Şimdi Ara

İlk defa sevgilim oldu (Hediye Acil)edit [Terk Etti] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yahu o değil de adam ne yapsa olmuyor nasıl bir kaderin varmış birader bir yandan üzülüyom bir yandan gülüyom
  • Bence intikam al. Git yalvar yakar tekrar birlikte ol. Birkaç gün idare et. Aşkım, canım dedimi hemen ayrıl. Birazda onlar tatsın bu duyguyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevdiğimi kızı üzebileceğimi düşünmüyorum ama umarım başkasından çeker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığın editli halini görünce güldüm ama geçmiş olsun hocam
  • daha pratiği var hiçbir kız benle konuşmadığı gibi genelevdeki karıda yaparken daha başlarda kovdu.memintolar falan filan süperdi valla ama ama uçtu gitti hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 27 Mayıs 2015; 16:57:33 >
  • Neden ayrıldınız hocam ?
  • Wednesday 13 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmadan sonra gülle falan filan birşeyler yapmıştım beni affetti sanmıştım . Hala unutamamış bende bir samimiyetsizlik oldu dedi. Anneside ilişkimize karşıydı bunuda bahane ederek ayrıldı. Ayrıldıktan sonra ne kadar barışmak istesemde olmadı . Whatsapp instagram vb heryerden engellemiş . Ne diyeyim yolu açık olsun karşısına benden daha iyileri gelir boşverelim canı sağolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

Yanlış anlaşılmadan sonra gülle falan filan birşeyler yapmıştım beni affetti sanmıştım . Hala unutamamış bende bir samimiyetsizlik oldu dedi. Anneside ilişkimize karşıydı bunuda bahane ederek ayrıldı. Ayrıldıktan sonra ne kadar barışmak istesemde olmadı . Whatsapp instagram vb heryerden engellemiş . Ne diyeyim yolu açık olsun karşısına benden daha iyileri gelir boşverelim canı sağolsun

Seven insan annesi karşı çıkıyor diye ayrılmaz
  • Bitiyorum bu anne akraba komşu muhabbetlerine.kız istese hiç kimseye çaktırmadan türkiye turu yapar geri gelir.ama erkeği beğenmeyince sıkılınca ayrılmak isteyince annem izin vermiyor istemiyor artık kimseyle çıkmıcam bla bla

• Lan bizim hatun hep bana çiçek alır beni affet diye dün gene yalvardı kaçtım motora binip 5 sene boyunca bir kere gül alıp barışalım demiştim şimdi aklıma geldikçe utanıyorum..
  • hachiko kullanıcısına yanıt
    Utanılacak birşey yok ya . Seviyorsan yaptığın herşeyi aklı başında değilken yapıyosundur.Üstelik aşkın için yapıyorsun ne mutlu sana

• quote:

Utanılacak birşey yok ya . Seviyorsan yaptığın herşeyi aklı başında değilken yapıyosundur.Üstelik aşkın için yapıyorsun ne mutlu sana

12den beri 47 cevapsız var... 7-8ine meşgul attım son yarım saat içinde 6-7 tane sms attı özür diliyorum hayatını mahfettim seni çok seviorum özür diliyorum diyor 3 tane aramaına cevap verdim...Kadınlara ölüm beter olsunlar akıl fukaraları..
  • AH ULAN AH HALA ÖZLÜYORUM SENI BE

• ondan sonra sevgiliniz oldu mu hocam
  • Olduda hocam hiç yerini tutmadı be

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

birinci ay icin hediye mi alinir sonra simartip tepene cikar surekli hediye ister para yetismez hocam yol yakinken ayrilin

Hocam haklıymış bir sigara daha yakayım ah ulan bu konuyu bulmayacaktım

• Yaktırdın yine zalimin kizi

• quote:

Yaktırdın yine zalimin kizi
    Hocam kiza ne oldu biliyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

Hocam kiza ne oldu biliyor musunuz

Alıntıları Göster
    Evli mutlu cocuklu

• Geçmiş olsun kardeşim.

Üzülecek konu değil. Zamanla anlarsınız. Hayatınıza bakın değer hakedene verilir...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.