Şimdi Ara

İlk Tanışmada Ne Konuşulur???(Hadi geçmiş olsun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
59.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda gördüğüm en güzel , en tatlı kızla tanışıcam ama çok heyecanlıyım...Çünkü onun için çok uğraştım 4 ay telefon numarasını aradım , benim nasıl biri olduğumu biliyo ama ilk konuşma çok önemli ne demem yada özellikle ne dememem lazım lütfen 20.00da buluşcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokia N91 -- 4 Temmuz 2005, 22:55:02 >

• SAKIN GÖRÜRGÖRMEZ SENI SEVIYORUM DEME TOKAT YERSIN
  • ülker i konuş baksana avatar imza falan

daha önce ne yaptıgını biliyorsan okul iş vb. bunlarla ilgilisoru soru ama herseyden önce kendin gibi ol ve rahat ol kendine güven kızlar kendine güvenen erkelere bayılır
  • abi ya görüp bayılırsam!!!walla 4 aydır hayallerimde süper bi kızdı NE YAPCAM BEN???
  • heyacanlanma yeter. ve sakın elini falan tutmaya kalkma.
  • nassı tutayım elini , görünce düşüp bayılmaktan bahsediyom sen elini tutma diyon...
  • de get...yovrum sakin olsana ascık...sen burda kime sorsanda boş...düşündükçe bu kadar heyecanlandığına göre görünce dilin tutulur konuşamazsın...
  • bi biskrem ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: tedoa®

bi biskrem ver

• quote:

bi biskrem ver

• quote:

bi biskrem ver

Hırsız tam ben yazcaktım sen yazmışsın...

• sakın tedoa nın avatarındaki gibi yapma

rahat ol kendin olman çok önemli
  • deli olcam yaa...kız çağrı yapıo moralim bozuk olsa bile düzelio,nası bişidir melek midir nedir? (bilinçaltında çok büyütmüşüm galiba) aslında hiç heycan yapmam ama bu farklı...
  • quote:

bi biskrem ver

Koptum biri bağlasın beni....

• CANPARE versek olmuyo mu?
  • kıza samimi olma
    her dediğini başka anlar o yüzden ole bir konuşki terslik olursa rahat kıvır
    ole bi biskuvi verme bi yerde oturun
    ve de kızı sevme ve değer verme

çünkü dedikleri gibi
    seversen si******.
    si****** severler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 4 Temmuz 2005, 18:18:40 >
  • nası sevme ve değer verme...bide nasıl bi yere götürmeliyim?pahalı şık bi yer mi yoksa fazla gösterişli olmayan bi yere mi???
  • pahalı yerler alışkanlık yapmasın sonra...
  • ya kız acayip zengin , hani bizde öle gariban çocuu diiliz ama ne bileyim alışkanlık yaparsa b.ku yeriz walla
  • rahat olacagın yere git
    birde orada mekanla ugrasıp oraya uymak için kendini kasma zaten yeteri kadar heyacan var sonra kızı bırakıp mekan sahibiyle ugrasırsın nede olsa onuda ilk defa göreceksin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.