Şimdi Ara

ilk pentanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ilk pentanızı kaç levelse ve hangi heroyla attınız ? Benim quadra cok daha dün fena bir penta kaçırdım 30 levelim küme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 30 level vayne

çalınanları yazsam roman olur
  • 30 ezreal
  • 2 buçuk yıl oldu hiç atamadm :/

• Böyle bir konu zaten vardı dimi?
  • Gormemistim ben de actim.

• 6 leveldim tr serveri yeni acilmisti. Rakip takım 2 levelde kule altına girdiler sonuç ölmedim ve penta attım
  • sanırım 26 leveldı fiora ile
  • Jax ile atmıstım. Hep domi oynuyordum oyuna dominion ile basladım. Sonra normale girdim 1 kere jax aldım ilk oyunda penta atmıstım :) En çok lee ile attım. Bir çok champ ile attım ama. Dün ori aldım ilk oyunumda attım mesela. Tamamen şans işi bence penta. Ölüm gibi feedlenmediyseniz.
  • 20 civarı tryndamere ile
  • 30 levelde master yi ile atmıştım ama o sayılmaz çünkü master abi 3 atıyordum zaten :D daha sonralarda oyunu ingilizce yaptım birde rengarla attım ki ne penta oyle , sonunda o kadının benim adıma pentakill diye bağırdığını duymak bayağı bir haz vermişti :D

• tüm pentalarımı rankedde attım. ilk pentamda kog mawla idi. takımda kha zix vardı bayada iyi biriydi sürekli takımı motive etmeye çalışıyordu bende o anda bu maç sana penta sözüm olsun demiştim kha ya. hiç beklemediğim anda quadra gelince penta için elisei kovalamaya başladım o ulti son pixelden tutup pentayı alınca baya sevinmiştim. hatıra olsun diye elisei arkadaş olarak eklemiştim.

4-5 tane penta attım 1-2 ay içinde. renekton,orianna,draven hatırladıklarım

not: hiçbir maçta penta atıcam diye kasmıyorum kendimi hatta quadraya kadar farkında bile olmuyorum ancak quadrayı gördükten sonra penta için gelsin saçma sapan ultiler,flashlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thiocillin -- 6 Ocak 2014; 17:42:05 >
  • AP yi ile atmıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 master yi ile olması lazım
  • Geleneksel ilk pentanız konusuna hoşgeldiniz
  • 25-30 arası bişeydi sanırım.Corki ile attım.
  • 20 level katarina
  • kha zix ile attım ama resmiyeti 1sn ile kacırdım.

• Elimle attım.

28 Xin Zhao double penta.
  • 20 civarıydı. fiddle oynuyordum. ben ölüydüm bizimkiler tf girdiler. 4üde öldü. karşı team'in hepsinin canları azdı bizim kuleyi alacaklardı. çalılardan ulti ile girdim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.