Şimdi Ara

İlk Pansumanım Yapıldı / Bilek Kesilmesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabaa,daha önce konu açmıştım kolum kesildi ameliyat oldum diye çoğu kişi hatırlar,

bugün kolum açıldı ve parmaklarım düz duruyordu,(parmaklarım tendon kesilmesi ile hareketsizdi aşağı doğruydu)

dikişlerim,kolumu havaya kaldırınca aşağıya doğru baskı yapıyordu ,dokto buna normal dedi...

benm doktor konuşmayı sevmeyen biri yani hastalarının durumu iyide kötüde olsa iyigibi,belli değil diyo..yani parmaklarım düz durması tendonun dikilmesi demektir,
    artık sakat kalma ihtimalim yok değilmi,(sanırım tendon dikişleri kopmaz)

• geçmiş olsun.klavyede yazı yazmak zor olmalı tek elle
    umarım düzelir. sağ el bide sağlak mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrykt -- 22 Haziran 2011; 23:24:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

geçmiş olsun.klavyede yazı yazmak zor olmalı tek elle
    umarım düzelir. sağ el bide sağlak mısınız ?

evet sağlağım ama soluda çok iyi kullanıyorum.

herşey yolunda şuanda
  • Geçmiş olsun Allah şifa versin kardeşim, bizim müzik hocasının da tendonlar mı sinirler mi öyle bi kopmuş ki parmağa ait kısımları kolunun dirseğe yakın kısmından tutup dikmişlerdi, kadın buna rağmen sadece serçe parmağında hareket zorluğu çekiyodu. Umarım iyileşirsin
  • Geçmiş olsun Acil şifalar ...
  • gecmis olsun kardesim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

Geçmiş olsun Allah şifa versin kardeşim, bizim müzik hocasının da tendonlar mı sinirler mi öyle bi kopmuş ki parmağa ait kısımları kolunun dirseğe yakın kısmından tutup dikmişlerdi, kadın buna rağmen sadece serçe parmağında hareket zorluğu çekiyodu. Umarım iyileşirsin

eyw.hocam zaten %100 iyileşme olması imkansız bende beklenen iyileşme oranı %90 (parmakların hareket hızı,esnekliği)

ayrıca futbol kariyerim bitti, tam da fenerbahçenin alt yapısına gidiyodum...
  • Sen bir süre zorlama, tendon dikişleri de kopabilir.
    Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbesLang

Sen bir süre zorlama, tendon dikişleri de kopabilir.
    Geçmiş olsun.

hadi ya ben yatarken deli yatıyırum düz duramıyorum..
  • Geçmiş olsun.
  • Tek yapacağın şey küçük plastik toplardan alacaksın.Gün boyu elinde olacak kendini çok zorlamadan sıkıp bırakacaksın.Parmak hareketlerinde böylece en az hasar kalır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.