Şimdi Ara

İlk yerli ve milli anakart Çin malı çıktı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
2
Favori
46.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
181 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başka bir platformada bu adamı savunmuştum. Yok direnci ithaldir fln diyen birine. Şuanda kendime sövüyorum.
  • Mide bulantısı dolandırıcı insanlar. Ne yerlisiniz ne de milli .
  • Bu cocugu nitelikli dolandirma devleti kandirma gibi sebeplerden iceriye alinmasi lazim hatta calisma izni bile alinsin.Bu yasta bu kafa yarin birgun cook sirket batirir hortumlar.Ben de elektrik elektronik muhendisiyim bizde proje yapmaya calisiyoz ve kac kere dusundugumuz seyin dunyada bakin ulkede demiuorum dunyada oldugu icin geri cevrildik.hayal kiriklari yasadik ama bu adam gercekten tek yeri var cezaevi...Hic mi utanmadin bide ustune ustluk para almis yazik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bakışta berat albayrak sandım elemanı..
  • oshinankara kullanıcısına yanıt
    ne saçma bir yorum yaw seninkide biz neden burda dalga geçiyoruz sanki bize yerli diye onun bunu toplamasını yuturmaya çalışan zihniyete karşıyız yerliyse yüzde yüz olur ve uygun olur kendi insanını dandik malarla öpmeye çalışmazlar :S
  • Çiftlikbank ın tosuncuğu da Bursa lıydı.
    Bu da Bursa lıymış.
    Var bu Bursa da bir şeyler...
  • Yerli ve milli işte. Adam Sülün osmanin veliahtı. Sülün osman dolandiricilari dolandırıyormuş. Bu da devleti dolandırmaya kalkmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu eleman hemen akepe il örgütüne başvursun, uygun bir yere yerlestirsinler bu ahlak seviyesiyle.

• Hepiniz yanlış okumuş yanlış anlamışsınız . Yerli ve milli olan board değil fikir !

• Adamın biri kendi kafasına bir şeyler yapıyor, buradaki ahlaksızlar alakası olmamasına rağmen Ak Partiye yamıyor.

Ne kadar zavallı durumu düştüklerinin farkında bile değilller, nefretin bile bir mantığı olması lazım.

Birisi kendi kafasından birşey yapıyor adına "Milli" koyuyor...

Buradaki borazancılar hemen çalmaya başlıyor..Öyle bir hale geliyor ki iş, kendilerini milli olan herşeyin karşında konumlandırıyorlar.
  • ÜSTÜNDEKİ SOĞUTUCU 9500GT EKRAN KARTININ SOĞUTUCUSU DEĞİL Mİ :D BARİ ÜÇ BEŞ DOLAR FAZLA VERİP KALİTELİ BİR ANAKART GETİRSEYDİLER:D
  • elLbufFer kullanıcısına yanıt
    Neyini yanlış anlamışız?
    Ortada ben tasarlayıp yaptım denen bir ürün var.
    Kesilen fatura alınan teşvik ve tescillenen bir ürün var.
  • Hic sasirmadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukubara

Neyini yanlış anlamışız?
    Ortada ben tasarlayıp yaptım denen bir ürün var.
    Kesilen fatura alınan teşvik ve tescillenen bir ürün var.
    Yazdığımı iyi okursaniz

• ya zaten su tipe inanilirmiydi :D
  • Yahu kardeşim anakart, ekran kartı gibi kartlarda kullanılan devreler,diyotlar,katotlar vs hepsi dünyanın en tehlikeli
    en ağır kimyasal maddelerinden yapılıyor."Doğada Ender bulunan materyaller" anlamında ingilizce bi kısaltması olan bu maddeler
    Çin'de ve Afrika'nın bazı ülkerinin topraklarından çıkarılıyor..Aklı başında ülkeler bu tür bileşenlerin kendi ülkesinde üretilmesine ve çıkarılmasına izin vermiyor...

Adamın biri çıkmış, olayı ne onu da bilmiyorum, tabi ki kartlarda kullanılan devreleri,diyotları Çin'den getirilecek.Nerrden getirsin.
    Gelişmiş ülkeler bu tür kimyasalların hammade olarak kendi ülkelerinde üretimesine izin vermezken.Bizim insanımızın hiç mi değeri yok.
    Çin'de hayatları değer taşımayan 1,5 milyara yakın insan yaşıyor,Afrika da öyle..Mesele o bilşenleri üretecek teknolojiye sahip olmak değil ki.

Herkes herşeyi yapabilir ya! Ne abartıyorsunuz.. Hala "Yeaa bunun motoru yerli değilki" kafasını bayraklaştırma da ısrar ediyorsunuz.

• arokh kullanıcısına yanıt
    Okuma yazmanız yok gördüğüm akdarı ile adam çinden almış bir anakart (en ufak kablosu bile kendinin değil) bunu ben yaptım diye hibe desteği istemiş. Normal mi bu? Burada kapasitörden ondan bundan bahsetmiyoruz.
  • Yerli ve milli lafının da içini boşalttılar.

Gerçekten biri yerli ve milli bir şey üretse bile insanlar artık inanmayacak.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    en iyisi azerbaycan'a taşınmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

ne saçma bir yorum yaw seninkide biz neden burda dalga geçiyoruz sanki bize yerli diye onun bunu toplamasını yuturmaya çalışan zihniyete karşıyız yerliyse yüzde yüz olur ve uygun olur kendi insanını dandik malarla öpmeye çalışmazlar :S
    Sen Türkiyenin en büyük firması ile dalga gec. Gecmeye devam et yattıgın yerden. Uretmeye baslayacaksan bende oneride bulundum dalga gecme dedim. Bilgi uret bilgi daha cok para kazandırıyor. Direc yerli olmus soket yerli olmus onemi yok. Beyin yerli olsun yeter. Bilgi teknoloji gerektirmeyen cogu seyi uretemezken burada ahkam kesmek kolay. O zaman bugdayımızda yerli değil ona bakarsan. Adam yerlisi su yabancısı su diye satıyor tohumları. Yem tohumları bile oyle satılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.