Şimdi Ara

İlk maç Gol yememek turun anahtarı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arsenal da 33 hücumcu kanatla oynayacak zaten
  • Alexis-Serdar Kurtuluş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Eğer biz CL'de olsaydık, takımım için buraya kadarmış derdim, asla ama asla eleyebileceğimize inanmazdım. Kaldı ki biz son şampiyonuz.
    Allah yardımcınız olsun. Gol yememeniz imkansız. Forvetinizde BA var ama defansınız kamyon otoparkı.

biz de çekeriz kamyonları
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

arsenal da 33 hücumcu kanatla oynayacak zaten

Hucum oyuncularini kim tutar manasinda soledim gol yememek.mi dalga mi geciyonuz la zayif takim feyenorddan bile gol
    yiyolar birakin sunu ya kafa bulmayin konuya bak mehmet sana demiyom bro yanlis anlama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilic bu macta fatih hoca.mustafa hoca tolunay hoca mesut . Gibi degerli hocalarda tartışması lazim . Metin hocaninda dedigi gibi her maçın farkli bir oyunu ( doğru oyunu var ) hucum futbolu kafakafaya oyunda tempomuz yetmez. Kalenin önüne tir cekelim demiyorum ama onlari bozmamiz lazim bir maç bozarsin ama 2 kez yemez. tek maç olsa şansımız olurdu ama 2li maç sisteminde 1. Torba cl takimi elemek çooook zor.

• Tur malesef imkansiz.

Rakip leverkusen,zenit filan olsa anlayacagim da tutup en zor rakibi cektik yani olacak is degil.Neyse.UEFA'da daha iyi ilerleriz.Zaten hem lig hem SL birarada gitmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: monamour44

quote:

Orijinalden alıntı: Fyrad

quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Christ!

quote:

Dua edin kasmasınlar bi 8 daha yemeyin. Alexisi serdar kurtuluşla tutacak takım gol yememekten bahsediyo

Arkadaşım düzgün bir şekilde okur musun transfer şart diyorum ne biçim insansınız gitsene sen kendi forumuna

bu sezon 77 milyon euro harcamışlar ligdeki 18 takımın bütçesinden bile fazla.

Ben gerçekleri söylüyorum.Ayrıca transfer sizi ne derece kurtarabilir sağ beke dani alvesi koyamıyacağınıza göre

Kosta Rika' nın adını, sanını duymadığın elemanları, Uruguay, İtalya ve İngiltere karşısında ne derece kurtardıysa, yapacağımız transferlerde bizi o derece kurtarabilir :) Mucizeyse bu iş, gerçekleştiririz o mucizeyi meraklanma sen :)

Gökhan' ın arkasına seri bi sağ bek ve Ba' nın arkasına da adam gibi bi 10 numara ile Arsenal' i elemek bence mucize olmaz... Zor mu? Tabii ki zor.. Liverpool' dan 8, Leeds' ten 6 yemişliğimiz var evet... Ama Chelsea' yi, Chelsea olduğu zamanlar Stamford Bridge' de 2-0, Manu' yu Manu olduğu zamanlar Old Trafford' da 1-0 yenmişliğimiz de var... Geçtiğimiz yıl farklı bir şekilde elenmeniz dolayısıyla bu yorumları yapmanızı anlayışla karşılıyorum. Ancak bir arkadaşın da söylediği gibi, Fenerbahçe' nin kadrosu ve oyun yapısı lig başladıktan 5-6 hafta sonra oturmaya başladı. O tarihten sonra eşleşseydi eğer Arsenal ile, Fenerbahçe' den yana bir hayli ümitlenirdim.

Zaten gruplara kaldıktan sonra kek takımlarla karşılaşmayacaktık. İlla ki bir yerde gelicekti zaten bu ekipler. Beşiktaş' tan ben kesinlikle bir sürpriz bekliyorum ve İnönü' de gol yemeyerek, şansımızı ikinci maça taşıyacağımızı düşünüyorum.

Yensen de, yenilsen de başarılar Beşiktaş' ım..!

evinizde belki direnirsiniz oda belki orda 5 yer dönersiniz azıcık kapasitenizin farkına varın abartmayın herşeyi.Bu beşiktaş taraftarı neden böyle çok merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

tur imkansız arkadaşlar kusura bakmayın

Geçen sene size iki maçta da topun şeklini unutturmuşlardı. Yine aynı senaryo olacak

Siz kaç kişisiniz aga?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

quote:

Geçen sene size iki maçta da topun şeklini unutturmuşlardı. Yine aynı senaryo olacak

Siz kaç kişisiniz aga?

Açı gerçekler kardeş

Feyenord karşısında bile 2 maçta topu rakibe verdiniz. Arsenal top göstermez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Siz kaç kişisiniz aga?

Açı gerçekler kardeş

Sorumun cevabı bu değildi ya neyse.

• gostermesin isterse topu feyenoordda ikinci macin ilk 20 dakikasi gostermemisti.onemli olan takim savunmasi.isterlerse 90 dakika saldirsinlar gol atamazlar takim savunmasi iyi olursa.ama serdar kurtulusun yerine birinin alinmasi lazim yoksa atarlar baya bir gol

• Serdar kesinlikle oynamaz arkadalar .Rahat olun Biliç de farkında.Tabi sakatlık olmazsa.
    Takım savunmamız Denizli zamanından bile daha iyi..
    Endişem : Ara paslar ile defansımızın arkasına atacakları toplar..Bunları bol bol yapacaklar çünkü Türk takımlarının bireysel savunması çok kötü malum.
    : Franco yavaşlığını göstermemeli telafi etmeli.
    : Olcay 80 dk yok 10 dk var Adam batırıyor batırıyor sonra bir pas veriyor hop gol ..Bunları yapmamalı.Ozi formda olmalı.Organizasyon çok kötü.Malum mutlaka 2 gol atmamız lazım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz kaç kişisiniz aga?

Açı gerçekler kardeş

Ben senin ne demek istediğini anladım. Pohpohlamayınca trol oluyosun bu forumda ,gerçekler bunlar

• quote:

Dua edin kasmasınlar bi 8 daha yemeyin. Alexisi serdar kurtuluşla tutacak takım gol yememekten bahsediyo

Sen öyle konusursan sana ALEXISIN HANGI kanatta oynadigini hatirlatirlar;
    Ne yazikki sag kanatta oynuyor futboldan anlasaniz ah biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lodbrok

gostermesin isterse topu feyenoordda ikinci macin ilk 20 dakikasi gostermemisti.onemli olan takim savunmasi.isterlerse 90 dakika saldirsinlar gol atamazlar takim savunmasi iyi olursa.ama serdar kurtulusun yerine birinin alinmasi lazim yoksa atarlar baya bir gol

Deneyimsiz adamalarla top yapsan ne olur? Feyenord kaleyi bile göremedi. Bütün kaliteli oyuncularını satarsan yenilmeye mahkumsun.Adam eksikliğinden alt yapıdan oyuncu takviyesi yapmışlar.Bedelini de ödediler.
  • Eğer bu pazara kadar 10 numara ve sağ bek takıma katılırsa umutluyum. Arsenal son yıllarda çok iyi değil. 4. oluyorlar genelde. Eğer ilk maçta gol yemezsek 2.maçta geçebiliriz. Keşke ilk maçımız deplasman olsaydı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz kaç kişisiniz aga?

Açı gerçekler kardeş

Ben senin ne demek istediğini anladım. Pohpohlamayınca trol oluyosun bu forumda ,gerçekler bunlar

Senden pohpoh bekleyen yok da yazılarını daha düzgün yazarsan memnun oluruz. Burada bazı boş adamlar dışında Arsenal'i şöyle parçalayacağız ezeceğiz diyen yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

quote:

Ee yani ? Serdarı deşmezde mottayı deşer Ki barcelonada bol bol oynadı sol açık

• Tam danilik maç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

quote:

Ee yani ? Serdarı deşmezde mottayı deşer Ki barcelonada bol bol oynadı sol açık

Tamam kardes alexis başimiza ronaldo! kesildi..

Arsenale yenilebilirz elenebiliriz ama savaşmadan birakmaz besiktas ve umarim eleriz ben umutsuz degilim. Arsenal tutarsoz takimdir belli olmaz ne yiyeceği.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.