Şimdi Ara

İlk PS3 oyun incelemesi:GENJI:DAYS OF THE BLADE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IGN oyunun tam sürümünü incelemiş ve oyuna 6.0 puan vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygultekin82 -- 8 Kasım 2006; 19:52:05 >

• belliydi zaten o oyunun dandik olacağı.
  • ps3 için çıkacak ilk oyunlar için insanların beklentileri büyük ama öğle olmayacak. ilerki zamanlarda düzeltir 360 için daha yeni yeni sağlam oyunlar gelmeğe başladı bunun gibi birşey yani.
  • Yok resistance motorstorm heavnly sword falan güzel olacaktır ama bu genjinin dandik olduğu her halinden belliydi.
  • yapmayın yaw çoğu yerde genji mükemmel diyolardı hatta ign bile harika demişti şimdi 6 mı vermişler vay üçkağıtçılar

yalnız oyun gameplaydan zıçmış onun dışında yüksek notlar almış neyse çok merakla beklenen bir oyun değildi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etez -- 8 Kasım 2006; 19:26:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

IGN oyunun tam sürümünü yapmış ve oyuna 6.0 puan vermiş.

IGN oyunun tam sürümünü nasıl yapıyor? Yoksa Genji'yi IGN'mi geliştiriyordu?
  • Yaw Microsoftcular hemen sevinmis ah sirin cocuklar mutlu oldunuz dimi sevindirik olmayın fazla SON GÜLEN İYİ GÜLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Yaw Microsoftcular hemen sevinmis ah sirin cocuklar mutlu oldunuz dimi sevindirik olmayın fazla SON GÜLEN İYİ GÜLER

muzip çocuk seniiii hemen kendini siper etbir iki ps3 resmine bak sende sevindirik ol belki için açılır son gülen iyi gülermiş bu lafına neremle güleceğimi tahmin edersin heraldeneyse biz gow'a devam edelim.

• Ya ign yapmış gibi saçma bir cümle kurmuşum, düzelttim kusura bakmayın.Bir 360 sahibi PS sever olarak dikkat ettiyseniz yorum yapmadım,sadece haber ekledim.Oda ilk olduğu için...
    Sevindirik olmadım,aksine üzüldüm
  • ygultekin82 sana lafım yok zaten

Neyse baslarda olur boyle seyler bunlar daha sefer hazırlıkları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 8 Kasım 2006; 20:30:07 >
  • Belliydi zaten vasat bir oyun olacağı. Sony konferansı hala aklımda.
  • Resident Evil;

Tartışma yaratmaya gerek yok.Boşver.

Oyun kötü not almış.Zaten genelde çıkış oyunları çok iyi notlar almıyor.XBOX 360 ile PS3 çıkış oyunları yakın seviyede diyordum hep.Öyle de olacak gibi.Motorstorm ve Heavenly Sword yetişseydi PS3 çıkış oyunları önde olurdu.

Zaten PS3'e de XBOX 360 gibi konsol biraz oturduktan sonra iyi oyunlar çıkacak.

Ama XBOX 360'ın erken çıkmasının avantajı,PS3 çıkışında Gears Of War gibi bir oyuna sahip olması.
  • Haklısın tartısmaya gerek yok dogru soyluyorsun nasılsa zamanla hersey bitecek
  • PS3'ün her oyunu güzel olacak diye bir kaide yok ya. Demek ki diğer oyunlar daha güzelmiş o yüzden düşük not almış Genji.
  • Gorucez kestaneyi sen merak etme neyse burda onca kisi var onlaarın huzurunu kacırmayalım zamanla hersey belli olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sos05

Yok resistance motorstorm heavnly sword falan güzel olacaktır ama bu genjinin dandik olduğu her halinden belliydi.

katilioyorum e3 2006 da ilk gordugumde bole .... gibi bi oyunu kim alir demistim kendi kendime
  • ya bisi sorcam bu xbox 360 da enson cikan fw guncellemesi yaparken bi suru insanin xbox u brick olmus ?? microsoft bozulanlari toplatiyomus galiba su olay nasil olmus mavi ekranmi cikmis yoksa ie hatasimi vermis??
  • Gears of war oynarken brick olanların yanında çok küçük bir rakamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: holocost

quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Gorucez kestaneyi sen merak etme neyse burda onca kisi var onlaarın huzurunu kacırmayalım zamanla hersey belli olur.

görücez koçum sen hiç merak etme gönüllerin liderini.

GENJI nin grafikleri x360in su an ki bir cok oyunundan cok daha iyi RESISTANCE gelince gorucez bakalim oda cikis oyunu sayilir amerika tarihiyle ayni anda cikio ps3 un cikis oyunlari boyleyse lider kim goruceksiz abicim bunlar daha cikis oyunlari cikis....

• valla ben en son fw yi yeni yükledim aslanlar gibi gowuda çektim beleş bak dikkat et beleş şu an oynuyorum..sen bekli genjiyi al onla idare et

quote:

Orjinalden alıntı: eCCo

ya bisi sorcam bu xbox 360 da enson cikan fw guncellemesi yaparken bi suru insanin xbox u brick olmus ?? microsoft bozulanlari toplatiyomus galiba su olay nasil olmus mavi ekranmi cikmis yoksa ie hatasimi vermis??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.