Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.310
Cevap
147
Favori
460.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sebzelicorba

quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

Tesekkur ederim, gold.com.tr den 2049 liraya aldim 4 lirada kargo ucreti varmis. Gozluk ve askisida dahil fiyata.

Bugun saat 3.30 da siparisi verdim kargoya vermisler bile.

Nası ya? Vestelden alsanız 1899 tl. Vestel mağazasından alsanız 1800e iniyorlar. İndirim koduyla 1500e düşüyor. Neden golddan aldınız ki?

Indirim kodu nasil aliniyor bilmiyorum. Ben 47 ekran aldim galiba yanlis anlasilma oldu. Vestel bayinde 2400 e pazarlik yaptim en fazla daha fazla dusmediler. Siz 42 ekrandan bahsediyor olabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle söyleyeyim, nerdeyse kullanmakta olduğunuz air mouse kadar tuşları yumuşadı. Ama benim kumandalar içindeki tercihim Google Play Store dan tablat bilgisayarıma indirdiğim Vestel Smart Remote Kontroldür. Üzerinde hem tuş takımı hem touchpad hemde klavye mevcut. Air mouse ile harflerin üstüne gelip her defasında "ok" tuşuna basmaktansa Vestel smart remote ile klavyeyi kullanarak yazmak daha kolay ve rahat. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • Ürün iade derken,yine 9060'ı geri aldım.9090 modelindede aynı panel var.Şimdi arkadaşın aldığı air mause alacağım.Galiba en ucuz hepsiburada'da 39 lira.
    Birde kumandası yeni model gelmiş.Tuşlar eskisinde zordu.Bu klasik eski kumandalar gibi ama kolay basılıyor.Tek sorun karanlıkda kumandanın tuşun bulamıyorsunuz.Eski modelde menü-Q menü-back-exit tuşları metal çerçevedeydi.Tahmini bakmadan hangi tuşa basacağınızı biliyordunuz...Bunda zor o iş...
  • An itibariyle ben de 47inç 9060lıların arasında yerimi almış bulunmaktayım.
    4+8taksitle ayda 170 liraya falan denk geliyor. Avantajix'e güvendik de aldık ama bakalım 74 liramı geri verecek mi. Şu an sitede ödenecek tutar 0 göZüküyor.

• Dun 47pf9060 almistim haberim yokken bonus card 100 tl yilbasi bonusu vermis alisverise.

bu televizyonu almak isteyenler su anda gold.com.tr de 100 tl bonus dahil 1949 liraya alabilirler.

Bu arada tv geldi yarin vestel kurulumu yapacak bekliyoruz.
  • Arkadaşlar daha öncede yazmıştım cevap veren olmadı.
    Stereo ses girişi olan amfime bu tv'den bağlantı nasıl yapabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben kredi kartı kullanmıyorum vestelin kendi bayisinden 42 pf 9060 almak istiyorum kendi sitesinde 1899 diyor 36 ay takistle 53 liraya geliyor yalnız ödeme seceneklerinde de +11 aydan fazlası 2199 diyorr senetle bu televizyonu 36 ay taksitle almak istiyorum alanlar varsa bu şekilde fiyat konusunda bilgi verir mi? teşekkürler
  • USB diske nasıl kayıt yapılıyor? Sadece Kendi uydu alıcısından yayınları mı kaydedebiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makgun64 -- 25 Aralık 2013; 8:45:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammerakgun

USB diske nasıl kayıt yapılıyor? Sadece Kendi uydu alıcısından yayınları mı kaydedebiliyor?

kendi tunerına gele dijital sinyalleri yani uydu veya sayısal kablo yayınlarını kaydediyor.
    bunun için boş bir FAT32 formatlı usb takacaksınız, formatklayacak, kayıta hazır.
  • bu tv gold market te geçen hafta 1499 liraydi puanla tv 1400 liraya geliyordu bayilerdeki bu fiyat farkını anlamış değilim 400_500 lira fiyat farkı olur mu 82 üstü televizyon kurulumundan servis ücrette almıyormuş. bu durumu açıklayacak birisi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal2013

arkadaşlar ben kredi kartı kullanmıyorum vestelin kendi bayisinden 42 pf 9060 almak istiyorum kendi sitesinde 1899 diyor 36 ay takistle 53 liraya geliyor yalnız ödeme seceneklerinde de +11 aydan fazlası 2199 diyorr senetle bu televizyonu 36 ay taksitle almak istiyorum alanlar varsa bu şekilde fiyat konusunda bilgi verir mi? teşekkürler

vade farkı çok koyuyor. Hepsiburadadan al

• 9060 modeli ile LG 660s modeli arasinda hangisi daha mantikli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

9060 modeli ile LG 660s modeli arasinda hangisi daha mantikli?

Görüntü güzelliği istiyorsan vestel.

• An itibariyle televizyonum gelmiş bulunmakta. Dün sipariş verdim, bugün 14.30"da eve geldi.
    Dakika bir gol bir!
    İlk izlenim olarak kargo elemanının sakal tıraşı olmamasından ve bıyıklarının burulmamış olmasından oldukça rahatsız oldum. Lg ve Samsung getirirken tıraşlı oluyolar. Lg ve samsung'dan şaşmayın demişlerdi de inanmamıştım tüh. Onları kesin tıraşlı adamlar getirirdi.
    Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere panelin sağ üst köşesinde kocaman bir ışık sızması var. Yani bu ışık sızması o kadar büyük ki daha kutuyu açmadan gözüktü. kutuyu delip geçmiş o derece. Yarın iade edeceğim. Bir daha da vestel almam. Türk malı işte peh.
    İlk fotoğrafta panelin sağ üst tarafına bakın, ışık sızması kutuyu delip geçmiş :p

Şaka bir yana kurulum yapıldıktan sonra ayrıntısıyla yazacağım.
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebzelicorba -- 25 Aralık 2013; 16:00:32 >
  • quote:

An itibariyle televizyonum gelmiş bulunmakta. Dün sipariş verdim, bugün 14.30"da eve geldi.
    Dakika bir gol bir!
    İlk izlenim olarak kargo elemanının sakal tıraşı olmamasından ve bıyıklarının burulmamış olmasından oldukça rahatsız oldum. Lg ve Samsung getirirken tıraşlı oluyolar. Lg ve samsung'dan şaşmayın demişlerdi de inanmamıştım tüh. Onları kesin tıraşlı adamlar getirirdi.
    Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere panelin sağ üst köşesinde kocaman bir ışık sızması var. Yani bu ışık sızması o kadar büyük ki daha kutuyu açmadan gözüktü. kutuyu delip geçmiş o derece. Yarın iade edeceğim. Bir daha da vestel almam. Türk malı işte peh.
    İlk fotoğrafta panelin sağ üst tarafına bakın, ışık sızması kutuyu delip geçmiş :p

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

. Saka bi yana kurulunca fotoda beklerim güzel secim kendi tv me yaptigim ambilight uygulamasini tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

An itibariyle televizyonum gelmiş bulunmakta. Dün sipariş verdim, bugün 14.30"da eve geldi.
    Dakika bir gol bir!

. Saka bi yana kurulunca fotoda beklerim güzel secim kendi tv me yaptigim ambilight uygulamasini tavsiye ederim

Öğretirsen yaparım hocam. Pek anlamam o işlerden ama.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Dakika bir gol bir!

Öğretirsen yaparım hocam. Pek anlamam o işlerden ama.

Öğretmez olurmuyum

• geyik katlimanı bırakında kurun artış şunu ,bekliyoruz şurda :)
  • benimde televizyon kuruldu kullanıyorum yarına bende birşeyler yazarım. şu anda ilk izlenimlerim gayet olumlu
  • Yeni tv'niz herkese hayırlı olsun.İnşaallah güzel günlerde kullanırsınız....
    Arkadaşlar sizlerden bir isteğim olacaktı.Tv'nin modunu dinamik,arka ışığı yüksek yapıp bağlantıyıda boş bir yere alıp (scart veya bağlantısı olmayan hdmi ) karanlıkda flash kullanmadan foto çekip koyabilirmisiniz.Bende baya ışık sızması vardı.Tv değişti şimdilik iyi duruyor.Merkez serrvis bu bir hata değil,ışık sızma olayı normal dedi.Ben diretince panel değişti.Ondada ölü piksel vardı.Sonunda tv değişti.Şuan memnunum.Sizlerinde panellerine bir bakalım.İlk benden olsun.Ceple çekebildim,fazla net olmadı.
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.