Şimdi Ara

ilk defa araba alacağım yardım lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar hayırlısı ile ehliyetimi aldım.
    hakkari de görev yapıyorum. arada binip kullanacağım ve acemiliğimi üstümden atabileceğim 15 bin 25 bin tl civarı para verebileceğim bir araba almak istiyorum. öncelikle kolay sürüş park olsun diye hatchback bir model olacak. 2005 üstü bir model olacak. daha önce araba almadım. arabalardan çok anlamama burası küçük bir yer arada bir kullanırım arabayı

kafamdaki modeller
    2004 2008 arası bayanın da kullanabileceği hatchback araba olsun
    bütçem 25 bin arkadaşlar

ford focus veya fiesta
    opel corsa
    hyundai getz
    fiat punto palio

• peugeot 206 al disi kucuk ici rahat . hemde binerken zevk alcagin bir arac. 23 25 arasi bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeri30

peugeot 206 al disi kucuk ici rahat . hemde binerken zevk alcagin bir arac. 23 25 arasi bulursun

hocam hakkari çok küçük bir yer peugeot sıkıntı çıkarırsa burada tamirci yok ondan dolayı peugeot yazmadım. hep sıkıntı çıkarıyor diye yorumlar okudum peugeot için ne kadar doğru bilmiyorum. ama kullanıcı olarak iyi diyorsanız düşünürüm onu da.
  • bizde bi tane var daha sorun cikarmadi hic. hakkaride hic yokmu pejo servisi. fransiz araclari genelde birbirine bakiyor. reno servisi bakmaz mi

• omeri30 O kullanıcısına yanıt
    hakkari merkezde yetkili servis yok hocam. ufak bir sanayi var.
  • Hyundai getz tavsiye ederim parça ucuz bakım kasko düşük çıkar piyasası da her zaman var

• Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt
    dizel mi benzin mi hocam hangisi uygun bu modeller için
  • palio yada fiesta al geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haziranyagmuru

dizel mi benzin mi hocam hangisi uygun bu modeller için

Benzinli modelini kullandım dizeli bilmiyorum benzinli model çok atak yakıt olarak da lpg takarsanız üzmez sizi tabi dizelin piyasası daha yüksektir

• Fiestaya yönel ve değiştirme fikrini

• Hardwired kullanıcısına yanıt
    Hocam artısı nedir acaba yani yakıtı mı iyi, yedek parçası mı Uygun, konforu mu, sağlamlığı mı tercih nedeni ne acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: haziranyagmuru

Hocam artısı nedir acaba yani yakıtı mı iyi, yedek parçası mı Uygun, konforu mu, sağlamlığı mı tercih nedeni ne acaba

saydığın her konuda b sınıfında çok iyidir fiesta piyasası hiç düşmez yedek parçası ucuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.