Şimdi Ara

ilkgenclik playlisti dinledigim icin makara konusu oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir playlistim var liselilerin takildigi rock barlarda calan turden. daha demin yine dinliyordum alkol dikerek. radiohead-creep caliyordu. alt balkon da gozukuyor. alttaki universiteli 22-23 yasinda kizlarin bana bakip gulustugunu gordum. bir tanesi kafasini uzatip yukari dogru bakiyordu. ben de ona baktim neye gulduklerini cozmek ister gibi. evde giyilen turden bir sort ve oversized sweatshirt giymisti, ellerini tamamen kapatiyordu bu sweat. o sekilde balkonun demirliklerine kollarini yaslamak ve arkasini vermek suretiyle bana bakiyordu. “ya hahahahahahahha..pardon...(arkadasina bakti)..tamam gulmuyorum -sweat uzerinden eliyle yuzunu sildi-. cok guzeldi, asik oldum. saclari ruzgarda oynasiyordu. “ya biz de kim dinliyor bu sarkilari diye yukari baktik da sasirdik biraz...” dedi. niye dedim. “ya hahahhaa kusura bakmayin biz kendi aramizda guluyoruz da, biz yasca kucuk birini beklemistik sizin bu sarkilari dinleyeceginizi hic beklemezdik, o yuzden” dedi. sizli konusmana gerek yok dedim. “pekii, adin nee? komsumuzla tanismis olalim” dedi ve yine gulustuler. adimi soyledim raki icip icmeyeceklerini sordum. o sirada diger kiz da gorus alanima girdi ve “memnun olduk benim de adim serra” dedi. kadehi kaldirdim herkese afiyet olsun yillar utansin dedim. size de deyip dagildilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir dahakine şu mixi dinle kızlar balkondan tırmanırlar

lan oha youtubea girdim miximi atacaktım o dediğin ergen şarkılarından biri çıktı. google hızlı çalışıyor xd
    https://www.youtube.com/watch?v=LYa_ReqRlcs

mixim de bu
    https://www.youtube.com/watch?v=5TXT5v8Wc7g
  • Unili kizlar zekimidir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.