Şimdi Ara

ilk kez blackberry alıcam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2Berk
    Acik ve Net cevap size ; " Eger bir sirket tarafindan BIS yada BES size verilmiyorsa, kisisel kullanim icin bu servislere para kaptirmayin. "

Bencede.. Ben mesela bbm kullanmiyorum cunku cevremde kimsede blackberry yok, facebook'a ve maillerimede tarayicidan giriyorum.. Aveanin aylik 100mb internet peketi yetiyor ve isimi goruyor, 8tl fiyati.. Bis su an icin gereksiz masrafli benim icin.. Haa ilerde is icin lazim olur fln kullanirim ama su an icin gerek duymuyorum.. Yani bis olmadanda telefonundiger tum ozellikleri kullaniliyor..
  • Acıklamaların için sağol bdurmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

peki bis olmadan facebook chatine imkan veren guzel bi uygulama varmi?

beejive programı ile facebook chat msn yahoo messenger google chat herşeyi kullanabiliyorsunuz bis olmadan
  • @bcans

35 liraya simlock kırdırmıştım.

senelerdir cepten internete girerim, daha küçük ekranda da, 2.4 inclik ekranda da gayet keyifli :)
  • montana die bi modeli geliomuş bb nin o baya güzel bişi olcak gibi
  • http://www.gsmarenasi.com/blackberry-2011-yol-haritasi-montana-monaco-sedona-ve-malibu/

||||||

Temmuz ayından itibaren bomba gibi patlayacak galiba BB :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUC!FER

http://www.****/blackberry-2011-yol-haritasi-montana-monaco-sedona-ve-malibu/

||||||

Temmuz ayından itibaren bomba gibi patlayacak galiba BB :)

aynen montana yı cok merak ediorum:D
  • bblerin mouse töperlerleği çok hoşuma gidiyor :))

ama ekranları ve kameraları daha kaliteli olsa keşke... öyle olsa, şu anda kullandığım nokia'yı çöpe atardıom :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgihizmetbasari

bblerin mouse töperlerleği çok hoşuma gidiyor :))

ama ekranları ve kameraları daha kaliteli olsa keşke... öyle olsa, şu anda kullandığım nokia'yı çöpe atardıom :D

yanlıs hatırlamıyosam bold 9000 ile bitti o top devri :) Gercekten zevkli bi trackball :)
  • blacberryde hala çözünürlük ve renk olayı kısıtlı sebebi nedir acaba?
  • bende bayılıyodum o trackballa yav..çok güzeldi..bitirmişler üzüldüm..
    ekran çözünürlüğü hadi neysede o 65bin renk nedir yav..dalga gecer gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 10 Mart 2011; 15:28:04 >
  • ewet gerçekten düz bir telefon gibi sanki renk olayı
  • bold 9780 ve torch modellerinde o sıkıntıyı aşmış gibi görünüyolar. bildiğim kadarıyla 16 milyon renk olmus. yazın cıkacak 4 modelide multimedya olarak iş dünyası haricindede önde olduğunu göstermeye yönelik galiba
  • quote:

bold 9780 ve torch modellerinde o sıkıntıyı aşmış gibi görünüyolar. bildiğim kadarıyla 16 milyon renk olmus. yazın cıkacak 4 modelide multimedya olarak iş dünyası haricindede önde olduğunu göstermeye yönelik galiba

http://www.gsmarena.com/blackberry_bold_9780-3431.php

65k diyor hala..tam sopalık... bari 256k falan yapın...
  • mutlaka bir sebebi vardır blackberry sanırım renklerle arası ii deil kafası karışıyor :)
  • quote:

quote:

yanlıs hatırlamıyosam bold 9000 ile bitti o top devri :) Gercekten zevkli bi trackball :)

güzel ama uzun ömürlü deil maalesef:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcans

quote:

quote:

Valla eniştem 8900 ünü 2 senedir kullanıyo uzun ömür sayılır :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bcans

quote:

quote:

Valla eniştem 8900 ünü 2 senedir kullanıyo uzun ömür sayılır :)

trackball larını kaç tane arkadasım deiştirtti

• Bold 9780 aldım yeni ve çok çok memnunum. Ekran kalitesi, renkelrin keskinliği ve ekran parlaklığı da kesinlikle harika. Reklam için içine bi video klip konulmuş, izlerken hayran kalıyosunuz cihaza. Asla düşük kalitede bir ekrana sahip olduğu söylenemez
  • eger yonetmelige gore artik 2yilda 1 telefon kayit ettirilebiliosa ordan geldiginde unlock ile bu sorunu halledebilirmiyim kesin olarak?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.