Şimdi Ara

## İlk Vista oyunu kırıldı, Shadowrun artık XP'de de çalışıyor ## (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
8.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya zaten öyle birşey olsa Crysis hem dx9 hem de dx10 olmazdı.. Demek ki isteyince oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellci -- 10 Temmuz 2007; 15:43:31 >
  • isteyince herşey oluyorda işerine gelmiyo bazı ....'ın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Birileri öyle yada böyle illegal birşey yapmış bizim arkadaşlarda helal olsun nidaları ile destek oluyorlar..Süpersiniz yaa..Microsoft istediği ürününü istediği fiyattan satar ama oyun film yazılım kırmak kanunen suçtur..Helal olsun diyerek sizde bu suça ortak oluyorsunuz..

tamam ortak olalım nolcek
  • arkadaşlar bu oyunun nasıl kurulacağını birisi bana anlatabilir mi
    bende xp patchi var fakat oyun hiç kuulmuyor nedense preparing install kısmında takılıyor ve oyun kurulmuyor işletim sisteminiz uygun değil diyor
  • Len bu microsofttan cini var mı yaa bill gatesin soyu kayseriye dayanıyo heral
  • yok mu arkadaşlar oyunu yüklemeyi başaran birisi ben kuramadım direk işletim sisteminiz uyumsuz diyor yaw napcaz
  • ohaaa ya readme ye yeni baktım p4 3.2 ghz işlemci ile 1 gb ram 6800 ekran kartı minimum sistem gereksinimi çüş lan ne bu crysis mi mübarek oha ya galina benim pc bundan acmadıd oyunu
  • Ya arkadaşlar ben oyunu kurdum fakat profil oluşturduktan sonra oyuna girmek istediğimde makine sanki kasıyor gibi ekran donup donup geliyor ve kitleniyor sistemim AMD 6000 ekran kartı 256 mb x1950 pro gddr3 ram 256 bit niye böyle yapıyor yaw
  • İlk sayfada oyundan pek haz almadım yazmıştım.

Halt etmişim, oyun gayet eğlenceli
  • benim içinhiç fark etmez vistaolacak inş. bilgisayar baya bi geliştibenim ki.artık son oyunları oynayabilecem.tabiki Allah nasip ederse.
  • vista ancak ve ancak 2 gb ram le güzel oluyor... ne zaman 2 gb ramim olur o zaman vistaya geçerim, geçene kadar da razor un ellerinden öperim

başkasını bilmem
  • oyunu bugün aldım denedim sorunsuz çalışıyor iyi iş çıkarmış hacker lar
  • Beyler benim bir sorum olacak..

ben shodowrun ' ı kurdum ... kurduktan sonra razor1991 de 2 adet dosya be bir klasör var.. dosyalar:srsx_shadowrusn.dll diğeri srs_shadowrun.dll .. klasörün ismi ise XP ondada 3 adet dosya var:xlive.dll den 2 tane var birinin resmi farklı diiğeride msidcrl40 diper bir dosya ..

benim sorunum ise oyunu kurduktan sonra bu dosyaları ve xp deki dosyaları shadowrun a attım fatak oyuna girdigimde hata verdi.

1480928 yordam giriş noktası,ADVAPI32.dll dinamik bağlantı kitağlığında bulunamadı diyor.. hataya tamam dedigimde

ise İnvaild lisance diyor.. razor ü nasıl kopyalayıp yapıştırıcagımı sölermisiniz.. yani oyunu nasıl oynuycam

LÜTFEN YARDIM EDİN. :(
  • insanoğlunun yapamayacağı iş yok ya
  • arkadaslar ben de shadowrun u yükledim ama bi sorunum var..

oyun normala acılıyo oyuna giriyorum ama görüntü çok kütü ortalık sapsarı sadece havaya baktığımda bişiler gözüküyo donanımımı yazayım:

intel p4 3,0
    çift cekirdek destekli anakart
    1024 mb ddr2 ram
    Asus eax1050 series 512 bm ekran kartı (ati)

bitin ayarları denedim ama nafile oynayamıyorum bi yardımcı olursanız cok sevinirim...

şimdiden teşekkürler msn de vereyim

ata_boran@hotmail.com
  • Hocam Vista'nın birçok crack yolu vardır.Sadece tek bir sesli komutla bir Vista bilgisayarı hackleyebilirsiniz.Hatta Microsoft'un bunun üzerine yeni upgraderlar üzerine çalıştığını da biliyorum.Microsoft sözcüsü bunu 2 ay önce açıklamıştı..Vista'da o kadar açık var ki hatta biraz fiyatlarına bakarak da çözebilirsiniz.Hatırlayın ilk çıktığında 300 dolardan aşşağı olmayan bir Kurulum CD'si şu an 100 YTL civarındadır.Acaba bu fiyat düşüşünün sebebi nedir?Ayrıca gelecek yılın sonuda zaten yeni bir kurlum sistemi çıkacak.Buna artık kesin gözüyle bakılıyor.O kadar çok açık var ki...Lamerların elinde çocuk oyuncağı diye geziyor Vista'lar.Ayrıca Vista'da XP oyunlarını oynamak zaten uğraş istiyor.Vista'da,XP oyunlarında performans düşüklüğü gözlemlendi.Ben XP'den çok memnunum açıkçası.Ama dediğim gibi yeni bir kurulum sistemi çıkacak.Bakalım hackerlar ona karşı ne yapacak?

• level'da okuduğuma göre çok mal bir oyunmuş ayrıca özünde vista oyunu olmasına rağmen xp'de %30 daha performanslı çalışıyormuş,ulan kapitalizm sen nelere kadirsin yahu
    şu işe bak,dx10 sadece vista da olduğu için 8800 almamıştım,xp'de olsa esas o zaman görebilecektik dx10'un gücünü,neyse dx10 da başka bahara ksımetmiş..
  • vistayı bi kuruyorum beğenmiyorum xp ye geçiyorum belki şimdi performanslıdır diyorum yeni sürücülerle yok olmuyor gene aynı , colin mcrae dirt oynuyorum vista ile dağlar kadar performans farkı var, RAM şart ama iyi sisteme sahip olanlarda bile xp daha performanslı, vistaya SP1 ve adam gibi sürücüler şart

5+1 desteği bile yok nerdeyse ses kartı sürücüleri bile daha adam gibi yok bende

shadowrun için vistaya geçemem en azından bi 6 ay daha xp ye devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

vistayı bi kuruyorum beğenmiyorum xp ye geçiyorum belki şimdi performanslıdır diyorum yeni sürücülerle yok olmuyor gene aynı , colin mcrae dirt oynuyorum vista ile dağlar kadar performans farkı var, RAM şart ama iyi sisteme sahip olanlarda bile xp daha performanslı, vistaya SP1 ve adam gibi sürücüler şart

5+1 desteği bile yok nerdeyse ses kartı sürücüleri bile daha adam gibi yok bende

shadowrun için vistaya geçemem en azından bi 6 ay daha xp ye devam

aslında 64bit vista bende xp'den çok çok daha hızlı çalışıyor (premium),öyle böyle değil aşırı hızlı,hiç oyun da kurup denemedim ama hdd'de bi dünya yer kaplıyor gavur çocuu,ona kıl oldum işte..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.