Şimdi Ara

İlk buluşmada ne giymeli? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E89925F75

ama zaten beni hep günlük halimle görüyordu ilk defa dışarıda görecek onda da şık mı olsam diye düşünüyorum :(

Şimdi sen güzel bir makyaj yapıp saçını filan yaparsan üstüne birde abiyeni giyer altına stiletto çekersen oda tutup kot tişört gelirse yanında daralır :)

Aranızda uyum olması açısından onun nasıl giyineceğini öğren orta yolu bulun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 1 Nisan 2021; 17:28:55 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Kot ve sweat giyer büyük ihtimalle sanmıyorum erkeklerin ilk buluşma için hazırlandıklarını :( ama zaten makyajı asla abartmam sadece rimel ve kapatıcım var evde saçımı da düzleştiririm bu kadar:(((
  • Robdöşambr giy, altına da tayt.

Zengin ve rahat gösterir.

• quote:

Kot ve sweat giyer büyük ihtimalle sanmıyorum erkeklerin ilk buluşma için hazırlandıklarını :( ama zaten makyajı asla abartmam sadece rimel ve kapatıcım var evde saçımı da düzleştiririm bu kadar:(((

Çok soğuk değilse güzel bir bluz bir etek uygun çorap uygun mont olabilir. Denkleşirsiniz. Hem iyi görünürsün hemde aranızda uçurum olmaz.

Teşekkür ederim hocam umarım görünce bir kez daha aşık olur:( heycandan elim ayağım titriyor :(
  • Kız değilsin boş yapma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PyroSemi P kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettin mi ?

• PyroSemi P kullanıcısına yanıt

4 yıldır bu forumdayım değişik hesaplarla burada takılıyorum kimseye hiçbir şeyi kanıtlama zorunluluğum yok ne düşündüğün zerre umrumda değil:d

• Makyaj yap ama asla abartılı olma. Makyaj yapmazsan özensiz gittiğini düşünür, özen göstermediğini düşünür. Çok makyaj yaparsan da boya küpü deyip tereddüt yaşayabilir. Hafif makyaj iyidir.

Giyim konusuna birşey diyemeyeceğim; giyim kısmı karşı tarafı ve sizi tanıyanların söyleyebileceği birşey çünkü. Lâkin ilk buluşmaya kural olarak kot pantolon ve tişörtle; ya da mini etek ve dekolteli bluzle gidilmez diye düşünüyorum.

Gazan mübarek olsun avla o pilici Joe  

• trustem.111 kullanıcısına yanıt

Dekolte ve etek giymem zaten normal hayatımda da giymiyorum. En fazla elbise giyerim hava sıcak olursa. Hocam çok utanıyorum alışık değilim böyle şeylere ilk first date'im sayılır hehe

• quote:

Dekolte ve etek giymem zaten normal hayatımda da giymiyorum. En fazla elbise giyerim hava sıcak olursa. Hocam çok utanıyorum alışık değilim böyle şeylere ilk first date'im sayılır hehe

Yaş kaçtı hocam?

25

• quote:

25

Akışına bırak dewamkee

Şans dileyin

• quote:

Teşekkür ederim hocam umarım görünce bir kez daha aşık olur:( heycandan elim ayağım titriyor :(

Hehe birliktelik aşktan sevgiye dönmeden önce o kısa süreli aşk kısmı çok eğlencelidir. Kendinizi tutmayın günün tadını çıkarmaya bakın :)

Neyse çok da şey yazmak istemiyorum kesin okuyordur yazdıklarımı donanım haber hesabım olduğunu biliyor   

• quote:

Şans dileyin

Şanstan fazlasına ihtiyacınız yok zaten :)

Teşekkür ederim  

• DH'de kız mı? No SS no güven

• Astrian kullanıcısına yanıt

tanıyan tanıyor 4 senedir donanım haberdeyim başka başka hesaplarım vardı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.