Şimdi Ara

İlk Nvidia G-Sync uyumlu monitörler servet değerinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nvidia ve üretici ortakların uzun süredir üzerinde çalıştığı ancak bir türlü pazara çıkmayı başaramayan G-Sync uyumlu monitörler artık sahnede. Ne var ki fiyatları inanılmaz derecede yüksek.

Acer Predator X27 özellikleri ve fiyatı

G-Sync uyumlu ilk monitör olarak tanıtılan Acer Predator X27 modeli 27 inç ekran, HDR, 144Hz tazeleme hızı, 1000 nit parlaklık değeri, 4K çözünürlük gibi özelliklerle 1999$ fiyat etiketine sahip.

Ayrıca Bkz.Apple daha ucuz bir HomePod peşinde

ASUS ROG Swift PG27UQ modeli de yine 27 inçlik 4K ekran ile geliyor. Quantum Dot ile desteklenen IPS panel 384 LED aydınlatma noktasına sahip. 144Hz tazeleme hızı ve 1000 nit parlaklık değeri bulunan monitör Avrupa’da 2500 Avro gibi bir fiyat etiketiyle satışa çıktı.

Dell UltraSharp 27 ise en uygun fiyatlısı olarak dikkat çekiyor. 4K çözünürlük, 144Hz tazeleme hızı, G-Sync, 1000 nit parlaklık değeri gibi özellikleri olan modelin fiyatı 1550$ seviyelerinde tutunuyor.

Fiyatların yüksek olmasının en büyük nedeni elbette sahip olduğu donanım ancak Nvidia’nın 100$ civarındaki G-Sync modülü de önemli bir katkı yapıyor. Önümüzdeki yıl bu fiyatlarda biraz daha iyileştirme görebiliriz.

• Ne alaka

• G-Sync ve HDR uyumlu diyecektiniz herhalde çünkü kaynakta böyle yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 22 Mayıs 2018; 12:19:28 >
  • Bu nasıl haber ulan????

• Haber? Başlık? İçerik? Sanırım Ekrem tamamlamadan göndere tıkladı.

• G-Sync değil, G-Sync HDR monitörlerden bahsediyor kaynakta. Yoksa G-Sync destekli monitörler çıkalı yıllar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 22 Mayıs 2018; 13:7:25 >
  • Haber = Toplam 2 cümle.. Tweet gibi

• sadece kaynak linkini paylaşsaydınız daha anlaşılır olurdu. uğraşmışsınız böyle

• Google Translate + Enter

• Enteresan bir şekilde haberde yazım hatası yok. Hem de Ekrem71 e rağmen.
    Fazla bir şey yazmadığı için olsa gerek...

• Gsync zaten vardı farkı tarzı sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu an itibariyle

1600 ABD Doları =
    7 310,94357 Türk Lirası

vergisi şusu busu da var 10.000 tl

• nasıl olsa alamayacağız, resmini görsünler yeter demişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 22 Mayıs 2018; 13:10:48 >
  • Al işte, habere gel. Sonra da editörlerin yaptığı haberleri eleştirince bana kızıyorlar başlıktaki "HDR" ibaresi ve haberin tamamı eksik şimdi de
  • Böyle salakça konuyu daha yeni üye bile açmaz : )
  • bu modellerin tr ye gelicegini zannetmiyorum zaten.disbiritorler 10 12 bin tl lik monitorleri satışa sunmazlar.satılcagınıda zannetmiyorum.
  • Türkiye için servet değerinde olabilir ama bir amerikalı veya avrupalı için servet değerinde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Türkiye için servet değerinde olabilir ama bir amerikalı veya avrupalı için servet değerinde değil.
    valla x27 nin fıyatını gorunce millet cok hötledi oralarda bile.ürün tanıtımcıları bile fiyatından dolayi olumsuz yorumlar yapıyorlar.en ust seviye bir monitorun fiyatının 2 katı fiyatına cıktı avrupada ve amerikada.
  • Lan. 2 yıldır kullandığım, 3 yaşındaki monitördeki G-Sync ne oluyor peki. Ulan Ekrem, ulan Ekrem....

• benim bildiğim 2015yılında ilk Nvidia G-Sync monütör çıktı yeni değil :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.