Şimdi Ara

İlk Defa Borsaya Giriyorum - Günlük Edit Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4 - 5 aydır borsaya girme konusunu araştırıyorum. Hisse alarak girmeye karar verdim. Bir kaç tane takip ettiğim hisseler vardı. Bunları alarak giriş yapacağım. Bu hisseleri uzun zamandır takip ediyorum 1 - 2 günlük veya haftalık bilgiyle borsaya girmemenizi tavsiye ederim. Baştan belirteyim kesinlikle yatırım tavsiyesi vermeyeceğim veya aldığım hisseleri söylemeyeceğim. Sadece bunları A,B,C,D,E,F olarak kodlayacağım. Öğrenme amaçlı çok yüksek bir miktarla girmiyorum. Toplam 1170tl ile borsaya giriş yapıyorum. Hergün Günlük olarak size karımı ve zararımı editleyip yazıcam.

Şimdi 6 farklı hisseden alıp yapıyorum bunların 4 tanesi sağlam riski az olan hisseler bunlara sırasıyla A,B,C ve D hisseleri, yüksek riskli olarak aldığım 2 hisseye de E ve F hisseleri diyorum.

Bu hisselere ne kadarlık emir verdiğimi yazıyorum. Piyasanın durumuna göre tüm para harcanmaya bilir yarın sonuçlarını yazarım

4 Nisan 2020

A Hissesi - 362tl

B Hissesi - 262tl

C Hissesi - 208tl

D Hissesi - 155tl

E Hissesi - 146tl

F Hissesi - 87tl

1220tl toplam tutar

Bu konuyu karantinada vakit geçsin diye eğlence amacıyla açıyorum. Belki aranızda merakı olan olur ne kazandım ne kaybettim her gün yazıcam. Tabi hisselerin gerçek rakamlarını söylemicem. Hergün editlemeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuKaGa -- 4 Mayıs 2020; 11:7:46 >

• hayırlı kazançlar
  • Geçmiş olsun borsada %82 zarar eder %18 kar eder son foreks verisi böyle. Siz de acemi olarak büyük ihtimal %82’de yerinizi alacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    Çok önemli değil hocam bir gün elbet girecektim. Aynı şeyi zamanındahttps://forum.donanimhaber.com/altin-alim-satiminda-buyuk-hata-yaptim--137690399#140111365 şu konumda yaptım sonucundan memnunum. Kaybedersemde çok fazla üzülmeyeceğim bi rakamla girdim bu yüzden tecrübe için ödenen bedel derim :)
  • Martin 20 sinden itibaren cogu hisse primini yapti ve bist100 endeksinde bir duzeltme bekleniyor.Yukselisi kacirdin bir sure girme bence tabiki ytd

• FuKaGa F kullanıcısına yanıt
    Pes etmeyin hocam küçük paraları kaybede kaybede tecrübe edinir ileride daha iyi işler yapabilirsiniz

• Hesabı hangi bankadan, kaç komisyon oranıyla açtınız

• ben de 7.6k ile girip 8.5 yaptım

• Ytd gibi içeriği olan yorumlara takılmazsan birilerinden akıl almazsan kazanabilirsin hocam iyi çalışmalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Hesabı hangi bankadan, kaç komisyon oranıyla açtınız
    garanti bankası ile aldım 5000tl de 1,85tl komisyon var
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    1 - 2 haftalık alım yapmadım. Uzun vadeli düşünüyorum sadece yüksek riskli dediklerim kısa vadeli
  • emrecan061907 kullanıcısına yanıt
    borsa konusunda kimseden tavsiye almam. Başkasının ipiyle kuyuya inilmez bence. DÜşeceksen kendi ipinle düş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.