Şimdi Ara

İlk Kez Bluetooth Kulaklık Alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttim ilk kez alacağım. Öğrenciyim ve f/p ürün olması şart. Bütçem max 400. 400tlye xiaomi airdots gördüm görsel olarak hoş gözüküyordu.

Konuya daha hakim arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1 tane bile mi öneri yok...

• Xiaomi Air ya da Airdots Pro olması lazım adı. Onu alabilirsin bence. Ya da QCY T3 bakabilirsin.
  • Ciganito kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Kullandınız mı bu modelleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: OmerOnur06

Çok teşekkür ederim hocam. Kullandınız mı bu modelleri?
    Dostum kullanmadım ama bulunduğum alışveriş gruplarında alanların incelemelerine göre çoğu f/p ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BT kulaklıkların ölüsü 100 liradan başlıyor. Orta seviyede fiyatlar 400-500'den 2000'lere fırlıyor. 4-5 adet dahi deneyimlemek için ciddi paralar vermek gerekiyor. Hijyen konusu dolayısıyla ikinci el piyasası da pek kolay değil.
    O yüzden yeterince deneyim oluşmuyor çok meraklı değilseniz.
    Ben 5-6 ay QCY T1 Pro öncesinde de 6 ay kadar Meizu EP51 kullandım.
    İkisi de işimi gördü mesela. Ama piyasada arama yapsanız ikisini de beğenen ve beğenmeyenler olmuştu.

Airdots'ta aktif gürültü engelleme olması lazım. Bu yönüyle fiyatı bu kadar uygun olup ANC barındıran kulaklık ben görmedim.
    Müzikalite açısından 400 lira vereceğiniz kulaklığın müzik performansı 10 dolarlık kabloludan çok farklı olmayacaktır.
    Ama zaten bu kulaklıkları sattıran ses kalitesi değil kullanım kolaylığıdır. Çokça metrobüs yolculuğu yapan biri olarak ben BT kulaklığın rahatlığını çok seviyorum.
    Kullanım kolaylığını düşünerek alacaksanız bence pişman olmazsınız. Hi-Fi merakı varsa hangisini alsanız muhtemelen eksik bu diyeceksiniz.
    Gerçi toplu taşımada ne kadar Hi-Fi ürün kullansanız lezzet alamayacaksınız o da ayrı konu.

Öneri kısmına gelince, Anker'in kicstarter ile başladığı Zolo 'su var. Benim gözüme özellikler iyi göründü ama ses kalitesini bilemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 31 Ağustos 2019; 17:38:34 >

• Quattro kullanıcısına yanıt
    200-300 tl bandında ne önerirsiniz?

• OmerOnur06 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi kullanmadığım kulaklığı size öneremem.
    O fiyat grubuna QCY'nin kulaklıkları var. Ben T1 Pro kullanmıştım. T1C veya T2C modellerine de bakılabilir.
    Meizu 'dan Pop ve Redmi Airdots var.
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Redmi airdots aldım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: OmerOnur06

Redmi airdots aldım hocam
    Hayırlı olsun, umarım beğenirsiniz.
    Biraz kullandıktan sonra forumda bir inceleme konusu açarsanız sizin gibi almayı düşünenler için de faydalı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.