Şimdi Ara

İlk defa golf 7 1.6 tdi kullandım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama o fiyatlar yazık tabi ki,çok fazla manuel araç kullanan biri değilim ama vitesler ve debriyaj gerçekten çocuk oyuncağı 😘
    Bu da böyle bi anım oldu bugün,arkasındanda fluence 1.5 dci geçtim ama golf kesinlike çok çok daha zevkli bi araç...
    Hadi öptüm 💋💋

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 tsi kullansan kafayı yerdin o zaman

• Görende sanacak Ferrari'ye veya Porsche'ye neyime binmiş. Alt tarafı önden çeker dizel bir aile otomobili. Neyin keyfini alıyor millet ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

1.4 tsi kullansan kafayı yerdin o zaman

Kısmet,ona da denk geliriz belki bi gün 😚

• Kia Ceed varken olfte neymis

• Adbjdjgdgjgghlknöö

• bugünde passat denk geldi gençler :D
    tdi dsg'ydi araç ama 1.6 mı 2.0'mı bakmadım bilmiyorum...
    sebebini anlamadığım bir şekilde dsg sanki kararsızlık yaşıyor gibi geldi.
    ama her şeye rağmen gerçekten zevkliydi,param olsada alsam dedim açıkçası :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Görende sanacak Ferrari'ye veya Porsche'ye neyime binmiş. Alt tarafı önden çeker dizel bir aile otomobili. Neyin keyfini alıyor millet ?

O zaman hiç bir zaman bindiğimiz araçtan zevk almaya hakkımız yok. En azından benim için böyle. Hiçbir zaman ferrari veya porş kullanamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike Tyson

Kia Ceed varken olfte neymis

Çaat diye atıcaksın bir de 4. vitese
  • Helal qnq

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Helal qnq

eyw reis,bassatında dadına baktım bugün,onun da yeri ayrı
  • quote:

quote:

Görende sanacak Ferrari'ye veya Porsche'ye neyime binmiş. Alt tarafı önden çeker dizel bir aile otomobili. Neyin keyfini alıyor millet ?

O zaman hiç bir zaman bindiğimiz araçtan zevk almaya hakkımız yok. En azından benim için böyle. Hiçbir zaman ferrari veya porş kullanamam

Kullanmamanizi da oneririm o yuzden..Supersport kullandiktan sonra diger araclara binmek istemeyebilir, zevk almayabilir, soguyabilirsiniz :)

Ben bu duygulari yasadim acikcasi..Golf vs araba degil bunlarin yaninda cidden..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

quote:

Kullanmamanizi da oneririm o yuzden..Supersport kullandiktan sonra diger araclara binmek istemeyebilir, zevk almayabilir, soguyabilirsiniz :)

Ben bu duygulari yasadim acikcasi..Golf vs araba degil bunlarin yaninda cidden..

kastettiğim bu değildi. her zaman daha iyisi olacaktır. zevk almaya bakmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: B4ris

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Helal qnq

eyw reis,bassatında dadına baktım bugün,onun da yeri ayrı

Ayrıdır tabi boş line bassat en sevdiğimdendir

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Ben ne kasdettiginizi cok iyi anliyorum burada sorun yok..Ama gercekler iste..Herkes bindigi aractan zevk almaya calismali, olani var olmayani var tabi ki..

Ancak benimde anlatmak istedigim sey de dogruya dogru..

Ben Porshe 911 Turbo S kullandigim da o zaman yeni kasa cikmis almisim daha 6 aylik Megane 3 dizel aracima binmek istememistim..Gercekten yani saka degil :)

Oluyor iste boyle duygular..

• Hocam iş sadece zevk almak olsaydı , o paralara golf fluence yerine mx-5 alınırdı.Çoğu lüks ve pahalı arabadan daha keyifli bir makineye binerdik.İmkanınız varsa mx-5 test edin

• quote:

quote:

Kişiden kişiye değişir, kimine arabanın yola oturuşu keyif verir, kimine koltuğa yapışmak keyif verir, kimine gücü hissetmek keyif verir. Baktığımız zaman keyif arabası değil bu araçlar. Nedir derseniz mesela 124 Spider veya Mx-5 bir keyif aracıdır. Golf GTİ veya BMW 3.25i keza öyledir. Çünkü asıl amaçları hız ve keyif. Ben de kullanamam, ancak duvar kağıdı olur onlar bize

• Tam aksine Golf direksiyon, suspansiyon,yol ve sürüş kalitesini sürücüye yansıtmayan bir araçtır.Herşeyi araç kontrol eder. Bu tür araçlar sürüş zevki vermez, konfor sunar.O yüzden biri Golf sürdüğünde " vay ne sessiz araba, hiç ses almıyor...gibi yorumlar yapabilir". Bunun sürüş zevkiyle alakası yoktur.
    Yani Golf sürüş zevkinin yerlerde, konforun üstlerde olduğu bir arabadır.

Sürüş zevki almak için tüm kontrollerin sizde olduğu, yolda giderken herşeyi sizin kontrol edeceğiniz, yoldan gelen tepkileri hissedeceğiniz bir araç kullanmanız gerekir.
    (Golf kullanıcısı olarak yorumum budur.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukubat

Tam aksine Golf direksiyon, suspansiyon,yol ve sürüş kalitesini sürücüye yansıtmayan bir araçtır.Herşeyi araç kontrol eder. Bu tür araçlar sürüş zevki vermez, konfor sunar.O yüzden biri Golf sürdüğünde " vay ne sessiz araba, hiç ses almıyor...gibi yorumlar yapabilir". Bunun sürüş zevkiyle alakası yoktur.
    Yani Golf sürüş zevkinin yerlerde, konforun üstlerde olduğu bir arabadır.

Sürüş zevki almak için tüm kontrollerin sizde olduğu, yolda giderken herşeyi sizin kontrol edeceğiniz, yoldan gelen tepkileri hissedeceğiniz bir araç kullanmanız gerekir.
    (Golf kullanıcısı olarak yorumum budur.)

hissiz direksiyon fluence'de var. golf'ün direksiyonunun tepkileri gayet iyi kendi sınıfı içinde. süspansiyonu da hissetirmesin. hissedip ne yapacam?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.