Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.310
Cevap
147
Favori
460.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: attila24

quote:

Orijinalden alıntı: hagarahugarahu

Benim Tv de 42pf9060 yazılım v 2.2.4f qmenüye girdiğimde followme tv ve followme tv to dmr şeçenekleri çıkıyor. Tabletten HD yayınlar dışındakileri sorunsuz seyredebiliyorum ve kayıt edebiliyorum[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

Dahili uyduyumu kullanıyorsunuz acaba birde ayarlardan kaydetme seçeneğine girermisiniz tv reset atma falan yapıyormu acaba

Benim eski tvde 2.2.4f sürümü vardı.Hiç sorunum yoktu pvr ve followme den.Birkaç defa (kafayı takacak derecede değil) reset attı ama,bu kayıt işinden değildi.Bu iki özellik olması gereken iyi bir uygulama.Diğer tv'ye bağlı android box cihazımla kanalları aktarabiliyorum...Önemli bir konuda eğer usb disk bağlıysa görüntüyü dondurup geldiğimde kaldığım yerden devam edebiliyorum...Yine önemli bir proğramı kaydedip,sonradan seyredebiliyorum...Vestel bunu kaldırmak yerine dahada geliştirip vermek zorunda.Yoksa bir üst modelde var diyemez.Zaten vardı bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 29 Aralık 2013; 14:40:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

quote:

Orijinalden alıntı: attila24

quote:

Benim Tv de 42pf9060 yazılım v 2.2.4f qmenüye girdiğimde followme tv ve followme tv to dmr şeçenekleri çıkıyor. Tabletten HD yayınlar dışındakileri sorunsuz seyredebiliyorum ve kayıt edebiliyorum[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

Dahili uyduyumu kullanıyorsunuz acaba birde ayarlardan kaydetme seçeneğine girermisiniz tv reset atma falan yapıyormu acaba

Benim eski tvde 2.2.4f sürümü vardı.Hiç sorunum yoktu pvr ve followme den.Birkaç defa (kafayı takacak derecede değil) reset attı ama,bu kayıt işinden değildi.Bu iki özellik olması gereken iyi bir uygulama.Diğer tv'ye bağlı android box cihazımla kanalları aktarabiliyorum...Önemli bir konuda eğer usb disk bağlıysa görüntüyü dondurup geldiğimde kaldığım yerden devam edebiliyorum...Yine önemli bir proğramı kaydedip,sonradan seyredebiliyorum...Vestel bunu kaldırmak yerine dahada geliştirip vermek zorunda.Yoksa bir üst modelde var diyemez.Zaten vardı bunlar.

Önceki sürümde224f de sıkıntı vardı benim tvde zaten servis yeni yazılımı oyuzden attı sadece kafama takılan ben tivibu kullanıyorum acaba uyduyumu kullanmalıyım bunun için

• attila24 A kullanıcısına yanıt
    tivibu falan fark etmez reset atması için.Ancak kendi uydusundan kayıt yapabiliyor.Siz tivibu'yu hdmı'den bağlamışsınızdır.Dolayısıyla kayıt yapamızsınız.(Yada ben öyle biliyorum)...Sorun derken,resetmi atıyordu tv'niz.
  • tv nuzun özelliklerini kullanırken dikkatmeniz gerekeşer var,
    örneğin, hdmi dan bağlı bir cıhazı izlerken açtığınız menü ile dahili uydu bağlı iken, izlerken açtığınız menü farklıdır.
    ör:
    dahili uydu bağlı iken menüde "biss" ayarları çıkar,
    ama harici uydu bağlı iken bu çıkmaz gibi,
    ve
    bildiğim kadarıyla, 9060 modelleri için "fallow me" özelliği yok, veya yoktu.
    sonradan 9090 için gelen bu özellik eğer 9060 yeni yazılımda var ise sanırım hak iddia edemezsinzi, çünkü satarken bu özellik yoktu.

neyse,
    bu konu(yazılım) işe ilgili olarak merkezi arayacağım,
    yazarım.
  • Kullanım kitapcığında var olan birşey bu...Tamamını okumadım ama,zaten tv reklamlarında tv'nizde ki yayını tablette izle,tabletteki video,resim vs. tv'de izle demiyorlarmı.Gösterdikleri tv bu 9060 olan.9090 yeni çıktı daha.
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 29 Aralık 2013; 18:17:02 >

Ben dijitürk kullanıyorum. Ama kafanız karışmasın dediğiniz özellikleri kullanmak için televizyonun dahili uydu alıcısını kullanmanız gerekiyor. Yoksa dijitürk, dsmart ve tvbuev yada harici bir uydu alıcısında bu özellikler devre dışıdır. Kayıt sırasında ise herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    9060 modellerinde fallow me özelliği mevcuttur. Şu anda 2.2.4f sürümünü kullanıyorum lakin eski sürümünde de bu özellik televizyonda vardı.
    Senin tek problemin televizyonun dahili uydu alıcısını kullanmamandır. Uydu girişini televizyona bağladığında bu özellikler otomatik olarak menüye gelecektir.
  • yahu follow me dediğiniz,
    smart center uygulamasıymış,
    bende başka bir özellik sanmıştım.
    elbette var,
    ben yazlıkta çok kullandım, terasda oturup tv izledim.

ancak bu sadece SD kanallarda ve dahili tuneri kullanırsanız geçerli.
    analog yayınlarda da olmuyor, haberiniz olsun.
    (yani rf anten bildiğiniz)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bunu söylüyorum.var olan birşeyi yok etmişler yeni yazılımda.Güncel yazılım istedim,bu özellikler yok diye.bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

9060 modellerinde fallow me özelliği mevcuttur. Şu anda 2.2.4f sürümünü kullanıyorum lakin eski sürümünde de bu özellik televizyonda vardı.

yahu biriniz var diyor,
    diğeriniz yok,
    bahsettiğiniz aynı yazılım.
    2.2.4f

biriniz yanılıyor ama kim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • online bilg ekranının görüntüsünü televizyona nasıl verebiliyoruz arkadaslar?
  • bende VESTEL 3D SMART 39PF8025D tv var yeni aldım 3d izlemek istiyorum bi turlu izleyemedim flash tan 3d izleyebilirmiyim 3d filmlerin uzantısı ne olmalı gözlüklerde pasif/fpr dir acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

online bilg ekranının görüntüsünü televizyona nasıl verebiliyoruz arkadaslar?

Online bilgi ekranı derken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhan13

bende VESTEL 3D SMART 39PF8025D tv var yeni aldım 3d izlemek istiyorum bi turlu izleyemedim flash tan 3d izleyebilirmiyim 3d filmlerin uzantısı ne olmalı gözlüklerde pasif/fpr dir acil yardım

Flash diskinizden 3D izleyebilirsiniz.Uzantısı genelinde mkv zaten ve sorunsuz.avi varmı bilmem ama oynatır onuda.Yalnız sizin tv modeliniz pf8025D fark varmıdır bilemiyorum.Ben PF9060 da bilgisayarıma kayıtlı tüm medyaları kutusundan çıkan nero mediahome cd'sini kurarak hallettim.3d falan oradan seyrediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

online bilg ekranının görüntüsünü televizyona nasıl verebiliyoruz arkadaslar?

Online bilgi ekranı derken...

yanlış yazmışım, kablosuz olarak bilgisayar ekranını televizyonda nasıl görüntüleyebiliriz?
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Kablosuz olarak benim bildiğim (elimizde ki mevcut cihazlarla) DLNA ile sadece media dosyalarını görebilirsiniz...Varmı bilmiyorum,hdmi veya vga'yı kablosuz aktaran bir alet.
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki çektiğim fotoğraflara bakarsanız hem yazılım sürümünü hemde follow me özelliğinin olduğunu görebilirsiniz.

• bende internet baplı olmadığı için nero ile paylaşamıyorum tek carem filmleri harddiskten izlemek kalıyor ama bi turlu 3dfilmleri çalıştıramadım
  • arkadaşlar televizyon alma
    arefesindeyiz ancak kafamıza
    takılan bi kaç nokta var 1.si led
    mi almalıyız yoksa panasonic neo
    plazmamı birbirlerine artı eksileri
    nelerdir?ikincisi diyelim ki lede
    karar verdik iki seçenek üzerinde
    duruyoruz samsung 6510 3d
    smart led diğeri vestel 9060 ikisini
    kıyaslayabilir misiniz acaba vestel
    300 lira felan daha ucuz bu
    arada.birde panasonic
    neoplazma linki http://
    www.teknosa.com/
    urunler/110012699/panasonic-tx-
    p42stw60-fhd-dvb-s-3d-plazma-
    tvbu tv nin samsung ve
    vesteldeki ledine artı eksileri
    nelerdir?birde boyut olarak
    102_106 ekran düşünüyoruz.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.