Şimdi Ara

İlk kez Axess/Wings alana toplam 750 TL indirim (market,akaryakıt 5x 750ye150)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
4
Favori
1.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 01.08.2022-31.08.2022 arası ilk kez axess/wings kart alana her 750ye 150 TL olmak üzere toplamda 750 TL ekstre indirimi. Market ve akaryakıt sektöründe geçerli. Ayrıca ilk yıl kart aidatı olmadığını da belirtelim.

Edit. 750tl akaryakıt harcaması yaptım 150tl ekstre indirimi sağlandı. Toplamda 5 kez 150tl indirimi yapabileceklerini söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak190591 -- 13 Ağustos 2022; 11:9:9 >

• İlk kez diyor, geçen sene Axess kartım vardi kapattım peki Wings alırsam yararlanabilirmiyim acaba
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt

Maalesef kabul olmaz olarak yorumladım.

• Başvurdum ilk kez aldım inşallah sözlerinde durup ekstre iadesini yaparlar
  • yasinim35 kullanıcısına yanıt

Neden sözlerinde durmasınlar 😊

• Başvuru tamamlandıktan sonra kartı şubeden teslim alabilirmiyim
  • 750 Tek sefer de mi acaba

• 750 tek seferde mi MH arayıp soran var mı?

• Tek seferde olduğunu düşünüyorum. Daha önce kart başvurusu yapmıştım. Elime geçmeden iptal ettim. Bu sebeple beni kapsamıyormuş 😔

• Akbank musteri degilim once musteri olup sonra basvursak olurmu acaba
  • fastforyou kullanıcısına yanıt

Olur tabi ki 👍🏻

• Ben geçen ay Hepsiburada yaptım kartı ilk defa alıp vermediler
  • Aldım , beğenmedim, iptal ettim. Bu kampanya için tekrar düşünebilirdim ama mevcut ve eski müşteriyi enayi yerine koymaya devam ettikleri için başka bankalarla devam ederiz biz de
  • Online market cüzdan yüklemeleri kampanyaya sayılıyor mu? Örneğin migros sanalmarket, cepte şok, carrefour gibi.
  • Ne yani! Akbank ta hesap açmadan sadece axess başvurusu yapamıyormuyuz? Yaparsak bu kampanya dışında mı kalmış oluyoruz?

• İyi kampanya ama Axess kartım var.
  • Arkadaşlar MH 5*750 farklı günlerde olmuyor tek seferde harcama yapmanız lazım diyor görselde ki işaretli kısmı baz alarak bunu söylüyormuş

Ne dersiniz bu duruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon1881 -- 13 Ağustos 2022; 2:54:51 >
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt

önceki kampanyalarda Axess ile wings ayrı degerlendiriliyor du bundada öyle olur dusuncesindeyim.

• fastforyou kullanıcısına yanıt

davet et kazan kampanyasını es geçmeyin bence. referans verecek yoksa yüzde 50 kazançla ref olabilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.