Şimdi Ara

İlk Deagle Ace :)) yeni video 4k :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ilk deagle ace'im :)) Paylaşmak istedim sizlerlede

https://www.youtube.com/watch?v=pl-3e-Nbw6w&feature=youtu.be&ab_channel=karlwaffen

Buda yeni yaptigim 4k , iyi seyirler
    https://youtu.be/rkZ0QRthKac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zweiche -- 11 Şubat 2016; 12:37:25 >

• GG WP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler başarılı
  • temiz iş çıkartmışsın rütbe nedir ?
  • saolasın nova 4 hocam yeniyim baya bi cs go da 2 ay kadar :)), 1.6 da iyiydik lol tuzağına dusene kadar , tekrar donduk bi şekilde bakalım
  • rütbene göre harbiden iyi kasmıssın :) bence dmg olursun sen
  • Güzel bencede bir dmg falan olurusn sen
  • Adamsın dostum! çok güzel, o kadar eagle a kadar gittik, hala böyle bir ace im yok:) devamını bekleriz!
  • Kafaya nisan alipta sıkmiyorki,ilk 3 kill en azindan oyle nasil headshot atiyor ilginc,sans isi aimlik degil bana kalirsa.

64 tick olunca malesef boyle oluyor.Yanlis anlasilmasin cok iyi bir raund cikartmissiniz tebrikler,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılı olmuş müzikte güzel Rica etsem O crosshairi atar mısın?
  • fenaymış şarkı adı nedir bu arada?
  • Onder Akbas O kullanıcısına yanıt
    Demo ile gerçek oyunda görünen her tam aynı olamıyor maalesef. O yüzden olabilir bahsettiğiniz şey. Aradaki losslar, ping farkları baya etkiliyor. Demo sanki herşey 0mış gibi olduğundan çok farklı, alakasız görüntüler ortaya çıkabiliyor.
  • cidden helal 4. kill biraz yamuk olsada diğerlerine göre gerçekten başarılı olmuş. bitane kötü tarafı var bu kusurda senden değil adamdan kaynaklanıyor sondaki adam niye mide bakıyor
  • şu dg yi bi kullanamadım gitti arkadas
  • İyiymiş baya wp

• Onder Akbas O kullanıcısına yanıt
    hocam galiba arkadaslarında belirttigi gibi demo kaynaklı bir sıkıntı olabilecegini dusunuyorum,
    https://www.youtube.com/watch?v=wL32NzKBtfE su videodada bakarsanız ucan terorist oyun basında havada askılı kalıyor ,video sonunda yere dusuyor , ve pozisyonu da demoyu yaparken surekli degisiyormus(Arkadas pelerini koyarken canının cıktıgını söyledi)
    bunlarla ilgili birşey olabilecegini dusunuyorum

Ayrıca pozitif yorumlarınız icin teşekkür ederim , şarkıyı ve crosshairi arkadasa ulasınca paylaşacagım.

ben 1920 1080 oynadıgım icin nokta crosshair tercih ediyorum
  • gz bro
  • Çok iyi. Ben rakipte olsam hile diye ağlamıştım
  • Helal olsun, bende bugün five sevenla 4 aldım 5 kaçtı çok güzel bi his birde tabancayla olunca

• Ben sadece isinmada aliyorum bu silahi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.