Şimdi Ara

İlk defa analitik geometri çalışacak birisine tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> İlk defa analitik geometri çalışacak birisine tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1487 Mesaj
    Analitik geometriye başlıyorum nejdet kirpinin Doğrunun Analitiği dersini alıcam. Hocalara geldikte vb Noktanın analitiği felan diye ayrılmış anlamadım Doğrunun Analitiği dersini bitirmem analitik geometriyi bitirmek anlamınamı geliyor konuyu hiç bilmiyorum çünkü. Artı olarak bu konuya dair fasikül çözmek şartmı? İkinci dönem çözmeyi düşünüyorum şimdi unutulur vb vb, Konu anlatım olarak mps öneriliyor mps derken karekök geometri mps2 demi bulunuyor analitik bilgili arkadaşlar cevaplandırırsa sevinirim.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam videoda müfredattan kalkan yerler varmı acaba? Nejdet hoca 2013 te felan çekmişti çünkü bu dersleri
    |
    |
    nycboun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

behzat 22 sayfada anlatmış

nejdet 42

Hocam ben ikisinide kullanmayı düsünüyorum nejdetten sonra behzat ama sanırım behzat daha hızlı anlatıyor gibi nejdet bu konuda 0 olan birisi için daha güzel görünüyor. Tek merak ettiğim müfredattan kalkan şeyler varmı
    |
    |
    DieHunter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kitap çözümlümü hocam :S yapamadıklarımı ne yapıcam acaba of
    |
    |
    Heisenbrrg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sen benim konuya da yazmıştın analitik ile alakalı olarak nasıl gidiyor yani bu kaynaklarla ilerleyebiliyor musun en zor soruları çözecek kadar?

|
    |
    Heisenbrrg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    339 Mesaj
    Aynen knk analitik geometri doğrunun analitiğinden ibaret

Bilmiyordum hocam cahilliğme verin :/. Nejdetin doğru analitiği dersinin icinde ne gerekiyorsa varmış işte onu dinleyince bitiyor sanirim konu anlatım kısmı
    |
    |
    AcemiKovboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: helixSNAA

Bilmiyordum hocam cahilliğme verin :/. Nejdetin doğru analitiği dersinin icinde ne gerekiyorsa varmış işte onu dinleyince bitiyor sanirim konu anlatım kısmı

Hocam sana tavsiyem analitikten 2 fasikül bitir neden diye sorarsan 2. Sınavda süre sıkıntısı olmadığı için yayıla yayıla çözersin zaten zor soruyorlar süre sıkıntısı yok ve geometrinin en fazla soru çıkan konusu zaman kaybın asla olmaz tam tersi karda olursun bu herifler süreyi çok veriyorsa bilki boru gibi soracak

Şuan limit türev integrale geçmeden analitik lazım olur diye calisicam.Karekök mps ile nejdeti parelel götürmeyi düsünüyorum. Bittikten bir müddet sonra behzattan veya nejdetten tekrar calisir apoteminin cikaracagi analitik fasikülünü cözerim diye düsünüyorum.
    |
    |
    AcemiKovboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Karekökün bildiğim kadarıyla yok . Birey in çözümleri matematikçözümlerimde vardı fakat şuan açılmıyor

|
    |
    helixSNAA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kitaplarda daha çok ilerlemedim ama ygs mat denemelerinde analatik kısmından yanlışım çıkmıyor

|
    |
    marmaradishastası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: helixSNAA

Şuan limit türev integrale geçmeden analitik lazım olur diye calisicam.Karekök mps ile nejdeti parelel götürmeyi düsünüyorum. Bittikten bir müddet sonra behzattan veya nejdetten tekrar calisir apoteminin cikaracagi analitik fasikülünü cözerim diye düsünüyorum.

Hocam aynen öyle yap orta düzey bi fasikulle bitir sonra baktin apotemi fasikülü çıkarmadı ekstremum yayinlarinin fasikülü var yazarı barış şahbaz apoteminin eski yazarı onu öneririm

|
    |
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.