Şimdi Ara

İlk topic....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş helal olsun sana sen kendi elinle mesajı ortaya koydun sen böyle oldukça seni kıskanmaya devam edeceklerdir
  • Bu bilgileri nasıl topladın?
  • 5 ayda 5500 post???helal olsun da nası yani???
  • quote:

Orjinalden alıntı: rezilvezir

5 ayda 5500 post???helal olsun da nası yani???

adama baksana ne kadar kaliteli konular açmış
    kaliteli konular açmak için de araştırma yapmak gerekir bu kadar mesaj sayısı varsa avatarına bakmak yeterli
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocker_21

quote:

kaliteli konular açmak için de araştırma yapmak gerekir bu kadar mesaj sayısı varsa avatarına bakmak yeterli

ya arkadaşım dikkatimi çektide diğer topicdede devamlı nakkayı savunan mesajlar atıyordun ne iş??
    üstelik mesaj sayısı ile ilgili bu yaptığın yorumun hiç bir alakası yok...
  • unutmuşum

• o mesaj sayısı konu açarak değildir sanırm, konulara yorum katarak olmuştr dimi?
  • quote:

sonic gibi işte onuda anlamadıysan azmin zaferi
  • bu faux un bahsettigi ilk topic mi ayrica bir yanlis anlasilmayi gidermek istiyorum benim elestrilerimi bir dost un elestrileri olarak algila nakka sende yanlis gordugum yanlarimi yazmistim kitlenen topic te yoksa senin topic lerini zevkle izliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

bu faux un bahsettigi ilk topic mi ayrica bir yanlis anlasilmayi gidermek istiyorum benim elestrilerimi bir dost un elestrileri olarak algila nakka sende yanlis gordugum yanlarimi yazmistim kitlenen topic te yoksa senin topic lerini zevkle izliyorum
    evet dostum üye olmadan önce nasıl topic açabilirimki sevgiyle.....
  • Valla helal olsun Nakka

Diğer topicte yazılanları okdun ki bu topici açtın.Şunun için helal olsun diyorum bir çok kişinin o topicte atıp tuttuğunu gördün ve bir cevap bile yazmadın.Ben bu kadar sakin olamazdın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aguney

Valla helal olsun Nakka

Diğer topicte yazılanları okdun ki bu topici açtın.Şunun için helal olsun diyorum bir çok kişinin o topicte atıp tuttuğunu gördün ve bir cevap bile yazmadın.Ben bu kadar sakin olamazdın

benim canımı sıkan cezve ceza alabilirmiş valla çok ilginç işliyor sistem
  • quote:

Orjinalden alıntı: cLk

quote:

Orjinalden alıntı: rocker_21

quote:

ya arkadaşım dikkatimi çektide diğer topicdede devamlı nakkayı savunan mesajlar atıyordun ne iş??
    üstelik mesaj sayısı ile ilgili bu yaptığın yorumun hiç bir alakası yok...

gene olumlu, ben olumsuz bir şey göremedim. hayır bu yanlış anlamalar sora kötü şeylere sebep oluyor da, aman yani

• cezve,

ya bırak bu işleri cezve, nerden bileyim ben, ortada dolanan bir sürü feyk nick var, bak görürsün şimdi bunu yazdım diye cevap yazmayan o nick hemen gelip cevap yazacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

quote:

Valla helal olsun Nakka

Cezve niye ceza alsın ki, o topice olumlu tek şey yazan Cezveydi

• quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

quote:

Valla helal olsun Nakka

hehe! saolasın ilgin için de ben eğer bir ahlaksızlık varsa ahlaksızsınız derim. orda yapılan imaların ne kadar çirkin ve ahlaksız olduğu ortada. ha! ahlaksızsınız demenin suç olamayacağını söylemiyorum. sadece ne ise onu söylerim. hata ise; yönetim ceza gerektirdiğini düşünürse de tartışmam aynen kabul ederim. çünki bu olaylar tarafsız şekilde değerlendirilir. sizde canınızı sıkmayın yani.

• Nakka Sabrın beni şaşırttı Tebrik ederim valla
  • BEN GELMEDİM DAVA İÇÜN
    BENİM İŞİM SEVGİ İÇÜN
    DOSTUN EVİ GÖNÜLLERDİR
    GÖNÜLLER YAPMAĞA GELDİM...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.