Şimdi Ara

İlluminati'yi ele alan Filmler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
55.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • EYES WIDE SHUT başrolde tom cruise nicole.k oynar

stanley kubrcikin şaheser filmi bu filmden sonra öldürüldüğü söylenir... en açık sergileyen ve alenen filmde her bir sembolin gözünüze sokularak işlendiği filmdir..

İlluminati'yi ele alan Filmler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Šahin K

quote:

Orijinalden alıntı: onz

quote:

Orijinalden alıntı: Šahin K

büyük hazine ve davincinin şifresi ama bu kapalıdan gizlice anlatıyo büyük hazine açıktan
    bildiğini resmen masonlar falndiye geçiyor masonlarda zaten ilkbaşta müslümanları alıyolar 28.
    derecey kadar zaten kıvama getiriyolar 33de şeytana tapıyolar keçi kanı içiyolar bildiğin ilk başta ateistliğe sonra satanistliğe itiyolar

Masonların satanist olduğu bilgisine nerden ulaştın ?

satan şeytandır masonlar şeytanda gücünü alır 99da bir oaly olacaktı şeytan bir liste çıkardı ama HZ.Hızır onları engelledi.
    tahminimce bophamedmiydi biri dur ss bulamhttp://img708.imageshack.us/img708/7341/baphomed.jpg
    buyur bu şeytanın başı keçi başı gibidir bu resimdekiyle bağdaştırıyorum ben ama şeytanla bağlantıları oldugu biliniyor

Şimdi Baphomet'i arayıp sordum "yok öyle birşey" diyor. Bilip bilmeden konuşmayın.

• çogu filimde geçiyor. dun gece 7-8 arası bi film vardı moviemaxda. ordada 666 yı yapmıştı bu eleman Seann William Scott cogunuz tanıyordur. bkz:american pie.çogu filmlere serpistiriyor aralara hafiften. selamlar.
  • Belgesel isteyenler için The Arrivals (Gelenler) tek geçerim

Bu arada var mı başka film önerileri arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.