Şimdi Ara

Illaoi'nin ölüsü bile iş yapıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok hantal ona karşın hasarı yüksek. Nerf yemez dengeli bence. Yüksek liglerde rahatça durdurulabiliyor. Takım savaşlarında çok iş yapamasa bile lanede her türlü kabadayılığı yapabiliyor. Ayrıca iyi oynayan bir yasuo illaoi yi ahtapot salata yapabilir. Kalkan var, e ile skill dodgelarsın, stun atarsın, ultiden zırh delmesi de var. Rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Çok hantal ona karşın hasarı yüksek. Nerf yemez dengeli bence. Yüksek liglerde rahatça durdurulabiliyor. Takım savaşlarında çok iş yapamasa bile lanede her türlü kabadayılığı yapabiliyor. Ayrıca iyi oynayan bir yasuo illaoi yi ahtapot salata yapabilir. Kalkan var, e ile skill dodgelarsın, stun atarsın, ultiden zırh delmesi de var. Rahat

Yüksek liglerde elbetteki durduranlar olacaktır ancak bronz, gümüş ve altın elosunda kolayca durdurulabileceğini zannetmiyorum. Onun dışında dediğin gibi hantal olması büyük bir dezavantaj, bu dezavantajı avantaja çevirenlerde Illaoi'yi rahatlıkla kesebilirler

• BlueSquirrel kullanıcısına yanıt
    Hocam bende abartmiyorum ama karşıma gelen illaoiye hiç ezilmedim belki elodan dolayıdır
    Düzenleme: Tabikide Yasuo ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prophet66 -- 27 Nisan 2017; 20:9:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophet66

Hocam bende abartmiyorum ama karşıma gelen illaoiye hiç ezilmedim belki elodan dolayıdır
    Düzenleme: Tabikide Yasuo ile

Doğrudur hocam, belki bir gün karşılaşırız ^^
  • Gerçekten hantallığı dışında çok güçlü bir şampiyon özellikle jungleyseniz ve karşınızdaki takımda Illaoi varsa 6 levelden sonra gank gitmenizi önermem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueSquirrel

quote:

Orijinalden alıntı: games087

hasarı gerçekten fazla, tez vakte nerf yer

Hasarı evet çok fazla ama nerf yemesin yahu :(

Katılıyorum. Zaten mobility değil. Ası yasuo nerf yesin hem mobil hem 100000 tane pasif var ultisinde bile kalkan var hem q düz vuruş olarak vuruyor hem mobil hem de aşırı güçlü hem de rüzgarından kaçmak imkansız gibi birşey daha ne olsun. İllao böyle iyi kalsın böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

quote:

Orijinalden alıntı: BlueSquirrel

quote:

Orijinalden alıntı: games087

hasarı gerçekten fazla, tez vakte nerf yer

Hasarı evet çok fazla ama nerf yemesin yahu :(

Katılıyorum. Zaten mobility değil. Ası yasuo nerf yesin hem mobil hem 100000 tane pasif var ultisinde bile kalkan var hem q düz vuruş olarak vuruyor hem mobil hem de aşırı güçlü hem de rüzgarından kaçmak imkansız gibi birşey daha ne olsun. İllao böyle iyi kalsın böyle

Aynen dostum, zaten o kadar şampiyon arasında gidipte Illaoi nerf yerse biraz haksızlık yapılmış olur çünkü nerf yemeyi hakeden yasuo gibi belli başlı birçok şampiyon var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hahaha hocam harbiden enteresan bir penta olmuş tebrikler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: veliaslan77

Hahaha hocam harbiden enteresan bir penta olmuş tebrikler :D

Teşekkür ederim dostum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.