mi sclisiniz
  • yaw evet 1 debuf patlaması var kabul ediyorum ama ben kendimi bildim bileli debufım

Pk'ya baslamadan 30 dk yemin ederim buffer arıyoz

Herkes debuf ama sc'li 1 resim yoqqi orda

Karuslarda tek gezmiyor

Ne bu korku anlamadımki ..

En az 15 kişi

• ılovechocletemılk ı eskiden çok severdim ama dün gördügüm kadarıyla THECHOSENS dan çıkmışsın.nedenini öğrenebilir myim?
  • Nedeni ;

Biz eski tayfa olarak Size geçmeden once Cemil ( IHaLLoWeeNI) ile konuşmustuk eski tayfayı benim clanımda toplayacaktık..(ßenim biraz clan sewdam warda )

Sonra cemil clanı kurdukdan sonra Bizim arklar war oraya gecelim dedi ..

ßende kırmamak adına tm dedim ama hala icimde clan sewdası wardı ..

2. yönü ...

Fatih (T4Q) 'a Catash'dayken sözüm wardı. Hep ekiyordum...

Bana biraz darılmıştı..

2 tarafda kalmamak adına Fatih'in clanına(OBbesSioN) geçtim..

Ve acıkcası işime geldi ..

Çünkü orda leader olamasam bile asist'dim..

------------------------------------------------------------------------------------------

Ama bu kimseden koptugum anlamına gelmez...

Sadece içimde kalan 1 seyü tatmin etmek istedim..

Kerem'e ve cemil'e acıklamama yaptım..

• ama yinede teşekkür etmişsin THECHOSENSa eferim bide bşi belirtmek istiyorum 4almelibrenin sonu hiç iyi deil.SUICIDE dagıldıgından beri üyeleri doğru drüst toplanamadı 4almelibre de bnu düzeltmeye çalışıo ama gittikce np kaybedio
  • ben şuan THECHOSENS da deilim zaten nedenide oldukca mantıklı.alt clandan bi arkadaş sürekli olarak küfür yazıodu bende bnu yapmamasını söledim 2-3 dk flan.hkshirbazzzda bana uzatma konuyu dedi.3ay önceki THECHOSENSda en ufak bi küfür dahi geçtiginde millet ayaklanırdı.bende bnu görünce hkshirbazzza yaptım açıklamamı ve çıktım.yoksa FINALTOUCH en yakın arkadaşlarımdandır onları bırakmazdım ama dedigim gbi...

• quote:

Orjinalden alıntı: macgdestor

ama yinede teşekkür etmişsin THECHOSENSa eferim bide bşi belirtmek istiyorum 4almelibrenin sonu hiç iyi deil.SUICIDE dagıldıgından beri üyeleri doğru drüst toplanamadı 4almelibre de bnu düzeltmeye çalışıo ama gittikce np kaybedio

Katılıyorum ama 1 kaç önemli isim oyunu bıraktı arkasından toparlanması zor oluyor ama hepsi benim ark'ım hepsini seviyorum

Mucx aLL
  • evet çok yardımsever we sırf arkadaşlık için clan kurmuş insanlar.Ben şuan MONSTERR clanındayım bu clanında arkadaşlıgı vs gayet iyi tavsiye ederimben 60 olup pot satarak 200m civarı bi para kastım ıtem dizmek için 59a dşüp reskill restat attım yine ardreamdayım.millet özlemiş beni
  • bence SUICIDEnin dagılmasında 4ewar ın rolü çok byük çünkü SUICIDE için çok önemli bi isimdi ve 1 sene önceki SUICIDE kurucusuydu şimdi 4ewar orc oldu orc SUICIDE kurdu wala nie yaptı bi anlam veremioz ama nese
  • Monsterr'da kimseyi tanımıyorum..

Zaten okullar acılıyor artık sadece hafta sonu girecez oda sırf pk ^^

ne olcak halimiz bilmiyorum
  • şuan refuse2die dan sonra en ii edana ardream clanı tabi np açısından bakarsak.1.9m np wardı en son
  • herşey np ile bitse o zmn ark'mız olan yuksek lvl iyi np'li adamı clana aldık mı en iyi clanız
  • Güncell
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.