Şimdi Ara

İLLERE GÖRE LPG İNDİRİM VE ZAMLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.482
Cevap
25
Favori
213.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bayram tatili için geldiğim kütahya'da fiyatlar değişiyor;
    shell 1.58
    bp 1.61
    po ve total'da 1.60
    ve teco isimli bir istasyonda 1.47 :)

kütahya gibi küçük bir yerde bile 1.47'ye lpg var ama istanbulda ucuz lpg bulmak çok zor. umarım istanbulda da fiyatlar ucuzlar
  • ankara aygaz 1.39 ytl çok ucuz geldi bana ama. bu akşam aldım.İstanbul da arife günü almıştım 1.60 idi o da aygaz ben aygazdan başka gaz almıyorum. sistemi yapan usta öyle demişti. gayet memnunum. ne dersiniz?
  • ERZURUM LPG:1.68
    ŞEHİR İÇİ :1.74
  • Denizli : 1.54 - 1.61 Aralığında.
  • Antalya/Merkez

1.61-1.63 aralığında
  • Rafineri çıkış fiyatlarında yapılan indirimlerin ardından, firmalar 6 Aralık Cumartesi gününden itibaren otogaz satış fiyatlarını yeniden ayarladı, ancak yapılan değişiklikler dağıtım şirketlerinin internet sitelerinde güncellenmedi.

Buna göre, Ankara'da otogaz fiyatları yüzde 8,55 ile yüzde 9,87 arasında düştü.

Fiyatlar dağıtım şirketlerinden Shell'de 1,52 YTL'den 1,37 YTL'ye, Opet'de 1,52 YTL'den 1,39 YTL'ye, BP'de 1,55 YTL'den 1,40 YTL'ye, Petrol Ofisinde 1,54 YTL'den 1,39 YTL'ye, Total'de de 1,49 YTL'den 1,35 YTL'ye geriledi.

Manisa da LPG 1.50 - 1.59 arası 11.12.2008 tarihi itibari ile bugün indirim olduysa haberim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farko -- 13 Aralık 2008; 0:05:35 >
  • Gözümüz aydın olsun arkadaşlar,ekonomimiz biraz daha artacak gibi son indirimlerle.
    Sivasta en son 1.62 1.63 idi.Yarın yeni fiyatlar neyi gösterecek bilmiyorum.Son durumu iletirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 13 Aralık 2008; 17:55:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: farko

Rafineri çıkış fiyatlarında yapılan indirimlerin ardından, firmalar 6 Aralık Cumartesi gününden itibaren otogaz satış fiyatlarını yeniden ayarladı, ancak yapılan değişiklikler dağıtım şirketlerinin internet sitelerinde güncellenmedi.

Buna göre, Ankara'da otogaz fiyatları yüzde 8,55 ile yüzde 9,87 arasında düştü.

Fiyatlar dağıtım şirketlerinden Shell'de 1,52 YTL'den 1,37 YTL'ye, Opet'de 1,52 YTL'den 1,39 YTL'ye, BP'de 1,55 YTL'den 1,40 YTL'ye, Petrol Ofisinde 1,54 YTL'den 1,39 YTL'ye, Total'de de 1,49 YTL'den 1,35 YTL'ye geriledi.

Manisa da LPG 1.50 - 1.59 arası 11.12.2008 tarihi itibari ile bugün indirim olduysa haberim yok

Arkadaşlar, 6 Aralık yazıyor. Bu indirimler zaten geçen hafta yansıdı. Yeni indirim söylentisi var ama net haber yok. Varsa paylaşın.

Her halükarda pazartesiye kadar depoyu doldurmayacağım Ne olur ne olmaz.

• bugün televizyonda indirim yapıldı vs.. haberi çıktı ama sanırım önceki 6 aralıktaki indirimden bahsediyorlar.. yarın için bir indirim olsaydı total'ın sitesinde görünmesi lazımdı ama görünen birşey yok..
  • Söylenen rakamlar 6 aralık indirimleri arkadaşlar bugün yol üstündeki tüm istasyonlara baktım. Fiyatlar aynı duruyor. Firmalar indirimi yapıyor ama sitelerini güncellemediği için böyle saçma bir haber çıkmış ortaya.
    Bu arada bugünlerde her hafta indirim olabilir hem benzinde hem lpg de çünkü petrol 150 dolardan 50 dolara düştü bunu parça parça yansıtacaklar. Tabi artışları günlük yansıtırlar azaltmaları ağır ağır.
  • Petrol şirketleri hiç karsız verseler benzinin litresi 2 ytl den aşağı düşmezmiş,nedeni de, hükümetin benzin litre başından 1.98 lira vergi alması imiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Okifi

Petrol şirketleri hiç karsız verseler benzinin litresi 2 ytl den aşağı düşmezmiş,nedeni de, hükümetin benzin litre başından 1.98 lira vergi alması imiş.

vurun ABALI ya
  • Halen 2 hafta önceki indirimler devam ediyor.Başka yapılmadı ve bizler tv lerin kazığını yedik.
  • Bu gün yine benzin fiyatlarında 2 kuruşluk bir indirim yapıldı.Bakalım lpg ye 3-4 kuruş yansıyacakmı?
  • LPG de indirim oldu gözüüz aydın ama sadece 1 ykrş. Aygazın sitesinden bakınız. Delirecem valla dalga geçer gibi indirim ya.
  • Benzinde yapılan indirimin 2 katı olarak pompalara yansıyordu,bu sefer neden 1 kuruş indirim yapıldı anlamadım.Ben tahmini 4 kuruş indirim bekliyordum.

quote:

Orjinalden alıntı: fiat2001brava

LPG de indirim oldu gözüüz aydın ama sadece 1 ykrş. Aygazın sitesinden bakınız. Delirecem valla dalga geçer gibi indirim ya.
  • Sivas ilinde aygaz-total önceki 1.63 idi.
    bugün 1.61 olmuş. 2 kuruş indirim. Diğerleri 1.60 kuruş.
  • yazık yav ankarada aygaz 1.39. onun dışında 1.25 e bile bulmak mümkün belki daha ucuzu bile vardır.
  • Sivas ilinde aygaz 1.61

diğerleri 1.60
  • adanada
    bp total shell opet gibi markalar 1.57 1.58 bi yer 1.53ten veriyor onun dışında mersin yolunca enerj diye bir istasyon ve moil 1.36dan satıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.