Şimdi Ara

ilk kez içecek birine tavsiyeler. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
8.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İçmek istiyorsan iç

Gühah bir eylem ama bu sen ve Tanrı arasında kimseyi ilgilendirmez.Herkes önce kendi günahına baksın

Sağlığın için zararlı yine senin seçimin

Çok para bu ülkede maddi açıdanr da zararlı yine senin seçimin

• sıcakta en güzel şarap gider kardeşim,hatta şarap biraz sıcak olursa harareti çok güzel alır,marketlerde satılan 25 liralık şaraplar çok güzel,marka farketmez al bitane,ama sıcak içmen önemli.

• babus0606 kullanıcısına yanıt
    ilk kez içecek birine tavsiyeler.
  • tek kadehle baslar sonu meyhanaye gider icebilir kimseye zarar vermesin o yeter

• shot'la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam madem ilk içişin . Tavsiyeler ; vodkayı sek içme genzin yanar hemde sağlam çarpar farkında olmazsın ilk kez içecek birine tavsiyeler.  . Elma ve vişne suyuyla karıştır iç . Ama ölçünü bil. 2-3 kadeh içtim bişey olmadı dersen 4' ncü kadehte sapıtmaya başlarsın. Benim favorim her zaman rakıdır ilk kez içecek birine tavsiyeler. 

• tonik alıp içine bir parça limon ve çok az nane atacaksın. üstüne de buz koy. sonra 3te 1 votka + geri kalanı hazırladığın tonik olacak.

yada yüksek yüzdeli portakal suyu al karıştır iç. Herkez Vişne veya Elma suyu falan der ama ben sevmiyorum. sen ağız tadına göre seç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rascolnick

Haram kardeş yapma. Anlık verecek zevk uzun süreçte sana çok zarar verecek. İnsanlar senden uzaklaşacak huzurun kalmayacak. Paranın bereketi kalmayacak. 2 dk için belki de 20 sene sıkıntı çekeceksin. Hayat filmlerde gösterildiği gibi süslü değil.

Arabistanda yaşarım dersen uçak biletini alırım. Soyunu sopunu kimin varsa al git ben alıcam biletlerinizi

• %100 vişne ya da elma suyu ile karıştırıp iç, hatta bulabilirsen rusya standard vodka al..Mis gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rascolnick R kullanıcısına yanıt

Dayı kadınla tartışırsan dövmek haram değil onu napıcaz

Berektin kalıcak mı öyle

Ya da niye tütün haram değil... Ha pardon o eskiden yoktu hiç karıştırnayalım onu sorgulamadan devammmmmmm

• Hic icki icmedim ama asiri derecede merak ediyorum yakin zamanda deneyecegim.

• 23 senedir falan alkol kullanıyorum. Turkiyedeyken çok fazla içerdim. Ama burada farkli şeyler yasal olduğu için pek alkol tüketmiyoruz , tadı için içiyoruz genellikle. Votka ile başlayacaksan eğer iyi partner yap , vişne suyuyla karıştırmanı hiç önermem çünkü eğer kendini frenlemez çok içersen ertesi sabah içinde iğrenç bir tat kalır. Elma suyu , enerji içeceği falan daha iyi olur. Bence bira ile başla tabi. Amsterdam veya Tuborg Gold al 2 tane al 1 tane iç biraz takıl , duruma göre 2.yi açarsın.
    Afiyet olsun.

• Alkolün hamalllığını yapma kardeşim insanı bok gibi bir ruh haline sokuyor. Sanki kafanda akıl almaz bir boşluk varmış gibi hissediyorsun. İçtikten sonrada miğdeni çok rahatsız ediyor meret. Yani kısaca uzak dur daha iyi.

• içtiksen sonra evindemi kalıyor birader dışarda birinin kınına giriyorlar ya birilerine sarkıyor yada araba kullanıp cinayet işliyorlar.

• Sadece ne içeceksen karıştırma.

Bira içiyorsan biraya devam et içeceğin süre boyunca yada rakı ise rakı.

• İçmeyin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.