Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.310
Cevap
147
Favori
460.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef ekrana gelen darbe nedeniyle 48SNB8500 seg televizyon ekranı kırıldı. Ekranın dış yüzeyinde herhangi bir çatlak kırık ele gelmiyor. Ancak resimlerdeki durum söz konusu. Bu işi oluru nedir acaba?

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rfve kullanıcısına yanıt
    benim tv 49ub8300 modeli mb120 yazıyor dosyayı yapıyortum talinmata uyuyorum lakin çekmiyo bi türlü dosytayı nerde yanlış yapıyorum bilemedim
  • Bluray 4k flimler dts ses oldugu için izleyemıyorum hi level 4k tv mevcut dts ses yazılımı konusunda yardımcı olabilirmisinz*
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Netflix için yazılımdan ziyade modlamaya ihtiyacınız olur.

bu nedenle girayın programı ile deneyin. profile da Netflix görüyorsanız netflix i açabilirsiniz.
    hi level 49hl500 4k dts ses codec yuklenebılırmıyım?
  • selamlar.

49" luk olan JVC marka tvde netflix, youtube açılmamaya başladı. Sorun şu ki, filmi seçiyorum loading ekranı geliyor %70de takılıyor ve hiç bi şekilde açılmıyor. Bu sorunun çözümü ne olabilir?
  • encuni kullanıcısına yanıt
    anakart destekliyorsa Girayın programda gözükecektir.

tıklayarak açabilirsiniz.

Desteklemiyorsa yükleme durumu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    link atabılırmisiniz acaba
    ilk sayfada var. giray diye artirsaniz bulabilirsiniz.

modildeyim. link atamiyorum şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Son bir sorum daha olcak dts aktif etmek zarar verirmi yoksa kendinde oldugu için sorun olmazmı?
    yüklerken elektrik kesintisi fişten çekme gibi olan dişi birşey olmazsa sorun yaratmaz.

Teşekür ederim yanıtlarınız için şu an dts ses yükledim acıyor bundan sonra bi sorun olurmu sadece 4k filmler için istiyordum
    Hayir sorun olmaz . Güle güle kullanin

rahatsız etmessem son bi sorum olcak twich yükleniyormu yoksa telefon üzerinden görüntü aktarark izlemeyimi tavsiye edersiniz?
    telefon üzerinden görüntü aktararak olabilir.

• Selam. 43ua9400 modelim var. Hdmi ile pc ye bağlayınca pcm modunda stereo olarak ses alabiliyorum. Profile edit le edid mod değiştirilse hdmi üstünden pc den gelen 5.1 pcm sesi yine hdmi üstünden pcm olarak ses sistemine pass-through yaparmı ? Hangi ayarı editlemem lazım teşekkürler.

• hocam merhaba gerçekten faydalı bir konu olmuş
    Ben şunu sormak istiyorum. Vestel smart tv ye herhangi bir yoldan apk yüklemek mümkün mü?

Digiturkplay uygulaması yüklemek istiyorum. Modlama vs herhangi bir şey ile yüklemek mümkün mü?
  • Muhakkik kullanıcısına yanıt
    maalesef şimdilik sadece smarttaki uygulamalar ile yetinmek zorundayız.

Anladım teşekkür ederim.

Bir sorum daha var. Menü+4725 ile girdiğimiz menü de options kısmında digiturk var ve enabled yazıyor. Ama smart ta uygulaması yok.

Ben bunu önce disabled sonra tekrar enabled duruma getirsem acaba gelir mi?

• Muhakkik kullanıcısına yanıt
    deneyebilirsiniz tabi.

ayrıca sw profile editleyerek orada digiturk vardı sanki onu da işaretleyerek deneyebilirsiniz.

Bende digiturk uygulaması vardı diye hatırlıyorum. Ancak canlı yayınları vermiyordu sanki

Anladım çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.