Şimdi Ara

İlk defa bir kıza aşık oldum çok heyecanlıyım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
2
Favori
2.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apartmana 1 hafta önce yeni bir aile taşındı. 4 kişilik bir aile. Bayramda şehir dışında olduğum için tanışamadım bayramlaşamadım. Neyse bu gün döndüm İstanbul'a. Benim dairenin yanındaki daireye taşınmışlar. Asansörde karşılaştık kızla. Gördüğüm gibi aşık oldum zaten. 165 boylarında falan ama çok güzel. Neyse adını sordum Ece'ymiş. 21 yaşındaymış. Beyler ilk defa bu duyguyu yaşıyorum.Soy adını buldum 30 dakikada, facebook adresinden eklesem mi? Bu arada yaşım 23. Sizce ne gibi muhabbetler açmalıyım. Bu arada ben tek yaşıyorum.Akşamları bisiklet sürüyormuş benimde var bisikletim sizce beraber gezelim diyeyim mi?
    Heyecanımı hor görmeyin beyler 23 senedir ilk defa böyle oluyorum.Kızın sevgilisi falan vardır belki.Aile İzmir'den gelmiş babasının işi nedeni ile.
    Yardım Dh

Edit : Beyler şimdi geldi eve Ece. Bende dışarıdan geliyordum karşılaştık asansörde.Ailesi 1 haftalığına memlekete gidiyormuş sadece bir kuzenini çağıracakmış.Çok iyi oldu bu olay daha yakın davranabilirim.Erkek arkadaşı varsa Allah mutlu etsin ne diyeyim hoş bir kız. Ama inşallah yoktur. Asansör aynasından gizlice ona bakarken göz göze geldik güldü falan. Aşık olmak çok tuhaf duyguymuş onu öğrendim.Yarın bisiklet mevzusuna gireceğim.Fakat kuzeni var onla takılır büyük ihtimalle.Neyse yarın editlerim.

2.Edit : Beyler kız İzmirli değilmiş Çanakkaleliymiş. İzmirde doğmuş büyümüş.

3. Edit :

Beyler çok güzel şeyler oldu bu gün. Bu sabah kalktım saat 8 gibi. Kahvaltımı yaptım pcde takıldım biraz. Neyse saat 10 gibi gazete almaya çıktım dışarı. Fakat çıkarken birisini gördüm Ece'nin kapısının önünde. Kendi kendime dedim aha olmaz bu iş Ece'nin sevgilisi var. Neyse indim gazete aldım çıktım tekrar oturdum evde birazcık. Sonra zil çaldı açtım kapıyı baktım karşımda Ece. Bana biz sinemaya gidiyoruz sende gel istersen dedi. Bu fırsatı çevirmek olmazdı tabii . Ben, Ece, Ecenin kuzeni (Ailesi gittiği için gelmişti hani) ve Ecenin kuzeninin sevgilisi gittik sinemaya. Bu arada o gördüğüm kişi Ecenin kuzenin sevgilisiymiş. Neyse gittik sinemaya. Ayı Teddy 2 diye bir film izledik kızlar onu istedi çünkü. Daha sonra lunaparka gittik. İşte beni en çok sevindiren olay burada oldu. Hani iki kişinin bindiği oyuncaklar var hızlı hızlı dönüyor ismini bilmiyorum.
    Onlara bindik Ecenin kuzeni ve sevgilisi- Ben ve Ece. Çok güzel oldu bana sarıldı düşmemek için . Ama oda bende utandık biraz sanki

Sonra çarpışan arabalara bindik baya rekabetli oldu.İşte öyle böyle geçti bu gün. Şimdi işe gitmiyor musun diye sorarsınız yıllık izindeyim 15 gün kaldı.

Neyse bu iş olur gibi çok hızlı gelişti her şey. Bisiklet mevzusunuda açtım zaten tamam dedi saat 10 gibi çıkarız sürmeye. Biz dışarı çıkınca Ecenin kuzeni ( Berna ismi şimdi aklıma geldi) ile Sevgilisi ( Kerim ) yalnız kalacak evde. Bir şeyler yapmazlar inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ninnini -- 22 Temmuz 2015; 20:24:02 >

• Gerçekten kalbimden geçtiği için söylüyorum umarım (eğer gerçekten aşıksan) bütün ömrün o kızla geçer ve birbirinizi ölene kadar seversiniz..
  • Gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Face falan ekleme.
  • Blackkan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Sizce nasıl bir tutum sergileyeyim? Arabam var ve aylık gelirim 3.500 tl. Memnun olur mu acaba. İlk defa bir kıza aşık oldum
  • Facebook falan ekleme, kapıda nöbet tut gelince dona kalmadan sohbet et Bu plan hep işe yaramıştır.
  • İzmirlee ise olur bu iş.

• Hocam o kızın okulda dersanede yada daha önce yaşadığı yerde vs sevgilisi vardır be
  • Dostum çok hızlı gidiyorsun yavaş bu kadar acele etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mcp -- 21 Temmuz 2015; 20:37:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warnero

Teşekkürler. Sizce nasıl bir tutum sergileyeyim? Arabam var ve aylık gelirim 3.500 tl. Memnun olur mu acaba. İlk defa bir kıza aşık oldum

Kendini rezil et tatlı ve sempatik görün. Ve en önemli şey bak bunu hep tekrarlarım: diğerlerinden bir farkın olsun. Herkesin verebileceğinden daha fazlasını ver. Seni merak etsin seni düşünsün. Psikolojik olarak etkilemek daha önemli bence. direk senden hoşlanıyorum diyeceksen o iş yalan olur bunuda söyleyeyim.
  • Bisikletten yürüyebilirsin ama face den sakın ekleme direk abaza olduğunu anlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 21 Temmuz 2015; 19:54:43 >
  • Sevgilisi vardır onun

• DH üyeliği var mı diye sorsana

• quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

İzmirlee ise olur bu iş.

Belki de anteplee'dir özünden. Bilemezsin. Kader kısmet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Face den ekleme git bisikletinin lastiğini patlat sonra o bisikleti almaya geldiğinde tesadüfen ordan geçiyormuş gibi yap kız tekerleği görünce sen de işte tekerlek mi patlamış falan diye sonra de ki istersen bugünlük benim bisikleti alabilirsin sonra bisikleti ver o geri gelene kadar onun bisikleti tamir et on tarafında sepet varsa da oraya çiçek bırak

EDİT:Evet çok film izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeg Elsker Norge -- 21 Temmuz 2015; 19:58:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIKE A BOSS

quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

İzmirlee ise olur bu iş.

Belki de anteplee'dir özünden. Bilemezsin. Kader kısmet.

Anteplee ise avradın hasıdır. Olmaz.

• Bisikletten konuyu açacağım. Şu anda evde kahve falan istemeye gitsem mi ki . He birde abisi var beyler. 30 yaşlarında falandır. Engel olabilir . Ama kötü niyetim yok zaten evlilik yaşım geldi de geçiyor. İşim ve evim hazır. Sadece eş lazım bana oda Ece olur inşallah
  • Sempatik bi teklif örneği:

"Akşamları bisiklet sürüyormuşsun, ben de çok severim. Bisiklet sürerken birisiyle muhabbet etmek çok keyifli oluyor, akşamları bana eşlik edersen çok memnun olurum. ^^"

Çok abazan gözükmüyorsan bunu derken, kabul etmezse zorlama. Ederse de gerisi senin hoşsohbetine kalmış.

Edit: İnşallah beklediğin gibi birisi çıkar ve bu iş olur kardeş. Olmazsa da çok moral bozma, hemen evlilik düşünme yavaş ol. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Straw Hat -- 21 Temmuz 2015; 20:03:36 >
  • Beyler şimdi geldi eve Ece. Bende dışarıdan geliyordum karşılaştık asansörde.Ailesi 1 haftalığına memlekete gidiyormuş sadece bir kuzenini çağıracakmış.Çok iyi oldu bu olay daha yakın davranabilirim.Erkek arkadaşı varsa Allah mutlu etsin ne diyeyim hoş bir kız. Ama inşallah yoktur. Asansör aynasından gizlice ona bakarken göz göze geldik güldü falan. Aşık olmak çok tuhaf duyguymuş onu öğrendim.Yarın bisiklet mevzusuna gireceğim.Fakat kuzeni var onla takılır büyük ihtimalle.Neyse yarın editlerim.

• max 1 haftaya gecer.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.