Şimdi Ara

İlk yıldan tek başına eve çıkmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çıkan var mı yalnızlık korkutuyor biraz beni ilk aylar özellikle ,yeni gelmiş olacağız Yalnızız

• Hocam valla imkanınız varsa düşünmeyin. Lise arkadaşlarınız ne kadar tanıdık olursa olsun onlarla bile çıkılmaz. Mesela dışarıda buluştuğumuzda her şey güzel, eğleniyoruz ama aynı evde 3 gün kaldık. Tuvalete sıçamayan mı dersiniz, burnundan parmağı sokup beynini yoklayan mı dersiniz ne ararsanız var. Birini çok iyi tanımak istiyorsanız onunla eve çıkmanız gerekir.

Normalde ayda bir bardak çay içen bana çay yaptırıp, çayımı çok beğendikleri için tövbe ettim o arkadaşlarıma. Herifler daha çay yapmayı bilmiyor.
    10 kişilik odalarda sabah uyandığında nefes alamayıp , karanlıkta eşyalarını telefon ışığı ile bulup, canın sıkıldığında yalnız kalmak için valiz odalarında kalmaktansa evde kalmak daha iyi bence hocam, ha tabi yurttan bu kadar şikayet ediyorum ama bana çok şey öğretti seviyorum yine de. Biraz çevre yaptıktan sonra arkadaşların falanda eve gelse çok güzel olur , yazdığın şey samimi mi yani cidden korkuyor musun anlamadım ama, samimiysen bence haline sevin
  • Bütçen varsa çok iyi bence 2. 3.kişi olursa rahatın bozulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mamga -- 24 Ağustos 2020; 12:19:21 >
  • Mamga kullanıcısına yanıt
    Bütçe var hocam ama hayatımda ilk kez yalnız kalacağım ondan korkuyorum biraz
  • Böyle bir imkanın olup ağlamakta biraz şov bence
  • Alışırsınız insan her şeye alışır tüm alan sizin olacak temizlik yemek her şey sizde bu bile çok büyük bir özgürlük
  • 10 kişilik odalarda sabah uyandığında nefes alamayıp , karanlıkta eşyalarını telefon ışığı ile bulup, canın sıkıldığında yalnız kalmak için valiz odalarında kalmaktansa evde kalmak daha iyi bence hocam, ha tabi yurttan bu kadar şikayet ediyorum ama bana çok şey öğretti seviyorum yine de. Biraz çevre yaptıktan sonra arkadaşların falanda eve gelse çok güzel olur , yazdığın şey samimi mi yani cidden korkuyor musun anlamadım ama, samimiysen bence haline sevin
  • Hocam valla imkanınız varsa düşünmeyin. Lise arkadaşlarınız ne kadar tanıdık olursa olsun onlarla bile çıkılmaz. Mesela dışarıda buluştuğumuzda her şey güzel, eğleniyoruz ama aynı evde 3 gün kaldık. Tuvalete sıçamayan mı dersiniz, burnundan parmağı sokup beynini yoklayan mı dersiniz ne ararsanız var. Birini çok iyi tanımak istiyorsanız onunla eve çıkmanız gerekir.

Normalde ayda bir bardak çay içen bana çay yaptırıp, çayımı çok beğendikleri için tövbe ettim o arkadaşlarıma. Herifler daha çay yapmayı bilmiyor.
  • hüdishekimi H kullanıcısına yanıt
    Hocam yaşamadan bilemem ama hiç yalnız kalmadım ondan dolayı korkutuyor alışırım inşallah
  • hocam bence bir özel yurtta yurt ortamını da tadın yani hoş bir şey.
  • Üniversite hayatının en eğlendiğim zamanları arkadaşlarımla evde geçirdiğim zamanlar , hiç endişelenmeyin. Sandığınızdan çok daha iyi olacak eminim
  • Çok güzel dertmiş doğrusu
  • Çıkacağım da ilk aylar değil
    Yalnız olmam ben
  • apostrophe A kullanıcısına yanıt
    hocam bende özel yurttan yanayım ama o bölgede özel yurt yok maalesef ev en mantıklı çözüm (bandırma) daha sonuç belli değil tabi de burası gelecek büyük ihtimal
  • air raid siren A kullanıcısına yanıt
    yok hocam ev işi yaparım da hiç bilmediğin bir şehirde yalnız başına yaşamak özellikle ilk aylar çok zorlayacak gibi hissediyorum kimsem yok. Yurtta falan kalsam en azından 2-3 arkadaş edinirim alışma süreci kolaylaşır ama tek başına evde iyice uzar gibime geliyor süreç
  • Bence yurt çıkarsa 1 dönem yurdu dene çevren olsun sonra geçersin
    Ben de eve çıkacağım ama büyük ihtimal ilk sene yurt olur Kyk veya özel
  • Hangi bölüm hocam
  • suleyman çakır kullanıcısına yanıt
    YBS
  • İmkan varsa çık bencede ama en azından ilk yıl yurtta kalıp hayvanat bahçesi ruhunu tatmanı öneririm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.