Şimdi Ara

İlk Sezonu Müthiş Olan Dizi Önerisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oz.

• Manhunt unabomber

• Punisher,Narcos,manhunt unabomber veya Spartacus.
  • punisher. net

• Parfume öneririm...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • entelseven kullanıcısına yanıt
    O dizinin kötülüğünden değil de senin yaşının küçüklüğündendir.
    Gayet normal. Hakaret etmek için söylemiyorum.

Yaş 30'u geçince zevkler biraz daha dinginleşir, rafineleşir. Ama aynı zamanda yelpaze genişler.
    Mesela 22 yaşındaki birisinin Tarkovski veya Ingmar Bergman sevebileceğini sanmıyorum.
    Tarantino, Nolan takılır o yaştakiler.
    18 yaşında birinin Francisco Tarrega dinlemeyeceği gibi...
  • Wayvard pines, Homeland
  • xooa kullanıcısına yanıt
    25 yaşındayım hocam ilk 6 bölüm izledim konu o aşırı çok yavaş işliyor ve hiç bişey olduğuda yok yani boşa zaman kaybı 6 bölüm zor dayandım tek beğendiğim şey kar yağışı oldu 35 yaşına gelince tekrar izlicem belki o zaman beğenebilirim

Bazı diziler sırf ismi yüzünden olduğundan daha değerli gösteriliyor. Bu arada Fargo kolay ve herkese hitap eden bir dizi değil. Benim mesajım biraz geneldi. 35 yaşına geldiğinizde de sevmeyebilirsiniz. Hitap etmeyebilir. Biraz abartılmış da olabilir. Fakat 20'li yaşların başındakilerden Prison Break'i, Spartacus'u sevmediklerini duymayız. The Leftovers dizisi ise herkese hitap etmez. Ayrılık acısı çekmiş, büyük kayıplar yaşamış kişiler bayılıyor. İşleyiş yine yavaş ama türünün nadir örneklerinden. Çünkü aksiyon dizilerinden istemediğimiz kadar var zaten.

Bazı diziler bazı insanların bam teline dokunup can evinden vuruyor. Bu noktada kişinin iç dünyasında eksikliğini çektiği, tamamlamak için aradığı öğeler devreye giriyor.

Beğenmediyseniz hiç vakit kaybetmeye gerek yok. 2010'lardan sonra dizi sektörü çok değişti, kalite çok arttı, gereksiz sahneler çok azaltıldı. Mesela ben zamanında dünyayı kasıp kavuran Lost'a şu an dayanamıyorum. Ne kadar gereksiz sahne varmış, ne kadar uzatılmış, sündürülmüş diyorum. Diğer yandan da bana kimse Marvel dizisi izletemez. Denedim, defalarca denedim. Burada da benim yaşım devreye giriyor. Ben o klişe sahneleri önceden çok izledim zaten. Daha fazla klişeye tahammülüm kalmadı. Senaryodaki kopukluklar beni öldürüyor.

İçlerinden kendinize hitap edenleri buluncaya kadar denemeye devam.
    Konuda söylendi mi hatırlamıyorum. Ben de kendimce tavsiye vereyim. Bir deneyin bakalım. Oyunculuktan zevk alan biriyseniz güzel oyunculuklar var.

Marco Polo
    Boardwalk Empire

• Homeland
  • Person of Interest

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lost ilk 3 sezon cok iyi.
  • xooa kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam yorumlarınız için kesinlikle katılıyorum bazı diziler vardır kimsenin farkedemediği ama sizin hayatınızdan bir parça ya da başka bişeyden yakalar vurur bizi hastası oluruz. önerdiğiniz dizileri izlicem 👍

• 5 bölüm izledim ama çok sıkmaya başladı heyecan vermemeye başladı birisini buluyolar bunu araştırıyolar bölüm sonunda da yakalıyolar hiç yakalanma riski ne biliyim bi heyecan sonu hep aynı şaşırtma hiç yok

Önerdiklerim orta tempo dizilerdi.

Şimdi aklıma geldi 24'ü bir deneyin. Bakalım beğenecek misiniz?
    https://www.imdb.com/title/tt0285331/
    Bir de Battlestar Galactica vereyim.
    https://www.imdb.com/title/tt0407362/

Verdiğim tavsiyelerin süper olduğunu iddia etmiyorum. Denemeniz için öneriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entelseven

5 bölüm izledim ama çok sıkmaya başladı heyecan vermemeye başladı birisini buluyolar bunu araştırıyolar bölüm sonunda da yakalıyolar hiç yakalanma riski ne biliyim bi heyecan sonu hep aynı şaşırtma hiç yok
    Sezonun sonuna doğru ana düşmanın yapı taşları atılmaya başlanıyor hocam. Bana kalırsa izlemeye devam edin.

• See ye başladım ben. Tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Abi ciddi ciddi imdb'de arattım.

Ahuahauhauhauahauhauahuahauhua
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.