Şimdi Ara

İlk Deagle Ace :)) yeni video 4k :)) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Harika hocam. Ama cidden 4 kisi longda yatmis ve 5. nin halen mid bakiyor olmasi. %100 enayilik.

Bu arada nova4 olman buyuk dez avantaj. Her oyun bu sekilde oynasan dahi, Dmg yada eagle a kadar daha cok yolun var. Ama sana tavsiyem bir smurf alman. Hakkini verirsin. Cnku LOL den dolayi paslanmistin. Ve bu yuzden nova4 cktn. Smdi tekrar isindin. Bence smurf en iyisi senin icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ace, deagle ile atmak çok zor. Eline sağlık.
  • Tebrikler Güzel Video.
  • GGWP csgod

• Nova 4'e göre çok başarılı, çok beğendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stattrak

Harika hocam. Ama cidden 4 kisi longda yatmis ve 5. nin halen mid bakiyor olmasi. %100 enayilik.

Bu arada nova4 olman buyuk dez avantaj. Her oyun bu sekilde oynasan dahi, Dmg yada eagle a kadar daha cok yolun var. Ama sana tavsiyem bir smurf alman. Hakkini verirsin. Cnku LOL den dolayi paslanmistin. Ve bu yuzden nova4 cktn. Smdi tekrar isindin. Bence smurf en iyisi senin icin.

Hocam sağolun video eski zaten :) supreme oldum bir kac gün önce :) , smurfde actım dediginiz gibi oda lem basladı 10 oyun sonunda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zweiche

quote:

Orijinalden alıntı: Stattrak

Harika hocam. Ama cidden 4 kisi longda yatmis ve 5. nin halen mid bakiyor olmasi. %100 enayilik.

Hocam sağolun video eski zaten :) supreme oldum bir kac gün önce :) , smurfde actım dediginiz gibi oda lem basladı 10 oyun sonunda :D

Ya , olay budur.

Cs Go teknik direktorlugu hizmeti verilir bu arada.

Ersun yanal gbi olayi kokunden cozerim. Sknti yk.

• DeliciousButts. Ayrıca çok iyi video olmuş hocam.
  • hocam steam id nedir ? oynayalım beraber ?
  • Mor Patates kullanıcısına yanıt
    sagolun hocam :)
  • Beyler yeni 4k videosu geldi ;))

• ziya adamların içinden geçmişsin :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.