Şimdi Ara

İLLİSTRATÖR SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logo tasarımı v.b. tasarımlar yaparken İllistrator kullanıyordum ilk yüklediğim zamanlarda sorun yoktu sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ama bilgisayarı bir sonra ki açışım da yada bir kaç sonra ki açışımda belki de süre tutuyor bilemiyorum belli süre sonra program açılmıyor resim deki hatayı veriyor Error code : 1 Error code : 16 Error Code : 19 v.s. saçma sapan hatalar veriyor
    Normal çalışırken kapatıyorum bilgisayarı açıyorum yine sorun yok devam kullanmaya bir daha açıyorum bir bakıyorum bozulmuş aynı error...
    Korsan kullanma diyen olmasın çünkü ben başta crackte bu hatayı görünce deneme sürümü olarak kullanayım dedim 1 gün kullandım düzeldi dedim satın almakla ilgili aklıma bir düşünce geldi sonra ki açışımda yine aynı hata sonra neden torrent kullanımı fazla...
    Satın almayı düşünüyorum alsam param boşa gidecekmiş bunu gösterdi adobe bu sorun ile...
    Gerçekten de çok saçma bir hata çözemedim crack adobe nin deneme sürümü yönetici olarak çalıştır v.s. fayda etmedi nasıl çözeceğim resime bakar mısınız yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim :)
    Silip kuruyorum her çalışacağım da öyle düzeliyor garip bir hata...
    Şimdi yine silip kurmam lazım! İLLİSTRATÖR SORUNU

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.