Şimdi Ara

İlk defa öpüştüğünüzde kaç yaşındaydınız? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
5.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tutkulu420

Allaha şükür evlendiğimizde oldu ilk...

Hocam müsade edersen alnından öpmek istiyorum seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 yaşında bebek sahilindeydik. O ise 17 yaşındaydı. Şimdi ben 26 o ise 27. Şimdi ben bekar o evli

• soruyu şöyle değiştirirsek bir cevap verebilirim '' ilk defa öpüşen birini kaç yaşında gördünüz '' :)
    yer: okulun tiyatro salonu
    tarih: bir mayıs günü

çok duygu doluydu be
  • valla beni okul pikniğinde kızın biri zorla öpmüştü, 8. sınıfta, kendi halinde saftirik bir çocuktum, benim hiç bir suçum yok
  • 16 yaşindaydim ismi Melissaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

Allaha şükür evlendiğimizde oldu ilk...

Hocam müsade edersen alnından öpmek istiyorum seni

Allah razı olsun güzel kardeşim....25 yaşında evlendim işte...
  • 15

• 8. Sinifta tam opusucektim kiz kafasini cevirdi...

9. Sinifta birsuru...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 28 Mart 2017; 14:44:36 >
  • 4 veya 5 yaşlarında aile dostunun yaşıtım kızıyla her zaman öpüşürdük. En son babalar ev bakarken inşaatın tuvaletinde öpüşüyorduk. Babası yakalamıştı. Bir daha olmasın demişti. O anki halimi hiç unutmayacağım. Hala görüşürüz babasını da severim. Kızıyla arkadaşız sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

Geleceği göremiyorum maalesef.

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 28 Mart 2017; 14:46:29 >
  • 16 yaşındaydım ve hayatımın en güzel tecrübelerinden birisiydi
  • 5 , Üst kattaki komşunun kızını kıstırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 28 Mart 2017; 15:24:57 >
  • Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    omeyyygat :)
  • FlamerHerif F kullanıcısına yanıt
    anlatsana biraz

• 15 falan
  • 15-16 falan.Lise 2ye gidiyordum,sinif arkadasimdi.Ayni yilin icinde ilk malum olay da oldu.O kiz şu an doktor oldu ben bi düzen kuramadim 30 yasinda universite okuyorum su an Valla boş iş bunlar genç kardeşlerim,bana o dönemler gıpta bakan arkadaşlarım şimdi önce acıyarak sonra içinden kahkahalar atarak bakiyor.Hemen hemen hepsi iyi okullar okudu,is buldu evlendi.Lise-Universite zamaninda elden gecirdigim kizlarin hepsi o tarz cocuklarin basinda pervane durumdalar su an kapagi atmak icin.Yani anlayacaginiz ne kadar bunlar bos isler desek de sonucta canli varliklariz,sevme sevilme cinsel tatmin gibi ihtiyaclar elbet de olabiliyor ama bu nefes,su,yemek,barinma gibi degil.Çok azdıysanız paralı askerler var.Bu islerle ugrasacaginiza geleceginiz ile ugrasin,sonra keske sunu yapsaydim dememek icin.Bu konuya kendinizi ne kadar kaptirir,takinti haline getirirseniz ihtimaliniz o kadar aza iner.Akisina birakin hic belli olmaz.Yarin birgun bir arkadas grubuyla bir yerde takilirsiniz,birisiyle tanisirsiniz aklinizda yok iken bile

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.