Şimdi Ara

İlk incelemem..Ufak tefek kusurlar olmuş olabilir :) Evde sinema salonu VIVIBRIGHT gp100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk incelemem..Ufak tefek kusurlar olmuş olabilir :)

Evde sinema salonu VIVIBRIGHT gp100 projection
    https://www.youtube.com/watch?v=nGNDzmT42iY&t=3s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chizyo -- 28 Kasım 2017; 20:2:55 >

• Elinize saglik,cihaz guzel ve baya uygunmus fiyat olarak,gearbest den aldiniz dimi,vergi odedinizmi yoksa dusuk mu yazdilar faturaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banggood.com dan aldım ön siparişten.Bu kalite için fiyatı gerçekten çok iyi.

50$ yazmışlar ama takıldı gümrüğe 100 lira vergi verdim maalesef .

kredi kartı ekstresini gönderdim.Ödemek istemeseydim ucuz bir şey gösterip ödemeye bilirdim.Ürün açıklaması yazmıyor çünkü ekstrede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chizyo -- 29 Kasım 2017; 11:32:47 >
  • Bu cihazi ben de yakinlarda aldim. Cok memnunum, bekledigimden cok daha iyi cikti. Duvara yansitarak kullaniyorum. Sesi de bluetooth ile hoparlorlere veriyorum cok guzel oluyor.
  • kunduns K kullanıcısına yanıt
    evet bende çok memnunum.Ben bir adet tvbox aldım optik çıkışı olan , 5+1 ses sistemi (logitech z5500 ) bağlayıp tam bir sinema salonu keyfi yaşamak istiyorum evde :):) videosunu paylaşırım onunda.

Cihazdan bende çok memnunum .Fiyatına göre performansı çok çok iyi.Benim uygun duvarım olmadığı için 100'' den büyük görüntü alamadım ama 270'' e kadar destekliyor bildiğin sinema salonundaki sahne gibi :)
  • chizyo kullanıcısına yanıt
    Acikcasi benim alanim da kisitli onun icin boyutu cok sorun etmiyorum, asagi yukari senin olculerde goruntu aliyorum. Salonda guzel ses sistemi var ama orada duvar uygun degil onun icin simdilik yatak odasinda takiliyoruz :)
  • kunduns K kullanıcısına yanıt
    bende yatak odasında gardolabın kapağına yansıtarak denedim.(beyaz parlak lake kapak) inanılmaz şekilde görüntü kalitesi
    arttı, projeksiyon perdesine yansıttığımda bile öğle görüntü kalitesi alamadım tek sorun kapak düz değil :):)

benim oğlanın çok hoşuna gitti her gece çizgi film istiyor şimdi.:) bana fırsat gelmiyor.
    Materyal etkiliyor kaliteyi evet, onun icin perdeden perdeye cok fiyat farki olabiliyor. Ben 100" bir perde getirtmeyi dusundum ama yeni eve gecince artik. Orda tv nin onune acilacak ve normalde gizli olacak sekilde birsey istiyorum. Youtube da var ornekleri cok hos oluyor. Bu arada benimki de ilk gun bi animasyon patlatti ama sonra unuttu cihazi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hevesle nete araştırayım dedim ama 750 tl fiyatı ortalama,en ucuz versiyonu 190 usd banggood da, garanti işini ve gümrüğü eklersek uygun mu yani sizce, ortalama 900 e patlasa o aralıklarda ya da 1200-1300 e burda seçenekler yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 22 Ocak 2018; 12:52:19 >
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    900 tl bile uygun sayıla bilir bu cihaz için.Ama beklersen kampanya falan denk gelebilir.

Şuan aşağıdaki ürünler kampanyada.Benim aldığım cihazla aynı kalitede.

https://www.banggood.com/Gigxon-G58-3200-lumens-Portable-1080p-Home-Theater-Projector-LED-HD-Outdoor-and-Movie-Projector-p-1180729.html?p=4R171215250276201710

https://www.banggood.com/GP90-Portable-LED-Projector-3200LMS-350Lux-LCD-Projector-Support-1080P-Home-Theater-p-1105349.html?p=4R171215250276201710

Gearbest te daha uygun fiyat

GP90 564 Tl ==>>http://grbe.st/HCB3Qb

GP100 608 TL ==>> http://grbe.st/M37d5z
    Gearbestte en ucuz kargo Turkey priority mail ve 10 usd, bu hangi kargo hizmeti, eğer 200 usd harcayıp kargoyu takip edemeyeceksem sakat takip no ne olarak veriyor Turkey priority?

Bu gp100 aklıma yattı sence pişman edermi kardeş, net ve parlak görüntü olmalı soluk olmamalı, ikinci el promacto aldım adama geri gönderdim ya berbat ötesi bir marka ya da adam doğru söylemedi led ölmüştü, çok karanlıktı cihaz aynı hüsranı yaşamak istemiyorum

Herkesi görüntü kalitesi kriteri farklı net birşey diyemem.Parlak görüntü istiyorsan yansıttığın yer önemli.Beyaz lake dolaba yansıttığımda ben gerçekten çok parlak canlı renkler almıştım.Ben memnunum açıkcası.Ama sen 4000-5000 liralık projeksiyonların kalitesini bekliyorsan ozaman tabiki seni tatmin etmez :)

ben 100'' büyüklüğüne kadar yansıttım (200'' kadar destekliyor ) ve sinemada izlediğim görüntüye yakın netlik.Tabi izlediğin filmin kalite sinede bağlı.
    200 usd civarı ürüne yaklaşık ne kadar gümrük vergisi çıkar, 40 usd mi? 1000-1300 civarı Türkiyede aynı özellikler de satılan garantili cihaz var mıdır acaba?

Evet yaklaşık 40$ .Türkiye de bulamazsın o fiyatlara.
  • M17 diye bir model var Aun markasıyla da satılıyor, 1280x720 p özellikli 115 usd fiyat çok uygun görülüyor bilgin var mı bu cihaz hakkımda hocam, gearbestte kargo ile 120 usd, ali de şu an kargo dahil 113 usd ye satın alınabiliyor bu cihaz ortalama kalitedeyse çok uygun ama aynı markanın aynı çözünürlük başka cihazı da 180 usd olabiliyor, sizdeki cihaz benzerleri fiyat yani, bu cihaz alınır mı acaba m17

görüntü kalitesi iyi,hafif olduğu için gümrükte takılmıyor ama işçilik biraz kötü arkadaşa aldık bu modelden 5 dakikada bir kendini kapatıyordu fanın güç kablosu kopukmuş onu yapınca sorun düzeldi.

Alına bilir ama değim gibi işçilik zayıf ufak tefek problemler çıka bilir.
    birde bu ürünlerde Kodek sorunu var dts sesleri desteklemiyorlar.Bilgin olsun.
  • Hımm anladım hocam uzak durmak daha iyi , gp100 ü takip etsem mantıklı olur herhalde, dışardan bir kaynaktan aldıktan sonra yine seste sorun olmaz herhalde, dts olayı kendi üzerinden oynatımlarda oluyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 31 Ocak 2018; 13:49:53 >
    evet kendi üzerindeki usb den film izlerken.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.