Şimdi Ara

İLLERE GÖRE LPG İNDİRİM VE ZAMLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.482
Cevap
25
Favori
212.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim burda derken ?
  • ordu fatsada 1.59
  • Bugün tekrar kanat getirdimki pahalı gaz satan bayilere asla taviz verilmemeli. Yolda gazım bitti ve Etlik BP den gaz aldım. Ankarada son zamanlarda bildiğim en pahalı gaz Aygazdı ve fiyatı 1,47 ytl. Genelde BP lerde 1,43 ile 1,46 arası fiyatla satılıyordu gaz. Bugünkü BP bayinde 1,62 fiyatını görünce herhalde yanlış gördüm yada zam geldi dedim. Fiyatı sorduğumda zam gelmediğini hep bu fiyattan sattıklarını söylediler. Bende kızdım bu duruma ve sadece 5 ytl lik gaz alarak çevre yoldan gazı bitirene kadar gittim. O kadar itinalı kullandığım halde gaz her zaman yaptığım kadar bile km yapmadan bitti. Sonra gaz bitince ana yol kenarındaki gaz fiyatlarına baktım rekabet nedeniyle hemen hepsinde gaz fiyatları düşmüştü. Örneğin polarda PO da 1,39-1,45 arası totalde 1,42-1,44 arası shell 1,44 aypet 1,38 güvenal 1,38 ytl ydi. Düşünün 1,38 ile 1,62 arasındaki fiyat farkını. yaklaşık litrede eski parayla 240 binlira fiyat farkı var. Bir depoda yaklaşık 11 milyon fark (yaklaşık 7,5 litre gaz) ederki bu da şehir içinde 75 km, uzun yolda 100 km fark demektir. Gaz aynı gaz ve her iki bayide kar ediyor sadece biri resmen fırsatçı.

Sakın ola pahalı satan iyidir diye taviz vermeyin güvendiğiniz memnun kaldığınz en ucuz yerden alın gazı ve diğerlerini burnu sürtülsün birazcık.
    Tecrübeyle sabit ki en ucuza gaz aldığım Güvenal gaz ile en fazla km yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpkaya -- 26 Nisan 2009; 2:14:54 >
  • Arkadaşlar,

Merzifon - Samsun istikametine gideceklere önerim Merzifonu 5-6 km geçince yolun sağında ve solunda BEST lpg de fiyat 1,30. Ben seyahatlerim sırasında devamlı buradan alıyorum. 32-33 litre ile 430-460 km gidiyorum.
    En son 26 nisan 2009 da 33*1,30=42,9 42,9/448 = 9,6 kuruş/km yapıyor.

Burada bu bayileri paylaşalım ki, hem bizim hemde rekabet oluşturan bayi kazansın.

Ayrıca yukardaki arkadaşa katılıyorum, bende en ucuz gazı aldığım best ile en uzun mesafemi yaptım. Yaklaşık 460 km.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trlizard -- 27 Nisan 2009; 11:54:35 >
  • evet forever ucuz lpg
  • Bolu Merkezde heryerde liste fiyatı (1,57) sadece E-5 üzerinde Ankara yönünde sağda BP de 1,51
  • ankarada güvenal gaz 1.31
  • Demekki güvenalde fiyat bugün düşmüş dün 1,38 ytl di.
  • Düzce li arkadaşlar,
    Düzce de en uygun fiyat nedir ve nerde satılır?
  • quote:

ankarada güvenal gaz 1.31

Fiyatın 1.31 olduğu istasyon hangisi. Ben en son Gimat'ın ordaki GüvenalGaz'da 1.38 fiyatını görmüştüm.
  • süper ucuz..... istanbul kağıthane opet tatlıses de 1,57 lpg/lt. yakındır ankaradaki lpg fiyatlarınında altına inecek inşallah...
  • adanada 1.26dan aldım bugun yücel gaz isteyene fotosunuda yollayım türkiyedeki enn ucuz gaz idda ediyorum
  • 1 Mayıstan itibaren Doğal daza yapılacak %20 indirim acaba lpg ye yansırmı,yansımazmı? Bilen arkadaşlar yazarlarsa iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Okifi

1 Mayıstan itibaren Doğal daza yapılacak %20 indirim acaba lpg ye yansırmı,yansımazmı? Bilen arkadaşlar yazarlarsa iyi olur.

yanısasa ne güzel olur yahu ben 1liradan alırım herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

adanada 1.26dan aldım bugun yücel gaz isteyene fotosunuda yollayım türkiyedeki enn ucuz gaz idda ediyorum

hocam nerden aldın bizde alak
  • quote:

Orjinalden alıntı: JCRSO

quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

adanada 1.26dan aldım bugun yücel gaz isteyene fotosunuda yollayım türkiyedeki enn ucuz gaz idda ediyorum

hocam nerden aldın bizde alak

adanadasın sanırım abi yeniyece varmadan çukobirliği geçince ilerde sağda energ istasyonu var ordan aldım 2 hafta önce 1.28di bugun gittim 1.26 hatta geçen benzinde 2.77 idi bugun 3lira yapmışlar 44litre alıyorum 450 km gidiyor ama eğer depom büyükse ve kuzey adanda isen git al yoksa bi karın olmaz
  • quote:

Sakarya-Adapazarı'nın oralarda 1.18'e aldığını söyleyen var forumda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisozyurt

quote:

lipetgaz fiyatı 1,18 tl ama kuyruk var
    ipragaz 1,35 adapazarında
  • quote:

Orjinalden alıntı: rechan_cdx

quote:

Orjinalden alıntı: barisozyurt

quote:

lipetgaz fiyatı 1,18 tl ama kuyruk var
    ipragaz 1,35 adapazarında

bende kuyruk falan yok ayrıca foto isteriz kardeşim ben koydum fotoları sizde ekleyinde görelim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.