Şimdi Ara

İlk ticari Tango telefon Lenovo Phab 2 Pro, Avrupa'da satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
19
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> İlk ticari Tango telefon Lenovo Phab 2 Pro, Avrupa'da satışa sunuldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4394 Mesaj

İlk ticari Tango akıllı telefon olan Lenovo Phab 2 Pro, artık Avrupa'da satın alınabilir durumda. Geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk kez yerini alan Lenovo, bazı Avrupa ülkelerinde bu tip farklı modelleri satma kararı aldı. Phab 2 Pro şu an için Lenovo'nun Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Hollanda'daki çevrimiçi mağazalarında satın alınabiliyor. Phab 2 Pro'ya sahip olmak isteyen müşterilerin 499 € ödemeleri gerekli.

Ayrıca Bkz.Sahte Apple şarj aletlerinin %99'u güvenlik testlerini geçemedi
    Lenovo her zamanki şarj cihazı ve USB kablosunun yanında satış paketine kaliteli JBL kulaklık da eklemiş. Akıllı telefon, Quad HD (2560 x 1440 piksel) çözünürlüğü destekleyen 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Phab 2 Pro, 1.8GHz 8 çekirdekli, Qualcomm Snapdragon 652 işlemcinin (Tango versiyonu) yanında 4GB RAM ve microSD kart ile 256GB'a kadar genişletilebilir 64GB dahili bellek ile geliyor.

Tango özellikli Lenovo Phab 2 Pro, en son teknoloji akıllı telefonlarda Artırılmış Gerçeklik (AR) deneyimi sağlamak için Tango ve özel olarak geliştirilmiş yazılımla birlikte çalışan dört kamerayla donatılmış durumda. Arka kameralar, ultra geniş açılı panoramik görüntüler için 16 megapiksel RGB kamera, derinlik kamerası ve balık gözü kameradan oluşuyor. Ön kısımda selfieler ve görüntülü görüşme için başka bir 8 megapiksel kamera daha var. Akıllı telefon kutudan Android 6.0.1 Marshmallow'la çıkarken, Type-C USB portuna sahip ve büyük bir 4.050 mAh pille geliyor.

|
    |

• Çinli markalar yenilikçi davranmaya başladı. Güzel gelişmeler. Gelecekte hak ettikleri yerlere gelecekler böyle giderse.

• Yarbay
    5802 Mesaj
    Çinli markalar yenilikçi davranmaya başladı. Güzel gelişmeler. Gelecekte hak ettikleri yerlere gelecekler böyle giderse.
  • Yarbay
    2257 Mesaj
    JBL kulaklık iyiymiş ama benim aldığım p1 pro modelinde içinden 5 TL lik kulaklık çıktı rezalet
    |
    |
  • Binbaşı
    1577 Mesaj
    Özellikler çok güzel ayrıca JBL kulaklık + kameralar efsane olmuş. Çinlilerin telefonlarından birer numunelik almak istiyorum hep istenilen özelliklerin yanında fazlasıyla işe yarar yenilikler koyuyorlar.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1295 Mesaj
    Tasarım muhteşem
    |
    |
  • Yarbay
    5496 Mesaj
    ABD için fiyat 499.99 $ .
    |
    |
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj
    Cahilliğimi bağışlayında tango nedir? Ne oluyo bu Tango telefonların özellikleri
    quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Cahilliğimi bağışlayında tango nedir? Ne oluyo bu Tango telefonların özellikleri

Tango google önceliğinde oluşturulmuş sanal gerceklik platformu hocam. amaç insan gözü gibi bir algılama. bunun için sensörler ve yazılımla artırılmış gerçeklik için Tango projesinde çeşitli geliştiriciler bulunmakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    sd 652 kullanan nadir telefonlardan
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    2018 de 6.5'' lik telefonların yaygınlaşacağını tahmin ediyorum.tabi ekran kasa oranı yüzde 85 lere kadar çıkacak.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: davidoffvincent

Bende var. Xiaomi Mi Max

|
    |
  • Yarbay
    16138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Bende var. Xiaomi Mi Max

Komutan naber? Bu xiaomi telefonlarin bozulma orani nedir? Malum resmi garantisi yok bunların. Not4ten sonra ben de bir xiaomi düşünebilirim. Zira alınacak duzgun telefon yok

11364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pi

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Bende var. Xiaomi Mi Max

Komutan naber? Bu xiaomi telefonlarin bozulma orani nedir? Malum resmi garantisi yok bunların. Not4ten sonra ben de bir xiaomi düşünebilirim. Zira alınacak duzgun telefon yok

Valla benim cihazın esneme testi şöyle 40. saniyeden sonra.

• Yarbay
    16138 Mesaj

Evet cihaz guzelmis. Mesela lgden millet cok çekti. Yok ekrani yok anakarti yok kasasi vs vs. Boyle kronik sorunlari oluyor mu? Bu gibi durumlarda tamiratta sorun cikiyor mu? Telefon yok piyasada yav. Alınacak cihazlar 2300+. Isim yok o kadar para verecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 6 Aralık 2016; 19:01:47 >
    |
    |
    ALBAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    11364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Evet cihaz guzelmis. Mesela lgden millet cok çekti. Yok ekrani yok anakarti yok kasasi vs vs. Boyle kronik sorunlari oluyor mu? Bu gibi durumlarda tamiratta sorun cikiyor mu? Telefon yok piyasada yav. Alınacak cihazlar 2300+. Isim yok o kadar para verecem

Hocam o sorunları hiç duymadım ama illa ekranı kırılır,anakart bozulur vs olmayacak şey değil bunlar ama millet aliexpressten temin ediyor ve 20 güne geliyor. Parça sıkıntısı yok yani. Ama kronik sorun duymadım ben.

Anladim. Tamamdir o zaman. Samsungdan sonra bir degerlendirmeye alayim. Eyvallah

|
    |
    ALBAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2656 Mesaj
    Şahsen Tango gözüme ilgi çekici gelmiyor. Onun yerine Vals ya da Flamengo olabilirdi.

Ya da yeni moda olan WhatsApp da olabilirdi.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.