Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ilk fatura 139 milyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> ilk fatura 139 milyon
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2657 Mesaj
    sınırsız 256 kullanıyorum ilk fatura 139 milyon geldi. daha doğrusu gelmedi ben telefondan öğrendim. bu normal mi?

|
    |
    49 + 60 (bağlantı ücreti) dışında...
    |
    |
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj
    kullanmadan olur mu ya kullandığını ödersin banada 140 geldi 59+49+32 1,5 aylık+bağlantı ücreti
    |
    |
    türk telekom 1 işi de doğru becersin be. daha doğru düzgün fatura göndermeyi bilmiyolar ama tahsilata geldi mi şahin oluyolar. böle giderlerse kol saati alırlar benden. saati vermem ama kolu alırlar
    |
    |
    Benim de ilk faturam hala gelmedi. Aradım 444'lü numarayı başka bir yere yönlendirdiler. O da başka birine yolladı. Bu kadar dolaşmanın ardından bir şey öğrenbilsem bari. Adam demez mi faturanız daha çıkmamış ee ne zaman çıkar dedim. Çıkar işte beyfendi bilmiyoruz ne zaman çıkar dedi.
    Ya bu nasıl iş mantığı anlamış değilim. Bunlar müşteri kazanmak istemiyorlar galiba. Sanki babalarının hayrına adsl dağıtıyorlar.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    bana ilk bağlantı ücreti 99 mlyon 750 bin lira gelmişti.

49 YTL KURULUM +49 YTL 1.AYIN ÜCRETİ +1 MİLYON 750 YTL DİĞER AYA SARKAN 1 GÜNLÜK BAĞLANTI ÜCRETİ.

Normaldir. Telekoma başvurduğunuz gün faturanız işlemeye başlıyor.

örnek: 26 eylülde başvurdunuz. 26 EKİM'de ilk faturanız geliyor. (kurulum + ilk ay) veeee 26 Eylül'den 'den 30 Eylül'e kadar olan 4 günün de parası ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hp640c -- 22 Aralık 2004, 0:38:49 >
    |
    |

ULUBATLI SOUNESS (1996, Bugünkü Rüştü Saraçoğlu Stadyumu)
  • Yarbay
    4630 Mesaj
    Çok aptalca ama malesef ödenmek zorunda halbuki ilk açtırdığın andan başlaması lazım ama TT hizmetini gereksiz yere öven yalakalar buna itirazı olmayan koyun sürüsünden başka birşey değil.
    |
    |
    BU ne yaaaaa;

ben basvurali 1 ay oluyor; BURSADA; port yok diye hala acilmadi hattim, lanet olasıca port u bekliyoruz hala.

yani simdi bu hic kullanmadigim 1 ay in parasini da mi odeyecegim?

dogru mu anlamisim????

sözlesme bile imzalmadim sadece basvuru formunu doldurdum, alacaklar mi yani o parayi?
    |
    |

• Yarbay
    2853 Mesaj
    yok deve
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Teğmen
    202 Mesaj
    yahu; basvurdugun anda baasliyor fatura dediler onun icin sordum; hendek lazim mi abi?
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.