Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.310
Cevap
147
Favori
460.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TVye internet üzerinden yazılım güncelemesi geliyormu arkadaşlar hiç bağlamadım da? 9090 modeline gelmiş diyorlardı.
  • arkadaşlar tv yi almak istiyorum öneriyormsunuz
  • Bu cihazı almayı düşünüyorum ama wifi adaptör performansından emin olamadım ve widi desteği ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyon iyi wifisi kötü de olsa dert olmaz diyecegim ama kötüde degil ben wifi adaptörle kullanıyorum arada 4-5 metre mesafe var en az 3 diş çekiyor sıkıntı yok...
    Bunun dışında 3d sini deniyeyim dedim, internetten 3d bluray film indirip flash diskten çalıştırdım gözlügü takın diyor taktıgımda 3d görüntü alamadım ekran ikiye bölünüyor ama görüntü 2d bi fark yok, filmin 3d si kötü olabilir diye düşünüyorum başka bir filmle deniyecem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 13 Mart 2014; 4:08:52 >
  • 3d filim bakacak olanlar.internette 3d filim nasil indilir konusunu arastirsinlar.3d filim mkv uzantili half pas olur.butun filim 8..9 gb den asagi olmaz..bu sebeplen tv leri kotulemeyin.daha kisa gercek 3d icin youtubden lg 3d demolari sort edin ozellikle top girl klibini dowland edip flash ile bakin super bir sey.3d filimleriniz ekranda yan yana iki goruntu olmak zorunda

• Bilgi için çok teşekkür ediyorum. Widi olmaması kötü olmuş ama görüntü kalitesi vazgeçmemi engelliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: Y£K£

arkadaşlar tv yi almak istiyorum öneriyormsunuz

.karsta isen git murat abiye terettütsüz al. hemen elemanları yollatıp kurdursun :) imzadan ve nickten dolayı cevap yazayım dedim hemşerim.

Cok sagol hemserim karsin ilcesindeyim bi tanidik var ona getirticez galiba dun soyledim bekliyorum bakalim elinde yokmus

• samsung iyidir
  • davetiyesekeral D kullanıcısına yanıt
    Ne alaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nelstar

Bilgi için çok teşekkür ediyorum. Widi olmaması kötü olmuş ama görüntü kalitesi vazgeçmemi engelliyor.

Daha önceki yazılanları okuduysanız kapalı olan ( 2.2.4t yazılımında) fellowmw ve dlna özelliği bir yama ile servis tarafından açılabiliyordu.Sonra 2.2.4t yazılımında orijinal olarak açık geldi.Resme baktığımızda widi kapalı görülüyor.Belkide bu özellikde açılabilir.NO diye yazmışlar.Artık yokmudur,yoksa kapalı anlamınamı gelir bilmiyorum.Ama menüde var yani...

• Bunu araştıracağım. Belki Vestel'in aynı yazılımı kullanan başka TV'leri de var olabilir. Teşekkürler bilgi için. 1500 TL ye kadar alınabilecek en güzel cihaz bu gibi görünüyor. Çerçeve kenarlarındaki bezel denilen malzeme izlerken sıkıntı yaratıyor mu? Yarın bu cihazı alacağım büyük ihtimalle.
  • Alacağınız televizyonda ekstra özellik aramak anlaşılabilir,
    ancak,
    tam teşekküllü bir pc, tablet görevi beklemek günümüz için erken.

widi özellikli tv yoksa bu işi görecek bir cihaz varmış,
    işte,

link

http://www.pritech.gen.tr

bu da satış sitesi, 120 tl

http://www.cesitvar.com/PRITECH-W1-Kablosuz-Goruntu-Aktarim-Cihazi-en-ucuz-fiyat-Kablosuz-goruntu-aktarici,PR-8392.html

kullanan varsa bilgilendirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 13 Mart 2014; 21:39:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese slm yaklasik 6 aydir 9060 modelini kullaniyorum cok ta memnunum.... forunda bi kac arkadas yazilim guncelllemesinden bahsetmis tv wifi dongle ile nete bagli herhangi bi guncelleme gelmedi bana... smart tv de bulunan browseri da malesef flash destegi yok.... flash destegi hakkinda bilgisi olan varmi acaba herkese iyi forumlar

• rknctn R kullanıcısına yanıt
    Zaten gelen güncelleme internet üzerinden gelmedi bir arkadaş servisten aldı ve burda paylaştı aslında güncelleme denmez onada çünkü follow me tv ve pvr özelliği olmayan tv ler içindi o güncelleme . Flash desteği evet maalesef yok ve çözümü de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Zaten gelen güncelleme internet üzerinden gelmedi bir arkadaş servisten aldı ve burda paylaştı aslında güncelleme denmez onada çünkü follow me tv ve pvr özelliği olmayan tv ler içindi o güncelleme . Flash desteği evet maalesef yok ve çözümü de yok

Eyvallah cvp icin flash desteginin olmamasi gercekten sinir bozucu digiwebtvden lig tv uyeligi aldim tv nin smart ekraninda uygulamasi var ancak eski maclari gosteriyo ve maci izleme gibi bi sansimiz olmuyo browserdan denedigimde ise flash sorunu karsima cikiyo artik bilgisayardan hdmi cekiyoruz mecbur... birde son bi soru bilen goren var ise dlna baglantisi icin android cihaza vestel uygulamasini indirdim teldeki goruntuyu tv ye gonderdigimde demodan cikin dio ama o meshur demodan bi turlu cikmiyo uygulama bi

• rknctn R kullanıcısına yanıt
    O bende de olmuştu modeme res attım tüm kabloları tekrardan taktım ayarları tekrardan yaptım düzelmişti sizde bir deneyin isterseniz :) Denemedim ama teldeki görüntüyü tv ye aktarabiliyor muyuz hani tv den tele aktarmayı becermiştim ama onu bilmiyordum

• MEDİASHARE tıkala ve media dosyanı seç...Ben digiturkplay üyesiyim.Maçları bilgisayar veya cepten seyrediyorum.Şu kablosuz olarak cepten tv'ye yansıtabilecek yöntemi bilen varmı acaba...
    undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 15 Mart 2014; 12:18:35 >
  • 3 mesaj yukardaki cihaz var
    linkte var
    anlatmışımda

sana kalan tıklamak

• Arkadaslar dtsli filmleri izlemek istiyorum malum ses alamiyoruz simdi ben samsung saund bar alsam dts cozucu dekoderli yinede alamazmiyim su ses ayarlarinda pcm veya sikistirilmis secenejleti ise yararmi

• usb den fülm izlerken dts sesi tv çözmediği için,
    tv den sesi herhangi bir harici amfiye yollarsanız yine çözmez.
    yani dts sesi dışarı çözmeden de yollamıyor,
    çözüm;
    harici medya player almak hdmi bağlamak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.