Şimdi Ara

İlk Oyunum Hakkındaki Fikirlerinizi Alabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Unity ile yaptığım çalışmalar neticesinde geliştirdiğim ilk oyunum yapı olarak tamamladım. Mobil için düşündüğüm oyun daha çok çocuklara hitap ediyor. Sizinde fikirlerinizi almak istedim. Bu aşamadan sonra kullanıcı fikirleri neticesinde yoluma devam edeceğim. Kısa da olsa bir şeyler yazarsanız sevinirim. Teşekkürler. Oyun videosu :

Ekran Görüntüleri :

• Oyun içi fena değil. Ilk yapım olarak iyi bence. Zamanla daha iyi olursun

ama GUI baya kötü değiştirilmesi lazım. Görsel olarak menüler geliştirilmeli. Özellikle mobil oyun yapıyorsan GUI baya önemli

Karaktere yürüme animasyonu olsa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Oyun içi fena değil. Ilk yapım olarak iyi bence. Zamanla daha iyi olursun

ama GUI baya kötü değiştirilmesi lazım. Görsel olarak menüler geliştirilmeli. Özellikle mobil oyun yapıyorsan GUI baya önemli

Karaktere yürüme animasyonu olsa güzel olur.

Yorumun için teşekkür ederim. GUI zaten değişecek. Benim asıl merak ettiğim fikir olarak oyun nasıl. Sen olsan böyle bir oyun oynarmıydın? Veya çocuklar oynarmı? Ben asıl bunları merak ediyorum.
    Zaten GUI ve oyun görselleri vs. oyun gözüksün diye yapıldı. Onları daha çok değiştireceğim. Bir iki ek özellik ve basit animasyonlar düşünüyorum.
  • Ben oynamamda çocuklar oynuyabilir :D
  • Karakterin yer değiştirirken çıkardığı ses haricinde fena değil.
  • Karakterin bulunduğu harita biraz insanın gözünü alıyor. Çok zıt renkler içeriyor. Onun dışında güzel bence. Oyunun yapılması ne kadar sürdü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet güzel ilk etap için. Özellikle grafik bölümde biraz daha gayret etmelisiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.