Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.310
Cevap
147
Favori
460.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Epg den kayıt programı yaparsanız tv kanalı başka kanalda olursa kayıt zamanı otomatik oranla geçiyor. Arkadaş onu demek istemiş. Hatta tv kapalı bile olsa kayıt zamanı ekran kapalı olarak kayıt yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    tv kapalıyken ıstedıgımız saat de kayıt ayarlarını nasıl yapıyoruz
  • Gerçekten öyle,hatta iki kumandanın da aynı olması daha da garip

quote:

@bayar28

Tv açıkken yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: teraspy

Gerçekten öyle,hatta iki kumandanın da aynı olması daha da garip

quote:

@bayar28

Tv açıkken yapılıyor

tamam acıkken saat ayarını menudenmı yapıyoruz bırazcık acarsanız ıyıolur
  • ferhat121 F kullanıcısına yanıt
    Kendi TV' m için konuşacak olursam benim cihazda çift tuner olduğunu sanmıyorum, çünkü diğer forumlarda okurken bu konunun karmaşık bir konu olarak işlendiği ve hatta ikinci bir uydu alıcı ve scart girişlerle de alakalı olup, PIP (picture in picture) ya da PAP (picture and picture) destekli TV lerde olabileceği şeklinde açıklamalar dikkatimi çekti.. Bu desteği sağlayan TV'lerde herhangi bir kanal izlenirken diğer kanallarda hangi programların olduğu TV nin bir köşesinde açılan küçük bir pencereden görülebiliyor... Büyük ihtimalle PIP ve PAP özelliğine sahip TV'lerde kayıt için programlanan kanallar üzerinde o anda izlediğimiz kanal değişmeksizin kayıt yapılabiliyor... Bende bu özellikler olmadığı için (en azından menü seçeneklerinde görünmüyor.) herhangi bir kanalda kayıt saatini belirlediğim zaman, o anda izlemekte olduğum kanaldan kayıt atadığım kanala otomatikman geçiş yapıyor.. yani mecburen kayıt yaptığımız kanalı izlemek durumunda kalıyoruz.. EPG den programlama yapmak iyi olurdu ama uydu saati farklı olduğundan dolayı "gerçek zamanlı" kayıt işlemi malesef şu an için imkansız gibi görülüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn40 -- 15 Aralık 2016; 13:11:35 >

• mb120 4k ile netflix açıp izleyen varmı acaba?
  • vestel driver sitesinden indirdiğim 366n full yazılımı yükledim fakat bu seferde profil dosyalarını çekemiyorum önlem almış olabilirlermi daha önce böyle bi problem yoktu
  • Arkadaslar Seg 55scu9600 vestelin hangi seri ve ne tur panelini kullanmakta? Kullanan varmi, tavsiye ediyormusunuz? Karanlik sahne ve mac performansi nasildir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seben11 kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık yapıyorsundur,bende 366s yükledim ama yinede profiller geldi,mutlaka bir yerde hata yapıyorsundur
  • teraspy kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkür ederim profil dosyalarını aldım yalnız sony xperia z3 compact ile wrelees display den bağlanamıyorum hdcp çıkış cihazı hazır değildir diye hata veriyor
    profil dosyalarının içinde hdcp dosyası var bununla alakalı olabilirmi
    İnan bu konuda bilgim yok,ama bilgisi olanlar kesin cevap verirler
  • istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    @Ado nickli arkadaşa sorarsanız panel tipini öğrenebilirsiniz.

Aslında daha önce forumda yazıldığını hatırlıyorum. Google üzerinden forumda bi arama yapın isterseniz.
  • Mb120 anakartta akıllı kumanda pvr çift ekranı aktif yaptım. Pvr ve çift ekran çalışmadı. Ayrıca filbox modül hatasını düzeltecek menüyü bulamadım.

• cagdascac C kullanıcısına yanıt
    Bir yerde kesin bir hata yapmışındır,çift ekran,3D açılır ama çalışmaz,fakat en azından pvr çalışması lazım
    Filbox modül hatası MB97 ve üstü kartlarda düzeltilemez,çünkü tvden yazılım eksik geliyor.Bana pm'den link at ve aldığın profilleri yolla bakayım,nasıl ve neleri açmışsın

EK:
    Düzeltme yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teraspy -- 17 Aralık 2016; 15:16:37 >
  • bu modeli nasıl güncelleyebilirim?
    vesteldriver'de seri no yu yazılınca yazılım çıkmıyor da.

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

• vesteldriver com da 42 pf 9060 tv için seri noyu yazıyorum yazılım geliyor indir diyorum. google drive izi isteği geliyor seçiyorum ama link gelmiyor sizlerde de mi durum öyle..
  • Vesteldriver'de hatalı link verilmiş veya hatalı paylaşım yapılmış,bu konu daha önce işlenmişti,gözden kaçırmış olmalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teraspy -- 18 Aralık 2016; 1:15:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Benim tvye bu işlemlerden sonra ilk kurulum yapmak istedim ancak yanlışlıkla uydu seçiminde geri tuşuna basınca kanal kurulumu için kurulum menüsüne gidin çıkıyor ancak menü tuşuna basınca kapanıyor. Vestel yazısı geliyor sonra aynı şey tekrarlanıyor. Yardım edebilecek var mı?
  • teraspy kullanıcısına yanıt
    İlgin ve bilgiler için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.