Şimdi Ara

İlk Kez 3DS Alacak Birinin Soruları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam millet yakın zamanda bir 3DS edinmeyi düşünüyorum. Aklımda XL modelini almak var ve bununla ilgili birkaç sorum var. Öncelikle New 3DS XL diye bir model çıkacağını gördüm yakın zamanda. Bunun anladığım kadarı ile işlemcisi daha güçlü olacakmış. Sıfırdan alacak biri için bunu almanın bir avantajı olur mu? Yani şu an piyasada olan XL modeli ile arasındaki fiyat farkına değer mi ileride eski xl ın çalıştıramadığı yenisinin çalıştırdığı oyun olur mu? (ki dolar da tavan yapmışken arada uçurum bir fiyat farkı olacaktır) İkinci sorum da bölge olarak hangi bölge cihazını seçmeliyiz malum oyunlar ülkemizde yok ve eshop üzerinden alışveriş yapacağım bundan dolayı herhangi bir bölgenin diğerine göre avantajı var mıdır fiyat, alışveriş rahatlığı vs olarak?

• Nerden alcaksın 3ds yi ?? lütfen söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadpoolbaris

Nerden alcaksın 3ds yi ?? lütfen söyle

internette gg,sahibinden gibi sitelerde mevcut. ben yurtdışından da alabilirim cevaplara göre ama

• gittigidiyora baktım bulamadım, sahibindene de baktım 0 bulamadım ds var ama 3ds bulamadım link atabilirmisin?
  • gittigidiyordan da varsa link atarmısın nerde varsa yada satılan yer varsa söylermisin lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.