Şimdi Ara

Wep sitesi yaptım, eksiklerini kontrol eder misiniz(ilk sitem)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üst edit: arkadaşlar düzenlemeleri yaptım, tasarımı sade tutmakta karar kıldık. O yüzden tasarımda pek değişiklik olmadı.

-İngilizce ve Arapça versiyonları ekledim. Ama sağ üstteki bayrak şeklindeki geçişi pek beğenmedim. Daha iyi bir diller arası geçiş butonu yada aynı işi görecek bir şey önerebilir misiniz?

-Mobil olarak Arapça sayfayı eklemedim, fotoğrafları ve sayfaları azalttım.
    -Portfolio eklemedim, piyasadaki pazarlamacılar için "Gel benim müşterilerimi al bak liste" gibi olurdu.
    -Bizden haberler başlığı eklemedim (gereksiz)

https://flexpackambalaj.com

Arkadaşlar, normalde benim işim grafik tasarım.
    Ancak aile şirketimiz için web sitesi yapmam gerekti.
    Konu hakkında fazla bilgim olmadigi için sizlerden eksiklerini belirtmeniz rica ediyorum.

Tasarım gözü yormasın istediğim için basit tutmak istedim. Ancak çok basit oldu gibi. Düzenlemeler ve değişiklikler olacak. Mobil özellik gelecek.

Farklı diller ekleyeceğim için öncelikle eksikleri gidermek amacıyla konu açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 31 Ocak 2017; 19:23:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• behance.net bu siteye gir ux/ui tasarımları bölümüne git, oradaki tasarımlara bak biraz.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim
  • Web fontları faklı oluyormuş, elimde sans serif fontlar mevcut ama kullanamıyorum, site hata veriyor.
    Webe uyumlu fontlar aradım ama pek bulamadım, içlerindeki en düzgün font buydu
  • Yukarı, görüşleri alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.