Şimdi Ara

İlk katlanabilir akıllı telefon ismi duyulmamış bir firmadan geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her teknoloji küçük adımlarla geliyor. Devrim niteliğinde kabul edilen ilk iphone’da multi tasking bile yoktu, düğmeye bastığınızda o app kapanıyordu.

Bu telefon güzel olmaz, ama iyi bir başlangıç. Bundan 10 sene sonra ince, kullanımı rahat katlanabilir telefonlar çok sevilebilir.

• quote:

Böyle bi özelliği kim, niye istiyor ki

Katlana bılır ekran teknolojısı hakkında, zamanında bu forumda bundan yaklasık 10 sene once bu fıkrı savundugum ıcın hep senın gıbıler yzuuznden teknolojı gelısmıyor sen galıba bu sektorde yenısın gıbı sacma yorumlara maruz kaldım. Goruyorumkı aradan gecen 10 senede cogunluk benım gıbı dusunmeye baslamıs. Zaten ben demistim demek isterdimki zaten ben demistim. :) :P

Saka bır yana bu teknolojı akla gelmeyen bır cok noktada kullanılabılır ornegın buyuk olcekte dekoratıf uygulamalar ıcın vs vs ama cep telefonu olarak kullanımda tutmayacak bır cıhaz

• Yıllardan beri söyleniyor bu katlanır ekran mabedi zamanında dokunmatik dedikodularınada şaşkınlıkla bakardık gerçek oldu

• On siparis verdim aralik ayinda elimde olacak umarim beklentilerimi karsilar not Sydney de yasiyorum on siparis 1 hafta once basladi

• Yönetimine katlanabilir insan yapsınlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginç bir deneme.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.