Şimdi Ara

İlk Mesaja Bakın | Belediyelere Fiber Altyapı Çağrısı | İnternette Kalite Hareketi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
7
Favori
46.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
412 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugün istanbula yarın izmire bursaya 81 ile bu nasıl bir bencilliktir
  • AAliGün kullanıcısına yanıt
    kendi il müdürlüğüm beni konuşuyor her toplantısında benden söz ediyor şaka filan değil
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    bizim de yok ne yapalım
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Şişli / Kurtuluşta'yım hangi ISP'ye sorsam caddede fiber yok. Mecidiyeköy'deki evimde de yoktu buraya taşınınca sevinmiştim ama yine kaldık ADSL'e
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Seni konuşmaktan işlerini yapamıyorlar demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Şişli / Kurtuluşta'yım hangi ISP'ye sorsam caddede fiber yok. Mecidiyeköy'deki evimde de yoktu buraya taşınınca sevinmiştim ama yine kaldık ADSL'e
    Fiberi yere gömüyorlsar ya bir ara o üzerinde F/O yazan o kare taşlardan her yere gömdüler. İçi boş mu nedir. Halbuki heryerde karşıma çıkıyorlar.
  • Konu başlığını okudun mu? İstanbul ile başlıyoruz yazıyor ?

başlamak
    1.
    bir işe, bir eyleme, bir devinime girişmek, ilk adımları atmak.
    "Yazmaya başlamak için biraz düşünüyorum"

adamlar diğer şehirleri görmeden geleceğiz mi diyor ? neden istanbul olabilir dersekte 79,81 milyon Türkiye nufusunun 15,02 milyonu istanbulda yaşıyor. yaklaşık olarak ülke nufusunun %19 u normal değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAliGün -- 14 Eylül 2019; 0:38:24 >
  • Nosferatu34 kullanıcısına yanıt
    öyle bir şikayet etdim ki savunma verdiler ankara genel müdürlüğüne haklılar gine fiber yapmadılar her gun dolap'a bakıyorum tekme atsam yıkılır yemin ile
    istanbul belediyesine ankarayı mi şikayet edersiniz veya ankara belediyesini afyon belediyesine şikayet ile arasında ne fark var jandarma ya alım deyip deniz kuvvetlerine mi başvurcaksınız ?

ilk öncelik oraya gidermek demekbu da 5 yıl daha fiber beklemek ile aynı olur
    kardeşim ben fiber yaptıralım diye 2017 den beri diyorum sizce kaç yıl olmuş ??
  • İstanbul'da yaşamıyorum ama tam destek
  • Maili attım, diğer büyükşehirlere de benzer mailler yollamalıyız.
  • Fiber döşense neye yarıyacak ki ?
    Fiberde 25mbps hız 90TL kimse de 25mbps hıza gidip 100 lira vermez bence. Ama döşensin mi döşensin o başka mesele. Hem ucuzlar belki. Ama bu paragöz ISS'lere işlemez sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kendim başvurdum ama Pazartesi 4 kişiye daha mesaj attıracağım. Çevrenize yayın arkadaşlar. İstanbulla başlarsak diğer illerede yayılır. Ses etmezsek bu kara düzen devam eder.

Herkese eşit altyapı mottomuzu kararlılıkla sürdürmeliyiz.

@smart0201 Hocam sadece İstanbul olarak düşünmeyin bir yerden başlamamız lazım tüm vatandaşlarımız bu bilince ulaşırsa herkes şikayetçi olursa önünde telekom bile duramaz.

Hem ne demiş Nazım Hikmet

“Sen Yanmazsan, Ben Yanmazsam, Biz Yanmazsak, Nasıl Çıkar Karanlıklar Aydınlığa”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 14 Eylül 2019; 1:21:24 >
  • bu kampanya sonuç vermez, akn olayı yazılımsal bir şeydi sonuç verdi ama bu donanımsal donanım demek para demek, o para ne devlette var ne de şirketlerde, fiber önceliği sitelerde, eğer bir bölgede rakip şirket kendi sistemi ile daha yüksek hız verdiğinden dolayı çok müşteri kaybediyorsa o zaman vdsl(!) koyuyorlar, bakın fiber bile değil, bulunduğum ilçe gelişti ama halen daha tip7 kabin bile yok, müşterilerinin büyük bir çoğunluğu akşam dizi ve sosyal medya takılan kitle olduğu için umrunda değil ama aynı şirket öğrenci bölgesine fiber döşedi çünkü rakiplerine müşteri kaptırıyorlar oranın kitlesi oyuncu ve bu işlerden anlayan kitle.

millet fiber döşerken her yere bakır kablo döşeyen ve sonrasında ülkenin iletişim kurumunu satanlardan bir şey beklemeyin, adamlar mobeseye fiber döşesin diye üste para veriyor.

edit: şimdi aklıma geldi 8mbps'yi fiber diye satıyorlar btk bir şey demiyor ve bu btk eski başkanı şu an telekom müdürü bir şekilde hep birbiri ile kankalar arada baktılar türkcell tehlikeli hal alıyor ceza veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 14 Eylül 2019; 1:55:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

bu kampanya sonuç vermez, akn olayı yazılımsal bir şeydi sonuç verdi ama bu donanımsal donanım demek para demek, o para ne devlette var ne de şirketlerde, fiber önceliği sitelerde, eğer bir bölgede rakip şirket kendi sistemi ile daha yüksek hız verdiğinden dolayı çok müşteri kaybediyorsa o zaman vdsl(!) koyuyorlar, bakın fiber bile değil, bulunduğum ilçe gelişti ama halen daha tip7 kabin bile yok, müşterilerinin büyük bir çoğunluğu akşam dizi ve sosyal medya takılan kitle olduğu için umrunda değil ama aynı şirket öğrenci bölgesine fiber döşedi çünkü rakiplerine müşteri kaptırıyorlar oranın kitlesi oyuncu ve bu işlerden anlayan kitle.

millet fiber döşerken her yere bakır kablo döşeyen ve sonrasında ülkenin iletişim kurumunu satanlardan bir şey beklemeyin, adamlar mobeseye fiber döşesin diye üste para veriyor.

edit: şimdi aklıma geldi 8mbps'yi fiber diye satıyorlar btk bir şey demiyor ve bu btk eski başkanı şu an telekom müdürü bir şekilde hep birbiri ile kankalar arada baktılar türkcell tehlikeli hal alıyor ceza veriyorlar.
    AKN'nin yazılımsal olmasından parayla alakasız olduğu sonucuna varamayız. Belli bir bant genişliğini bölerek daha fazla kişiye satmak, hız düştükten sonra hız yükseltici ek paketler, ek kotalar satmak tamamen yazılım işi olsa da doğrudan maddi konulardır.

• hayır anladıgım şey neden istanbul ile başlıyorsunuz? neden izmir değil yada ankara ddeğil? neden istanbul ? neden 3 büyük şehir de birden başlamıyor da sadece bir şehir de başlıyor? hayır 3büyük şehri geçtim Türkiye çapın da bir etkinlik olmadıgı sürece zaten olma ihtimali bile yok. yapacaksınız 3 büyükşehirden başla 30 büyükşehire yayıl.

böyle olamdıgı sürece afedersiniz ama istanbulu seveyim !!! desteklemedigim etkinlik.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.