Şimdi Ara

İLK KEZ SEVGİLİM OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
355
Cevap
9
Favori
21.653
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İLK KEZ SEVGİLİM OLDU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    32 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arimaya1

cok sevindim kardesim insallah ileriye donuk olurilk ve son

Allah razı olsun kardeşim benim Allah her şeyin daha güzellerini iyilerini nasip etsin sana kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |

Ne olacağını buraya yazıyorum, 3 ay bilemedin 6 ay sonra gel beni bul.

SEnin ilk sevgilin olduğu için üstüne ço kdüşüceksin, süprizler yapacaksın, şirinlikler yapıp hediyeler alıcaksın. İlk zamanlar şiirler ilgiler alakalar, hele bide sürekli bir aradaysan bir süre sonra sıkılmalar kavgalar başlayacak. Sonuç mu ayrılıcak senden senin ayrılman zor gibi gözüküyor. Neyse 25ine kadar rakı sofrası kurar bunun şerefine mi diiym şerefsizliğine mi artık içer durursun.

Sana tavsiyem fazla kaptırma altında kalır kaldıramazsın. Hayatının merkezine koyarsan, onsuz dengen bozulur yapma. Evlenmeye o kadar istekliyseniz onumuzdeki sene nişan için gün belirleyin..
    |
    |
    Kill Zone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Adam heyecan yapmış olur öylede karpuz çekirdeğim elmalı turtam nedir abartmayın o kadarda neden biliyormusun geri dönüşü kötü oluyor, bir müddet sonra edilen tartışmalardan yada biraz rahatlamaktan dolayı bir taraf bu cıvıkliktan vazgeçtiginde yada biraz enerjiyi düşürdugunde ki erkekler genelde boyledir diger taraf hemen sen artik beni sevmiyorsun demeye basliyor ve buda %99 kiz tarafi oluyor yani demem oki biraz sakinden al ileride başinin etini yedirtme daha uzun soluklu olsun.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Ne olacağını buraya yazıyorum, 3 ay bilemedin 6 ay sonra gel beni bul.

SEnin ilk sevgilin olduğu için üstüne ço kdüşüceksin, süprizler yapacaksın, şirinlikler yapıp hediyeler alıcaksın. İlk zamanlar şiirler ilgiler alakalar, hele bide sürekli bir aradaysan bir süre sonra sıkılmalar kavgalar başlayacak. Sonuç mu ayrılıcak senden senin ayrılman zor gibi gözüküyor. Neyse 25ine kadar rakı sofrası kurar bunun şerefine mi diiym şerefsizliğine mi artık içer durursun.

Sana tavsiyem fazla kaptırma altında kalır kaldıramazsın. Hayatının merkezine koyarsan, onsuz dengen bozulur yapma. Evlenmeye o kadar istekliyseniz onumuzdeki sene nişan için gün belirleyin..

Aynen katılıyorum sözlerine hocam 3 yılımı verdim bukadar geciktirmeseydik belki şimdi mutluyduk ailesi istemedi diye ayrıldık bizde ama bana göre bunların hepsi bahane seven insan bitirmez bitiremez kim nederse desin üzülüyomuyum hayır sadece giden zamanıma yazık oldu . senin için ölürüm lere inanmayın hepsi göz boyama
    |
    |

Gaming PC : AMD Ryzen r7 1700 3.7Ghz | Gıgabyte ax370 Gaming 5 Anakart | Gıgabyte GTX 1070 Aorus | G.Skill Trident Z RGB 3200 Mhz CL16 |PSU FSP Hydro 700w 80+ Plus Bronze | Dark N10 ATX Case | Samsung 960 Evo 240GB M.2 SSD | Seagate 1TB 8.5ms 7200Rpm Disk | Vıewsonic 24" VG2401MH V2 1920x1080 144hz 1MS Gaming Monitör | CoolerMaster MasterKeys Lite L Combo | Steelseries Siberia 150 Gaming Kulaklık |

• Emekli Yönetici
    4677 Mesaj
    Bir ilişkide hemen, ponçiğim, pompişim lafları geçiyorsa o ilişkiden pek hayır gelmez. O senden daha tecrübeli demek ki. Yani daha önceden ayrıldıkları filan. Bir de, kızı mutlu edeceğim diye habire bir şeyler almayın, veya sürekli bir yere götürmeyin. Nasıl başlarsanız öyle alışır sonra..

|
    |

Ölümden sonrası bile var senden sonrası neden olmasın ki...
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    İlk kez de terk edileceksin :D
    |
    |

-Logar kapağım
    -Maşrapam
    -Tuvalet fırçam
    -Delikli kondomum
    |
    |
    Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q -Anakart: ASUS Maximus Hero VIII - İşlemci: Intel i7 6700K - İşlemci Soğutucu: Noctua NH D-15 - RAM: 16 GB Corsair DDR4 3000 MHz (2x8 GB) - PSU: Corsair RM850i 850W - GPU: ZOTAC AMP Extreme 980 Ti - Kasa: Corsair Graphite 760T - SSD: Samsung 850 EVO 500GB - HDD: WD Green 2TB SATA 6 64MB Cache - Klavye: Corsair Gaming K70 Mechanical - Mouse: Logitech G502 Proteus Core Tunable - PAD: HyperX Fury Pro Extended Gaming - HUB Anker USB 3.0 4x Hub - Ses Kartı - M Audio Pro8 - Harici Diskler: WD 1 TB Tower Disk / WD 2 TB Storage Disk - Gaming Headset: Logitech G930 Wireless Headset - Koltuk:DxRacer1 - Ps4 - iPhone 7 - 256 GB
  • Yüzbaşı
    764 Mesaj
    Üstteki arkadaşlara katılıyorum ilşkinin başında çoşup enerjiyi yüksek tutmayın. Erkeklerin yaptığı en büyük hata bende zamanında yaptım. Sonra yorulup enerji düşürüyorsunuz kızda mala dönüyor haliyle. Yavaş yavaş arttırın enerjiyi tam kapasiteyi anca evlenince görsün. Bu sizi gizemli yapar ve ilgisinin sizde kalmasını sağlar.

|
    |

KURAL 1:)KIZA ÖNEM VERDİĞİNİ SAKIN BELLİ ETME

KURAL 2)ZIRT PIRT ARAMA BU KADIN MİLLETİ KIT AKILLIDIR DEĞER VERMEZSEN PEŞİNDE KOŞAR DEĞER VERİRSEN BAŞKASINA KAÇAR

KURAL 3)YANLIŞ YAPARSA MUHAKKAK LAFI KOY ARADA LAF YEMEK BUNLARIN HOŞUNA GİDER
    |
    |
    Haram bir şeyi "Allah olmayanlara da nasip etsin" demek doğru birşey değil. İnanan birisin belliki. Cahilliğine veriyorum, bir an önce kurtulman dileğiyle. Allah önce bana sonra herkeze hidayet nasip etsin.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    http://forum.donanimhaber.com/m_50986935/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50986935

Olumsuz Referans: Grileo; Arızalı makina verdi, iadesini talep edincede beni karalamaya çalıştı... Tiegor; Ciddi Anlamda Beni Dolandırdı, Ürünü Aldı Kayıplara Karıştı... Salom; Lcd Ekranı Arızalı Cihaz Gönderdi, Para Verecekti Göndermedi...
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj
    Bir yatışlık işi var :D anlayana
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kill Zone

quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

iğrenç misiniz la? isimlerle hitap etsenize.ponçiğim felan.kac yaşında insansiniz

Bizde böyle seviyozdur kardeş olamaz mı

dışarıda şöyle konuşmayın yeter.gorursem tokatlarim ona gore

|
    |

Sevgiline kardeş demiyesin bir gün kardeş

|
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.