Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.309
Cevap
147
Favori
460.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seg 55' 9600 4k tvde widi ve pvr yi aktif için yardımlarınızı bekliyorum
  • mudem kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldiniz ve nereden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    karfurdan 1299 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudem

karfurdan 1299 tl

seg 55scu9600 modeli 1.299 lira ise bedavadan biraz pahalıymış derim ...
    bize denk gelmedi böyle fırsat ...
  • Vestel 65 9100 modeli 4 k 2999 TL fiyat mükemmel ama nr yazıkki ben 6 ay önce fhd sini aldım daha yüksek rakama
  • Her açılışta " modül takılı" demesi gayet normal,bunu elimizdeki usb belleği pc'ye taktığımızda "usb takıldı" diye bizi uyarması gibi görebiliriz. "CiPlusEnabled" tikini kaldırmamızın sebebi,filtv kanal frekansı değiştiğinde -mesela sinematv'den Viasat'a geçişte - "Modül sökülmüş" Modül takılmış" uyarılarını zırt pırt görmemek içindir.
  • mudem kullanıcısına yanıt
    Elinizde full yazılım yoksa eğer,tüm açılacakların açılmasını tavsiye etmiyorum,çünkü tv reset işlemine girebiliyor ve kısır döngü oluşuyor ve tv full yazılım isteyebiliyor.Bizi üzen konular dts olmaması, filtv gibi kanallardaki altyazı renginin kötü olması ve pvr olmaması idi ki yapılan bu işlemlerle bunların bazılarında dts çıkmasa da ,olması sağlandı.Yani widi'yi kullanamıyacaksan eğer açılmasına gerek yok derim.
  • Katılıyorum ne hikmetse config dosyasını bir veya 2 özellik açınca alet resetliyor demekki fabrika çıkışı tam olarak olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayıt işlemini aktif edebildim . kayıtları pc de izliyebiliyorum.. kaynak listesinde wireless display ne yaptımsa gözükmedi.seg 9600 4k yorumlarınızı bekliyorum
  • Tv otel modunda karşılama mesajını değiştirmek isteyen,otel-motel sahipleri,çalışanları,hatta küçük çocuklardan tvyi korumak isteyenler,işte tam size göre bir uygulama

1- En fazla 960x540 boyutlarında ve 50Kb lık,uzantısı png olan resim yaratın(otelinizin adı olabilir mesela )
    2- Yarattığınız resmin adını "hotel_wel.png“ olarak değiştirin.
    3- Sonra "welcome_image“ isimli klasör yaratın ve yaptığınız resmi bu klasöre kopyalayıp Fat32li formatlı usb belleğe aktarın .
    4- Belleği tvye takın,Menü+7935 yapın, ve "USB'den kopyala" gelin ve OK basın.
    Birkaç saniye içinde tv yeniden açılacak,eğer 7935 ile otel modunu "aktif" yapmışsanız,açılışta resminizi göreceksiniz,Ben gelen misafirlerde ufak çocuk varsa mutlaka tvyi otel moduna alıyorum,kumandayı saklama gibi zahmete katlanmıyoruz,hem gelenler için hem bizim için iyi oluyor.

EK:
    Yeniden düzenledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teraspy -- 4 Ocak 2017; 2:22:41 >

• Hocam 47pf9090 da 3.6.6n yada s olan yeni yazilimlarin ses olayini cozseniz seviniriz. Profiller degismis yeni yazilimla. Saygilar...
  • Dilerseniz benim orjinal profilleri gondereyim.
  • sur0658 S kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle bir deneme yaptım geçenlerde,hatta otel modundaki kullanıcı bilgileri filminde altyazıda yazdım,"ekrandaki çigilere bakmayın,yazılım denemesidir" demiştim -çünkü hanım bile beğenmiyor 366s'deki ses olayını,"eskisini yap,bu ne çok boğuk" dedi- ,bende 362h full attım,profilleri ayarlayıp tvye yolladım,üzerine de 366s core update yaptım,ses yine eskisi gibi oldu ama ses sekmesinde SRS değil de DTS görünüyor,ama en azından eskiye döndü ses olayı.Bir süredir kullanıyoruz,sorun çıkartmadı daha zaten buradan yazacaktım,sorman iyi oldu
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

• sur0658 S kullanıcısına yanıt
    Orjinal dediğin hangi sürümün,366mı?
  • Herkese selamlar. Elimde bir adet nexon tv var a101 den alınmış 102 ekran olması lazım. Sınırlı bir akıllı televizyon özelliği var youtube gibi genel uygulamalar var. Ben bu televizyonu güncelleme vs yaparak her hangi bir şekilde netflix izlenir hale getirebilir miyim?
  • Droya kullanıcısına yanıt
    ihtimal var. anakart tipine göre netflix açılabilir PVR ve DTS desteği sağlanabilir.

menu+4725 yaparak ekran görüntüsünü atabilirsiniz.

ilk mesajdaki yöntemleri kullanarak da profile dosyasını düzenleyerek anakartınızın desteklediği

uygulamaları özelllikleri açarak kullanabilirsiniz.

• rfve kullanıcısına yanıt
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

Buyrun. Çok teşekkürler bu arada.
    önemli değil. MB96 olarak gözüküyor.

bu durumda PVR , Netflix , DTS , Tv altyazı ayarı Tru SRS gibi şuana kadar açılmış tüm ek özellikleri açabilirsiniz.

ilk mesajımdaki yöntemleri kullanarak adım adım yapabilirsiniz.

Giray Gökırmak ın programı en kolaylaştırılmış halidir.

Sevgili rfve cevaplamış ...
    Kartın DTS destekliyor fakat yazılımının da desteği gerekir ki açılsın,diğer yandan netflix için "evet" diyemem ama diğerlerini " PVR ,DTS , FIXCOLORPOSITIONDVBSUBTITLE ,CIPLUS ENABLED seçiminin kaldırılması(filbox modül varsa tavsiye ederim,yoksa gerek yok) açabilir-kapayabilirsin.
    Eğer elinde full yazılımın yoksa diğerleriyle hiç oynama derim,tv resete girebilir,uyarayım
    NOT:Sevgili girayın yazdığı programda "Audio" (sekmesinde) kısmında DTS desteğini görüyorsan DTS olur demektir,yoksa olmaz
  • Valla hocam dediklerinizden pek bir şey anlamadım ama benim derdim Netflix. Uygulaması yüklenmese bile tarayıcı üzerinden açıp tam ekran yapsam da olur. Akşam eve gittiğimde ilk mesajı detaylı inceleyeceğim. Umarım yapabilirim. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.